SAULĖTOJI ITALIJA: KAPRIO SALA, SORENTAS, AMALFIS, POSITANAS 8D./7N.

Kelionės kaina nuo 450 EUR
Užsakant internetu taikome 2% nuolaidą

1 diena: Vilnius – Roma (2350 km)
Skrydis į Romą. Pervežimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

2 diena: Roma – Neapolis (230 km) – Sorentas (50 km)
Pusryčiai. Išvykimas į Neapolį. Apžvalginė ekskursija Neapolyje – mieste, įsikūrusiame Vezuvijaus ugnikalnio papėdėje: Karališkieji rūmai, Plebiscitų aikštė, Umberto I-ojo galerija, San Karlo teatras. Išvykimas į Sorento kurortą, garsų vaizdingomis panoramomis ir vietinėmis citrinomis bei jų likeriu. Įsikūrimas viešbutyje. Pasivaikščiojimas kurortinio miestelio gatvelėmis. Garsiausio Italijos gėrimo „Limončelo“ degustacija. Nakvynė viešbutyje.

3 diena: Sorentas – Kaprio sala
Pusryčiai. Plaukimas *laivu į Kaprio salą – rojaus kampelį žemėje, nepaliksiantį abejingu nei vieno čia apsilankiusio. Poilsis prie jūros arba *kėlimasis keltuvu ir ekskursija po Kaprio miestelį, garsėjantį savo prabangiomis vilomis ir nuostabiais gėlynais. *Augusto sodai, iš kur atsiveria nuostabios salos panoramos. Laisvu laiku pageidaujantiems siūlomas (pagal galimybę) *plaukimas į „žydrąją grotą“, žymią nepaprasta akustika ir skaisčiai žydros spalvos vandeniu. Sugrįžimas į Sorentą. Nakvynė viešbutyje.

4 diena: Sorentas – Baris (305 km) - Sorentas (305 km)
Pusryčiai. Poilsis Sorente arba visos dienos **ekskursija į Barį – Apulijos regiono sostinę. Atvykus, apžvalginė ekskursija po istorinį miesto centrą, garsioji Šv. Nikalojaus bazilika - šioje XII a. pastatytoje bažnyčioje saugomos Šv. Nikalojaus relikvijos, kurios viduramžiais buvo parvežtos iš Turkijos. Sugrįžimas į Sorentą. Nakvynė viešbutyje.

5 diena: Sorentas – Amalfis (30 km) – Positanas (16 km) - Sorentas (42 km)
Pusryčiai. Poilsis Sorente arba visos dienos **ekskursija į Amalfį ir Positaną. Amalfio pakrantė yra laikoma viena iš gražiausių visoje Europoje. Atvykus ekskursija po Amalfio miestą, įtrauktą į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. XI a. pastatyta Šv. Andriaus katedra su įspūdinga arabų – normanų stiliaus varpine. Garsusis, XII a. statytas, kapucinų ordino vienuolynas. Toliau ekskursija tęsiama į Positaną, viduramžiais buvusį pagrindiniu Amalfio respublikos uostu. Pasivaikščiojimas siauromis miestelio gatvelėmis, apžiūrint miesto pasididžiavimą – XIII a. romaninio stiliaus Šv. Maria Assunta bažnyčią. Sugrįžimas į Sorentą. Nakvynė viešbutyje.

6 diena: Sorentas – Pompėja (30 km) – Roma (245 km)
Pusryčiai. Laisvas laikas Sorente. Aplankomas koralų ir akmens dirbinių fabrikas. Toliau ekskursija tęsiama antikiniame mieste–muziejuje – *Pompėjoje. Tai istorinis miestas, 79 m. palaidotas po išsiveržusio Vezuvijaus lava. Išvykimas į Romą. Nakvynė viešbutyje.

7 diena: Roma
Pusryčiai. Laisvas laikas Romoje. Pageidaujantiems siūloma **naktinė ekskursija po Romą. Nakvynė viešbutyje.

8 diena: Roma – Vatikanas – Vilnius (2350 km)
Pusryčiai. Ekskursija į mažiausią pasaulyje valstybę – Vatikaną, kurioje įsikūrusi svarbiausia katalikų šventovė – Šv. Petro bazilika bei popiežiaus rezidencija. *Vatikano muziejus, kuriame sukaupta viena didžiausių pasaulyje dailės kolekcijų iš įvairių epochų, meno kūrinių bei Siksto koplyčia, kurioje galima pasigėrėti Mikelandželo sukurtu šedevru. Pervežimas į Romos oro uostą. Skrydis į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
• pervežimas: Fiumicino oro uostas – viešbutis – Fiumicino oro uostas (atskrendant/išskrendant tarp 12.00 - 20.00 val.),
• 7 nakvynės 3* viešbučiuose su pusryčiais,
• kelionė turistinės klasės autobusu/mikroautobusu Italijoje,
• rusakalbio kelionės vadovo paslaugos,
• ekskursijos pagal programą rusų kalba,
• „Limončelo“ likerio degustacija.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
skrydžio bilietai: nuo 90 EUR,
• (*) pažymėti objektai (apie 125 EUR),
• (**) pažymėtos ekskursijos (apie 150 EUR):
     - ekskursija į Barį (apie 85 EUR),
     - ekskursija į Amalfį ir Positaną (apie 50 EUR),
     - naktinė ekskursija po Romą (apie 25 EUR),
• atvykus viešbučiuose mokamas miesto mokestis (apie 2-6 EUR asm./d.),
• audio įranga visos kelionės metu (apie 15 EUR),
• medicininių išlaidų draudimas,
• kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos,
• arbatpinigiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Pastabos:
galima užsakyti 7 vakarienes Italijoje - 110 EUR,
• už papildomą mokestį galima užsakyti kelionę su apgyvendinimu 4* viešbutyje,
• ekskursinių objektų lankymo tvarka ir kainos gali keistis,
į kai kurias ekskursijas paimama ne iš viešbučių, bet iš tam tikrų vietų,
• vykstama su rusakalbe grupe,
• prie kiekvienos kelionės dienos parašyti kilometražai tik apytiksliai nurodo tą dieną nuvažiuojamus atstumus, bet nenurodo tikslios nakvynės vietos.


KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina