Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

ŠIAURĖS ITALIJOS SPALVOS 6D./5N.

Užsakant kelionę internetu taikoma 2 % nuolaida
 1 diena: Vilnius – Brno (1040 km)

Išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

2 diena: Brno – Viena (140 km) – Lido di Jezolo (590 km)

Pusryčiai. Išvykimas į Vieną. Apžvalginė *ekskursija pėsčiomis: pagrindinė miesto šventovė – legendomis apipinta Šv. Stepono katedra, garsioji Vienos opera, Rūmų parkas su muzikos genijui V.A. Mocartui skirtu paminklu, Marijos Teresės aikštė, graikų šventyklas primenantys Parlamento rūmai, rotušė, „Tūkstančio rožių“ parkas, Habsburgų rezidencija, iš kurios buvo valdoma galinga Austrijos-Vengrijos imperija. Išvykimas į Italiją. Nakvynė viešbutyje Italijoje prie Adrijos jūros.

3 diena: Lido di Jezolo – Vičenca (110 km) – Arqua Petrarca (60 km) – Lido di Jezolo (100 km)
Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba **išvyka į Vičencą ir Arqua Petrarca. Vykstama į Vičencą. Miestas garsus tuo, jog didelę dalį architektūros paminklų sukūrė įtakingas XVI a. architektas Andreos Palladio. Dėl to Vičenca dar vadinama Palladio miestu ir yra įtraukta į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Iš viso mieste yra 23 šio architekto suprojektuoti pastatai. Centrinė miesto aikštė – Piazza dei Signori, Palazzo della Ragione – rūmai dar vadinami bazilika. *Olimpinis teatras – seniausias Europoje uždaras teatras, pastatytas XVI a. Žiūrovų salėje mediniai suolai primena akmeninius tradicinius graikų ir romėnų teatrų po atviru dangumi suolus. Šv. Lauryno gotikinė bažnyčia, su jaukiu vienuolyno kiemeliu. Toliau vykstama į jaukų Arqua Petrarca miestelį, kuris pavadintas garsaus viduramžių poeto, humanisto, italų renesanso pradininko Frančesko Petrarkos garbei. Aplankoma alyvmedžių apsuptyje įsikūrusi *vila, kurioje paskutinius gyvenimo metus praleido poetas ir netoliese esantis jo kapas. Sugrįžimas į kurortą prie Adrijos jūros. Nakvynė viešbutyje.

4 diena: Lido di Jezolo – Verona (150 km) – Sirmionė (45 km) – Lido di Jezolo (190 km)
Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba visos dienos **išvyka į Veroną ir Sirmionę prie Gardos ežero. Atvykus į Romeo ir Džiuljetos miestą Veroną ekskursija po istorinį miesto centrą: *antikinė arena, Džiuljetos namas su žymiuoju balkonėliu, Katedra, turgaus aikštė. Toliau vykstama prie didžiausio Italijoje Gardos ežero, kurio viename iš pusiasalių įsikūręs Sirmionės miestelis, žavintis *viduramžių pilimi, antikinio miesto muziejumi, siauromis gatvelėmis, skverais, nuostabiausia ežero bei kalnų panorama. Norintys gali *pasiplaukioti Gardos ežeru, besigrožint ežerą supančių Alpių kalnų terasomis, nusėtomis alyvmedžių giraitėmis, vynuogynais, kiparisais ir oleandrais. Sugrįžimas į kurortą prie Adrijos jūros. Nakvynė viešbutyje.

5 diena: Lido di Jezolo – Punta Sabbioni (20 km) – Venecija – Brno (760 km)
Pusryčiai. Atvykimas į Punta Sabbioni. *Kėlimasis laivu į Veneciją – fantaziją ant vandens. Ekskursija po Veneciją – miestą, pastatytą ant 117 salų: Šv.Morkaus aikštė ir bazilika, “Atodūsių” tiltas, Dožų rūmai, Rialto tiltas ir nuo jo atsiverianti Didžiojo kanalo panorama, siaurų gatvelių ir kanalų labirintai. Laisvu laiku pageidaujantys gali **romantiškai pasiplaukioti gondolomis (apie 100 EUR – 6 asmenys gondoloje). Kelionė per Italiją, Austriją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

6 diena: Brno – Vilnius (1040 km)
Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Sugrįžimas į Lietuvą.
KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina