Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Savaitgalis TOSKANOJE – FLORENCIJA - SAN MINIATAS – ANCHIANAS – VINCI - FLORENCIJA (ITALIJA)

 • Florencijos  „Uffici: galerijoje – nežinomos  Boticeli, Mikelandželo ir Raffaelo  šedevrų  detalės!
 • Pietūs ir vakarienės -  atrinktose  neturistinėse vietelėse!
 • Viskas apie garsiuosius baltuosius triufelius – ne tik jų paieška su ekspertu ir jo šunimis, bet  ir cooking class; Įdomus faktas,  1kg trumų kainuoja apie  15$;
 • Nauja  Florencijos  turgaus halė ir  gurmaniškų  lauktuvių pirkimas;
 • „Medici“  koplyčioje  - jogailaičių  princo  relikvijos ir  5  Mikelandželo  skulptūros!!Kelionės metu Jus lydės  profesionali, licenziją turinti gidė, lietuvaitė, gyvenanti Florencijoje, studijavusi Vilniuje ir Prahoje - Centriniame Europos universitete.
  Šeštadienis, kovo 18d. Skrydis Vilnius – Roma. Traukiniu  važiuojame iš Romos į  Florenciją. Apie  16h atvykimas ir apgyvendinimas viešbutyje. 17:30-19:30 pasivaikščiojimas po Florenciją su anekdotinėmis istorijomis apie Michelangelo, Cellini ir kitus personažus. Pakeliui užeisime į seniausią miesto vaistinę Santa Maria Novella ir į auksakalių dirbtuvę, kur patys galėsite pabandyti nukaldinti senovinę florino monetą. Sekmadienis, kovo 19d. 9:30 “Uffizi” galerijos pagrindiniai šedevrai (Botticelli, Michelangelo, Raffaello, Leonardo, Tiziano paveikslai) su įdomiom detalėm, apie kurias jokie gidai nerašo (bilietas  €12 suaugusiems, €4 vaikams iki 18m.). 13:00 Pietūs tipiškoje Florencijos trattoria su jautienos steiku (bistecca fiorentina) apie €30 15:00-17:00 Pasivaikščiojimas po Florenciją, atrandant kompozitoriaus M.K.Oginskio ir Dante Alighieri, Dieviškosios Komedijos autoriaus, gyvenimo vietas.   Pirmadienienis,  kovo 20d. Kelionė į San Miniato miestelį 46km (50min kelio). Dalyvavimas triufelių ieškojime su ekspertu ir jo šunimis. Viskas apie garsius baltuosius triufelius (tikrus, ne kinietiškas imitacijas): 10:30 trumpas paaiškinimas; 10:45 pasivaikščiojimas miške ieškant trumų; 12:30 cooking-class trumų pagrindu drauge su šeimininku ir jo šeimyna (jei daugiau nei 8 asm.-restorane); 14:45 išvykstame i Anchiano kaimelį, Leonardo da Vinci tėviškę (16km, 30min kelio) , kur matysime: Jo namą ir Leonardo išradimų ir įrenginių muziejų, šalimais esančiame Vinci miestelyje (bilietas €11, šeimai su 2 vaikais iki 14 m. €25)   Antradienis, kovo 21d. 9:30 Sv. Kazimiero, jogailaičių dinastijos princo, relikvija (šlaunikaulis puošniame sarcofage) Medicių šeimos laidojimo koplyčioje (Cappelle Medicee)- Florencijos valdovų panteone. Matysime ir 5 garsias Michelangelo skulpturas. (bilietas €8) 11:00-12:30 Florencijos naujai restauruoto turgaus halė (preiš išvažiuojant, itališkų gurmaniškų skanėstai-suvenyrai vienoje vietoje. Galima ir tik pažiūrėti, nebūtinai pirkti)   Kelionės  kaina:  499 Eur / 1 asm. Ir  avia bilietas   Į  Kainą įskaičiuota:
 • Traukinio bilietai  Roma – Florencija ir  Florencija – Milanas
 • Apgyvendinimas su pusryčiais viešbutyje
 • Trumų ieškojimas su pramogine pograma, trumų gamybos pamokėlė
 • Florencijoje gyvenančios lietuvaitės gidės paslaugos / pasitikimas/ palydėjimas iš ir į oro uostą.
  Į kainą  neįskaičiuota:
 • Avia bilietai Vilnius-Roma ir Milanas- Vilnius
 • Pietūs ir vakarienės
 • “Uffizi” galerija, kaina (bilietas €12 suaugusiems, €4 vaikams iki 18m.)
 • Leonardo da Vinci išradimų  ir įrenginių muziejus  (bilietas €11, šeimai su 2 vaikais iki 14 m. €25)
 • Florencijos valdovų panteonas (bilietas €8)
  Programa yra  autorinė, kopijuoti draudžiama.   Kelionių organizatorius „Litaura“ Žalgirio 88-403, Vilnius 85 27313387, vilnius@litaura.lt    
KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina