Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

SAVAITGALIS ATĖNUOSE 4D./3N.

Užsakant internetu taikome 2% nuolaidą

         

1 diena: Vilnius – Atėnai (2640 km)
Skrydis į Atėnus. Pervežimas į viešbutį. Laisvas laikas. Pageidaujantiems – ekskursija **„Atėnai naktyje“: Tik pamačius vakarėjančius Atėnus, galima pasijausti tikru graiku. Kuomet atlėgsta karštis atgyja visas miestas. Pakilus į aukščiausią miesto vietą apžvelgiama miesto panorama, apšviesta gausybės miesto šviesų. Būtent vakarais vietiniai mėgsta leisti laiką tavernose, vienoje iš jų gausybės apsilankoma. Tavernoje supažindinama su senosiomis duonos kepimo, alyvuogių aliejaus gamybos tradicijomis, atskleidžiamos graikų virtuvės paslaptys. Po sočios graikiškos vakarienės skambant graikiškoms melodijoms, turintys jėgų būtinai bus išmokyti nacionalinių graikiškų šokių. Nakvynė viešbutyje.

2 diena: Atėnai – kruizas į Eginos, Hydros ir Poros salas
Pusryčiai. Laisvas laikas. **Kruizas po vaizdingas Sarono įlankos salas: Egina, Hydra ir Pora. Akmens amžiuje apgyvendinta Eginos sala traukia turistus turtinga istorija ir nuostabiomis pistacijų bei alyvmedžių plantacijomis. Salos įžymybės – Šv. Nektarijaus vienuolynas ir Afaijos bažnytėlė. Ši sala stebina gamtos grožiu ir traukia atostogauti ne tik graikus, bet ir atvykstančius užsieniečius. Hydros sala pribloškia dramatišku kraštovaizdžiu. Pagrindinis salos miestas – Hydra unikalios architektūros, klasikinis graikų miestas: baltais namais nusėtos uolos ir žydra jūra aplink. Itin švarią aplinką saloje saugo tai, kad mieste nėra nė vieno automobilio, nes gatvelės yra per siauros ir per stačios. Pasivaikšiojimas jaukiomis menininkų pamėgtomis akmenimis grįstomis gatvelėmis. Norintys gali išbandyti vietinį tradicinį transportą – pasijodinėti asiliukais. Prieplaukoj gausu kavinukių ir suvenyrų parduotuvėlių. Vulkaninės kilmės Poros salą, pasak legendos, Poseidonas atidavė Apolonui mainais į Delfus. Pietūs kruizo metu. Sugrįžimas į Atėnus. Nakvynė viešbutyje.

3 diena: Atėnai
Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Atėnus – vieną seniausių Europos miestų, vardą gavusį nuo senovės graikų deivės Atėnės vardo, savo istoriją skaičiuojantį nuo neolito laikų. Čia gimė pirmoji demokratija, Olimpinės žaidynės ir idealistinė filosofija. Atėnus iš vienos pusės supa kalnai, o iš kitos – jūra. Lankoma prezidentūra, Olimpinis stadionas, Dzeuso šventykla – didžiausia šventykla Graikijoje, kuri pradėta statyti VI a. pr. Kr. Ekskursija toliau tęsiama aplankant Atėnų universitetą ir akademiją bei svarbiausią vietą šiame mieste, Atėnų simbolį – *Akropolį. Tai buvusi senovės Atėnų tvirtovė, šventykla, visuomeninio gyvenimo centras ir Atėnų miesto simbolis, iškilęs virš miesto ant didelės kalvos. Nakvynė viešbutyje.

4 diena: Atėnai – Vilnius (2640 km)
Pusryčiai. Pervežimas į oro uostą. Skrydis į Lietuvą.
  
Į kelionės kainą įskaičiuota:
• pervežimas oro uostas-viešbutis-oro uostas (atskrendant/išskrendant tarp 09.00 – 13.00 val.),
• 3 nakvynės 3* viešbučiuose su pusryčiais,
• kelionė turistinės klasės autobusu/mikroautobusu,
ekskursijos pagal programą rusų kalba,
rusakalbio kelionės atstovo paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
skrydžio bilietai: nuo 160 EUR,
• (*) pažymėti objektai (apie 20 EUR),
• (**) pažymėtos ekskursijos (apie 160 EUR):
- **ekskursija „Atėnai naktyje“ su vakariene (apie 70 EUR, vyksta susirinkus 6 asm. gupei),
- **kruizas po Sarono įlankos salas su pietumis (apie 90 EUR),
• medicininių išlaidų draudimas kelionės metu,
• kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos,
• arbatpinigiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Pastabos:
galima užsisakyti 3 vakarienes – 60 EUR,
• galima užsakyti kelionę su apgyvendinimu 4* ar 5* viešbutyje,
• ekskursinių objektų lankymo tvarka gali keistis,
• vykstama su rusakalbe grupe,
į kai kurias ekskursijas paimama ne iš viešbučių, bet iš tam tikrų vietų.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina