Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Savaitgalis Karaliaučiaus krašte 2 d./1 n.

Užsakant kelionę internetu taikoma 2 % nuolaida1 diena: Karaliaučius 

Išvykimas iš Lietuvos. Kelionė link Kybartų pasienio posto. Pasienio Lietuva-Rusija formalumai (trukmė apie 2-3 val.). Vykstama į Karaliaučių – seną miestą su gilia ir įdomia istorija, kuris ilgus metus buvo vadintas Kionigsbergo vardu. Lietuviams bene svarbiausia žinia apie šį miestą ta, kad čia 1547 m. atspausdinta pirmoji lietuviška knyga – Martyno Mažvydo “Katekizmas”. Ilgus metus tai buvo miestas-tvirtovė, su galinga įtvirtinimų sistema. Ekskursija po Karaliaučių: pirmosios XIII a. pastatytos prūsų pilies „Tvangstės” liekanos, miesto vartai, miesto gynybinių įtvirtinimų sistema, lietuvių rankomis supiltas pylimas „Litovskij val”. Apsilankymas unikaliame *Pasaulio vandenyno muziejuje, kur galima išvysti ne tik didelius akvariumus su nuostabiaisiais vandens gyventojais, tačiau ir milžiniškus laivus. Galimybė aplankyti *povandenį laivą B-413, kuris buvo pastatytas 1968 metais ir plaukiojo Šiaurės bei Baltijos jūrose. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

2 diena: Palmininkai – Raušiai, kelionė į Lietuvą
Pusryčiai. Vykstama į Palmininkus (Jantarnyj), miestelį, kurio apylinkėse glūdi virš 90% viso pasaulio gintaro išteklių. Apžiūrima gintaro gavybos pradininko M. Bekerio sodyba, bažnyčia M. Bekerio padovanota šachtininkams, paminklas holokausto aukoms, pajūrio promenada ir *apžvalgos aikštelė į gintaro kasyklas. Aplankomas unikalus Jantarnyj pilies *muziejus, kuriame supažindinama su gintaro gavyba ir apdirbimu. Toliau vykstama į Raušius dabartinis Svetlogorskas. Kurortinis miestelis Sambijos pusiasalio šiaurėje, netoli Kaliningrado – žinomiausias Mažosios Lietuvos kurortas, susiformavęs ant vėjo supustytų kopų. Kurortas garsėja prabangiomis prieškario vilomis. Laivas laikas pasivaikščiojimui promenada besigrožint įspūdingais skardžiais. Keliaujama Lietuvos link. Rusijos-Lietuvos pasienio formalumai (trukmė apie 2-3 val.). Vėlai vakare sugrįžimas į Lietuvą.

Kelionės metu nuvažiuojama ~900 km

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina