Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

SAULĖTOJI ITALIJA: NEAPOLIS, POMPĖJA, BARIS, AMALFIS 8D./7N.

Užsakant internetu taikome 4% nuolaidą1 diena: Kaunas – Neapolis (2400 km) – Roma (220 km)
Skrydis iš Kauno į Neapolį. Pervežimas į viešbutį Romoje. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

2 diena: Roma  – Salernas (266 km) 
Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Romą: apžiūrimas Panteonas – II a. romėnų inžinerijos stebuklas su milžinišku kupolu, Venecijos aikštė, kuria pradėjo važinėti pirmieji arklių traukiami autobusai Romėnų forumas – didžiulis architektūrinis ansamblis, išsidėstęs tarp Palatino ir Kapitolijaus kalvų (vidaus lankymas nenumatytas), Konstantino Arka, Kapitolijaus kalva – viena iš septynių kalvų, ant kurių buvo įkurta Roma, bene žymiausias Romos statinys – Koliziejus (vidaus lankymas nenumatytas). Laisvas laikas. Pageidaujantiems – **ekskursija į mažiausią pasaulyje valstybę – Vatikaną, kurioje įsikūrusi svarbiausia katalikų šventovė – Šv. Petro bazilika bei popiežiaus rezidencija. Vatikano muziejus, kuriame sukaupta viena didžiausių pasaulyje dailės kolekcijų iš įvairių epochų, meno kūrinių bei Siksto koplyčia, kurioje galima pasigėrėti Mikelandželo sukurtu šedevru.  Išvykimas Salerno link. Pakeliui -  garsiausio Italijos gėrimo „Limončelo“ degustacija. Nakvynė viešbutyje.

3 diena: Salernas – Pompėja (30 km) – Neapolis (25 km) – Salernas (54 km) 
Pusryčiai. Laisvas laikas arba **ekskursija į Neapolį ir Pompėją. Apžvalginė ekskursija Neapolyje – mieste, įsikūrusiame Vezuvijaus ugnikalnio papėdėje: Karališkieji rūmai, Andžoino Maskju rūmai, Plebiscitų aikštė, Umberto I-ojo galerija, San Karlo teatras. Pietūs. Toliau ekskursija tęsiama antikiniame mieste–muziejuje – Pompėjoje. Tai istorinis miestas, 79 m. palaidotas po išsiveržusio ugnikalnio Vezuvijaus lava. Sugrįžimas į Neapolį. Nakvynė viešbutyje.

4 diena: Salernas – Amalfis (50 km) – Baris (266 km)
Pusryčiai. Laisvas laikas. Pageidaujantiems siūloma **ekskursija į Amalfį. Amalfio pakrantė yra laikoma viena iš gražiausių visoje Europoje. Atvykus ekskursija po Amalfio miestą, įtrauktą į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. XI a. pastatyta Šv. Andriaus katedra su įspūdinga arabų – normanų stiliaus varpine, garsusis, XII a. statytas, kapucinų ordino vienuolynas.  Išvykimas į Barį – Apulijos regiono sostinę. Pakeliui aplankomas Matera miestas, kuris buvo įkurtas kalnų tarpeklyje. Dėl savo vizualaus panašumo į Jeruzalę, miestas pamėgtas kino industrijos. Nakvynė viešbutyje.

5 diena: Baris – Alberobelo (55 km) – Baris
Pusryčiai. Laisvas laikas Bario mieste. Antroje dienos pusėje, apžvalginė ekskursija po istorinį miesto centrą: garsioji Šv. Mikalojaus bazilika – šioje XII a. pastatytoje bažnyčioje saugomos Šv. Mikalojaus relikvijos, viduramžiais parvežtos iš Turkijos. Pageidaujantiems siūloma **ekskursija į Alberobelo miestelį, kuris unikalus architektūriniu paveldu ir 1996 m. buvo įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Čia namai, kurie vadinami truliais (trulli), iki šių dienų statomi pagal senąsias tradicijas. Apvalūs truliai su kūginiais stogais buvo ir tebėra statomi be jokio skiedinio. Tikima, kad tokius namukus anuomet žmonės statė dėl kelių priežasčių. Pirmiausia, tokius pastatus buvo galima lengvai nugriauti ar perkelti į kitą vietą, be to, taip buvo galima išvengti naujų gyvenviečių apmokestinimo. Nakvynė viešbutyje.

6 diena: Baris – Andrija (58 km) – Neapolis (207 km)
Pusryčiai. Laisvas laikas Andrijos mieste, kurį I a.pr Kr. pirmąkart paminėjo graikų geografas Strabonas. Dabartinis miestas pradėjo augti 1046 m., kuomet normanų grafas Petronijus regione įtvirtino pilis. XIV a. Andrija tapo Anžu valdomos grafystės sostine. Pageidaujantiems **ekskursija į Kastel del Montė pilį. Nors pilis buvo pastatyta Frydricho II įsakymu, jis niekada į ją neatvyko. Pilis buvo naudojama kaip karališkos šeimos narių prieglobstis medžioklės metu. Po Frydricho mirties 1250 m. pilies paskirtis buvo keletą kartų keičiama. Čia buvo kalėjimas, vėliau ten žmonės slėpdavosi nuo maro bei kitų epidemijų. Galiausiai pilis liko užmiršta. Kadaise pilyje buvo marmurinės sienos bei kolonos, tačiau jas išardė vandalai. Istorikai iki šiol negali nustatyti, kokia buvo pagrindinė pilies paskirtis. Nakvynė viešbutyje.

7 diena: Neapolis – Kazerta (40 km) – Neapolis
Pusryčiai. Laisvas laikas. Pageidaujantiems siūloma **ekskursija į Kazertą. Kazertos karališkųjų rūmų lankymas: rūmų statybas 1752 m. pradėjo Ispanijos bei Neapolio ir Sicilijos karalius Karolis III.  Pagal užimamą plotą Kazertos rūmai yra didžiausi karališkieji rūmai pasaulyje, kuriuose yra 1200 kambarių. Nuo 1923 iki 1943 m. rūmuose veikė šalies karinių oro pajėgų akademija. Nuo 1943 m. spalio rūmuose buvo įsikūrusi II pasaulinio karo Sąjungininkų Viduržemio jūros regiono būstinė. Kazertos rūmuose 1945 m. buvo pasirašyta visiškų Vokietijos paliaubų ir karių išvedimo iš Italijos sutartis. Nakvynė viešbutyje. 

8 diena: Neapolis – Kaunas  (2400 km)
Pusryčiai. Pervežimas į Neapolio oro uostą. Skrydis į Kauną.
Į kelionės kainą įskaičiuota: 
•  pervežimas: Neapolio oro uostas–viešbutis–Neapolio oro uostas (atskrendant/išskrendant tarp 12.00–21.00 val.),
•  7 nakvynės 3* viešbučiuose su pusryčiais,
•  kelionė turistinės klasės autobusu/mikroautobusu Italijoje,
•  rusakalbio kelionės vadovo paslaugos,
•  ekskursijos pagal programą rusų kalba:
– apie 3 val. ekskursija po Romą,
– apie 2 val. ekskursija po Barį,
•  „Limončelo“ likerio degustacija.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
•  skrydžio bilietai: nuo 90 EUR,
•  (***) individualus pervežimas (1–3 asm.): Neapolio oro uostas–viešbutis–Neapolio oro uostas – 60 EUR į vieną pusę,
•  (**) pažymėtos ekskursijos:
- ekskursija į Vatikaną, Vatikano muziejų, Šv. Petro katedrą – apie 80 EUR,
- ekskursija į Neapolį ir Pompėją – apie 93 EUR,
- ekskursija į Alberobelo – apie 35 EUR,
- ekskursija į Kastel del Montė pilį – 35 apie EUR,
- ekskursija į Amalfį – apie 40 EUR,
- ekskursija į Kazertą – apie 35 EUR,
•  atvykus viešbučiuose mokamas miesto mokestis (apie 2–6 EUR asm./d.),
•  audio įranga visos kelionės metu (apie 20 EUR),
•  medicininių išlaidų draudimas kelionės metu,
•  arbatpinigiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Pastabos:
minimalus keliaujančių skaičius – 1 asm,
•  galima užsakyti 7 vakarienes Italijoje – 145 EUR,
•  už papildomą mokestį galima užsakyti apgyvendinimą aukštesnės kategorijos viešbutyje,
•  ekskursijų kainos, ekskursinių objektų lankymo tvarka gali keistis,
• kelionė nepritaikyta riboto judrumo asmenims,
•  vykstama su rusakalbe grupe,
•  prie kiekvienos kelionės dienos parašyti kilometražai tik apytiksliai nurodo tą dieną nuvažiuojamus atstumus, bet nenurodo tikslios nakvynės vietos.


KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina