Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

SAVAITGALIS IZRAELYJE 4D./3N.

Užsakant internetu taikome 2% nuolaidą
1 diena: Vilnius – Tel Avivas (2630 km) – Netanija (30 km)
Skrydis į Tel Avivą. Pasitikimas oro uoste. Pervežimas į viešbutį Netanijoje. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

2 diena: Nazaretas – Tiberijas arba Negyvoji jūra
Pusryčiai. Išvykimas į Nazaretą – Izraelio arabų sostinę. Miesto gyventojų dauguma yra arabai. Nazaretas įsikūręs kalvų grandinėje, tad jis išsidėstęs 320 – 490 m virš jūros lygio. Aplankomas miesto senamiestis, Marijos Apreiškimo bazilika, kuri pastatyta ant IV a. stovėjusios šventyklos, joje yra išlikusi grota, kurioje Švč. Mergelei Marijai apsireiškė archangelas Gabrielius ir pranešė džiugią žinią. Iš Nazareto vykstama į Tiberijų, tai miestas – kurortas, vakariniame Kinereto ežero krante, įkurtas I a. ir pavadintas Romos imperatoriaus Tiberijaus vardu. Būtent čia yra Palaiminimų kalnas – Kalno pamokslo vieta. Ekskursija tęsiama aplankant Taboje esančią duonos ir žuvies dauginimo bažnyčią. Sugrįžimas į Netaniją. Nakvynė viešbutyje.
arba
Pusryčiai. Visos dienos išvyka prie Negyvosios jūros (be gido). Poilsis „Ein Gedi“ sveikatingumo centre (centre mokama: saugojimo kamera – 15 šekelių, užstatas 50 šekelių – grąžinamas). Maudynės Negyvojoje jūroje. Ši druskinga jūra yra 400 m žemiau jūros lygio. Jos vandenyje yra daug druskų, įvairių mineralų, mikroelementų. Taip pat yra sieros vandenilio šaltinių ir gydomųjų purvų. Sugrįžimas į Netaniją. Nakvynė viešbutyje.

3 diena: 3 diena: Netanija –  Betliejus (108 km) – Jeruzalė (9 km)– Netanija (100 km)
Pusryčiai. Išvyka į Betliejų: šiuolaikinis miestas yra Palestinos autonomijos teritorijoje, didžioji dalis gyventojų musulmonai. Miestas svarbus tiek krikščionims, tiek judėjams. Aplankoma Kristaus Gimimo bazilika, pastatyta 327 m., valdant imperatoriui Konstantinui I, kaip tikima, toje vietoje, kur gimęs Jėzus Kristus. Kristaus Gimimo grota – urvas, esantis po bazilika, kur, tikima, gimė Jėzus. Tikslią gimimo vietą žymi altorius su 14-kampe žvaigžde, apsupta žvakių, ant marmurinių grindų. Eksursija po Jeruzalę – vieną seniausių pasaulio miestų, kuris labai svarbus krikščionims, žydams ir musulmonams. Miestas yra suskirstytas į kvartalus: žydų, krikščionių, musulmonų ir armėnų. Apžvalginė ekskursija po miestą: senamiestis, Raudų siena – švenčiausia žydams vieta, jų religijos simbolis, pastatyta 516 m. pr. Kr. Vėliau lankoma Kristaus kapo bažnyčia, ženklinanti vietą, kur Jėzus buvo nukryžiuotas, palaidotas, o vėliau prisikėlė, Judėjų, Musulmonų ir Krikščionių rajonai. Sugrįžimas į Netaniją.  Nakvynė viešbutyje.


4 diena: Netanija – Tel Avivas (30 km) – Vilnius (2630 km)
Pusryčiai. Pervežimas į Tel Avivo oro uostą. Skrydis į Lietuvą.

 
Į kelionės kainą įskaičiuota:
•  pervežimas: oro uostas – viešbutis – oro uostas (atskrendant/išskrendant tarp 09.00 – 22.00 val.),
•  3 nakvynės 3* viešbučiuose su pusryčiais,
• 2 ekskursijos:
- ekskursija į Betliejų, Jeruzalę
- ekskursija į Nazaretą – Tiberijų arba išvyka prie Negyvosios jūros,
•  kelionė turistinės klasės autobusu/mikroautobusu Izraelyje,
•  ekskursijos pagal programą rusų kalba,
•  rusakalbio kelionės vadovo paslaugos.


Į kelionės kainą neįskaičiuota:
• skrydžio bilietai: nuo 90 EUR,
• medicininių išlaidų draudimas kelionės metu,
• kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos,
• arbatpinigiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Pastabos:
• yra galimybė užsakyti 3 vakarienes - 60 EUR,
• yra galimybė užsakyti kelionę su apgyvendinimu aukštesnės kategorijos viešbutyje,
• yra galimybė užsakyti kelionę su apgyvendinimu Tel Avive,
• ekskursinių objektų lankymo tvarka gali keistis,
• turistai Izraelyje prijungiami prie rusakalbės grupės,
• asmenys, kurių pasuose yra galiojančios arba pasibaigusios Sirijos Arabų Respublikos, Jungtinių Arabų Emyratų, Libano, Libijos, Irano, Sudano, Jemeno vizos ar spaudai, vadovaujantis Izraelio Respublikoje galiojančiais teisės aktais, neįleidžiami į Izraelio Respublikos teritoriją,


KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina