Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Savaitgalio kruizas Baltija: Ryga – Stokholmas – Sigulda 3 d./2 n.

Užsakant kelionę internetu taikoma 2 % nuolaida 
1 diena: Vilnius – Ryga (370 km) – Stokholmas (80 km)
Išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Latviją. Atvykimas į Rygą. Apžvalginė ekskursija po senamiestį: Rygos pilis, evangelikų liuteronų katedra, Šv. Petro ir Šv. Jokūbo bažnyčios, rotušės aikštė, pirklių gildijų pastatai, gynybinės sienos likučiai, Laisvės paminklas, Juodagalvių riterių rūmai, laikomi pačiu puošniausiu pastatu Rygoje ir kitos miesto įžymybės. Vakare laivu išplaukiama į Stokholmą. Laive siūlomos įvairios pramogos: patrauklūs žaidimai, diskoteka, karaoke ir naktinė šou programa. Nakvynė kelto kajutėse.

2 diena: Stokholmas
Ryte atplaukiama į Stokholmą. Apžvalginė ekskursija po Stokholmą: Karališkasis dramos teatras, miesto simbolis – Karališkieji rūmai, katedra, kurioje buvo karūnuojami šalies valdovai, Riterių bažnyčia, rotušė, kurioje kasmet vyksta Nobelio premijos laureatų apdovanojimai. Laisvu laiku siūloma aplankyti *“Vaza” muziejų, kur eksponuojamas XVII a. laivas. Grįžtama į laivą. Išplaukiama į Rygą. Laive vakarinė-pramoginė programa: diskoteka, karaoke, patrauklūs žaidimai. Nakvynė kelto kajutėse.

3 diena: Stokholmas – Ryga – Sigulda (50 km) Bauskė – (120 km) – Vilnius (300 km)
Ryte atplaukiama į Rygą. Vykstama į Siguldą ir jos apylinkes. Sigulda įsikūrusi Gaujos upės slėnyje. Tai vienas gražiausių Latvijos miestų. Ji šimtmečius vilioja pasaulio keliautojus atvykti ir savo akimis pamatyti kvapą gniaužiančius slėnius ir atrasti unikalius Siguldos ir jos artimiausių apylinkių objektus. Atvykstama į Turaidos *muziejų – rezervatą, kuriame galima susipažinti su 1000 metų laikotarpio įvykius apimančiomis kultūros, dailės ir archeologijos ekspozicijomis. Čia išvysime viduramžių pilį, bažnyčią, dvarą, Dainų kalvą... Toliau lankoma Gūtmanio ola, kuri yra didžiausia Baltijos šalyse ola ir seniausias turizmo objektas Latvijoje. Ant uolos sienų išlikę XVII a. užrašai. Čia gimė legenda apie Turaidos rožę – gražią merginą, kuri nusprendė geriau mirti, nei prarasti garbę... Kelionė per Latviją. Pakeliui namo sustojama pasigrožėti renesansine Bauskės pilimi (pilies vidus nelankomas), kuri įsikūrusi vaizdingoje vietovėje tarp Mūšos ir Mėmelės upių, netoli tos vietos, kur šios upės, susijungdamos, sudaro Lielupės upės pradžią. Bauskės pilies architektūros ansamblis susideda iš dviejų dalių. Senesnė – Livonijos ordino pilis – pastatyta XV a. viduryje, bet iki mūsų laikų išlikę tik griuvėsiai. Naujesnė – Kurlando hercogų rezidencija – buvo pastatyta XVI a. pabaigoje. Kelionė per Latviją. Sugrįžimas į Lietuvą.


KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina