Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Saremos sala

Saremos sala

Kartu su istoriku Rūsčiu Kamuntavičiumi

-

Saremos sala – tai tikroji Estija. Izoliuota nuo likusio pasaulio, sovietų laikais ji net nelabai pajuto, kad buvo raudonoji okupacija. Sala stebina milžiniškų XIII-XIV a. bažnyčių gausa, nuostabia gamta (uolomis, parkais ir jūra) ir gausiais meteoritų krateriais, kurie tapę daugybės padavimų ir tautinio identiteto dalimi. Tik čia galima pajusti tikrąją mūsų kaimynų estų istoriją ir tautinį savitumą.

-

Kelionės programa: 

1 diena. Išvykimas iš Vilniaus. Stotelėje Pärnu – Estijos vasaros sostinėje. Kėlimasis keltu į Saremą ir nakvynė Kuresarėje.

2 diena. Aplankysime Pangą su įspūdingu skardžiu į jūrą, Anglą, kurios simboliai yra malūnai, Karją, bažnyčią su pagoniškais simboliais, Valjalą, seniausią salos bažnyčią iš XIIIa., Kaali, meteorito kraterį, tapusį salos ir estų kultūros vienu iš  kertinių simbolių. Jeigu liks laiko, lankysime  Kuresarės miesto senamiestį  ir muziejų.

3 diena. Nuvažiuosime į patį pietinį Saremos tašką, į tą vietą, kur jūra susiduria su Rygos įlanka (Saare). Įspūdingi vaizdai ir  puikus kontekstas (būtent per šią vietą laivai įplaukia  į Rygos įlanką).

-

Kaina:  166 Eur / 1 asm.

-

Į kainą  įskaičiuota:

Kelionė patogiu autobusu / mikroautobusu;

2 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais;

Įžymaus istoriko - gido paslaugos;

Kelto  paslauga.

-

Į kainą neįskaičiuota:

Maitinimas: pietūs ir vakarienės;

Medicininių išlaidų kelionės draudimas;

Asmeninės išlaidos;

-

*Ekskursiniai objektai ir jų lankymo tvarka gali keistis.

**Programa yra autorinė, kopijuoti draudžiama.

-

Kelionių organizatorius „Litaura“

Žalgirio 88-403, Vilnius

85 2731337, vilnius@litaura.lt

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina