Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Rytų Europos perlas - Lvovas 4d.

 • Viduramžius menantys architektūriniai paminklai Lvove.
 • Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės pėdsakai Ukrainoje.
 • Gurmaniški smaližių malonumai ir ne tik...
 • Galimybė apsilankyti Lvovo operos ir baleto teatre.
 • Lėktuvo bilietai Vilnius/Kaunas – Lvovas – Vilnius/Kaunas,
 • 1 × nemokamas rankinio bagažo vienetas (40x30x20cm ar 40x20x25cm) (pagal aviakompanijos taisykles),
 • 3 nakvynės viešbutyje su pusryčiais dviviečiuose/dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose,
 • kelionės vadovo, vykstančio iš Lietuvos, paslaugos,
 • ekskursinė programa, kelionės dokumentų sutvarkymas.
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kelionės draudimu pasirūpink čia), pirmenybinis įlaipinimas ir 10 kg svorio bagažas: iš Kauno 55x40x20cm – kaina nuo 29 EUR asmeniui (pirmyn-atgal); Iš Vilniaus 55x40x23cm – kaina nuo 16 EUR asmeniui (pirmyn-atgal), standartinė vieta lėktuve (sėdėti kartu) – kaina nuo 8 Eur asmeniui (pirmyn-atgal), papildomo registruoto bagažo mokestis (teirautis agentūroje), miesto transporto bilietai, vietinio transporto bilietai iš/ į oro uostą (grupės pageidavimu už papildomą mokestį užsakome pervežimus), bilietai į mokamus objektus, ausinukų nuoma, vietinių gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), miesto mokesčiai (mokami viešbutyje 1-2 EUR asmeniui dienai), arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės išlaidos.
 • Priemoka už vienvietį kambarį nuo ~ 60 EUR.
 • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI  ~ 35 EUR.

1 diena

Skrydis Vilnius/Kaunas – Lvovas. Atskridus į Lvovą, sutvarkius įvažiavimo į šalį formalumus, vietiniu *transportu vyksime į viešbutį (grupės pageidavimu už papildomą mokestį užsakome pervežimus, kaina priklauso nuo grupės dydžio). Vėliau pradėsime ekskursiją ir pažintį su didinga ant kalvų išsidėsčiusia istorine Galicijos sostine – Lvovu. Tai miestas – muziejus po atviru dangumi. Suklestėjęs vėlyvaisiais viduramžiais ir buvęs prekybos bei amatų centru iki šių dienų išlaikė nepakitusį, autentišką senamiestį kuris įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Ekskursija pėsčiomis po senąjį Lvovą, kurios metu susipažinsime su XIV – XXa. Lvovo architektūra: turgaus aikštė ir ją supantys renesanso stiliaus pastatai, rotušė, Boimų šeimos koplyčia, Šv.Petro ir Povilo jėzuitų *bažnyčia, lotynų *katedra, armėnų kvartalas su seniausia Lvovo *bažnyčia, „Auksinės rožės“ sinagogos griuvėsiai. Laisvas laikas, kurio metu siūlome apsilankyti „Alaus teatre Pravda“, pasiklausyti muzikos, užkasti bei paragauti išskirtinio alaus. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Pažinties su Lvovu tęsinys vietos transportu arba grupės pageidavimu užsakomas transportas apžvalginei ekskursijai: neorenesanso stiliaus, 1904m. statyta,  geležinkelio stotis,  neogotikinė Šv.Elžbietos ir Olgos bažnyčia, baroko šedevras – Šv.Jurgio *katedra su Šv.Anufrijaus grota. Architektas Bogdanas Meretinas sukūrė tikrą rokoko architektūros šedevrą. Katedros fasadas papuoštas vieno talentingiausių XVIII a. Europos skulptorių, neretai Ukrainos Mikelandželu vadinamo meistro Johano Pinzelio skulptūromis. Lvovo žymių žmonių panteonas Ličiakovo *kapinės: unikalūs XVIII – XXa. paminklai, su išgraviruotais užrašais ukrainiečių, vokiečių, lenkų, armėnų ir net lotynų kalbomis byloja apie įvairiapusišką Lvovo istoriją...  *Bernardinų ordino vienuolynas su Visų šventųjų bažnyčia, seniausia Lvovo Šv.Jono krikštytojo *bažnytėle. Miesto ir apylinkių panorama nuo Aukštutinės pilies. Laisvės prospektas – viena iš gražiausių ir prabangiausių Lvovo gatvių, paminklai poetams T. Ševčenkai ir A.Mickevičiui, Ivano Franko universitetas, *Mokslininkų namai. Esant galimybei ekskursija po didingus Operos teatro *rūmus. Laisvas laikas, kurio metu siūlome aplankyti jaukias kavines. Išgerti legendiniu būdu pateiktos kavos „Lvovo kavos šachtoje“, pasimėgauti šokoladu – šokolado manufaktūroje, paragauti obuolių štrudelio ir stebėti jo gamybą vienoje iš cukrainių, pajusti tikrą ukrainietišką skonį viename iš gausybės Lvovo restoranų: „Kumpel“, „Mėsa ir tiesa“, „Masonų ložė“, „Kriivka“... Galimybė apsilankyti bei pažiūrėti operą ar baleto spektaklį Lvovo operos ir baleto teatre. Nakvynė viešbutyje.

3 diena

Pusryčiai. Laisva diena Lvove arba kelionė po – **„auksine pasaga“ vadinamus miestus: Zoločivą, Pidgircus, Oleską. Tai miestai su turtinga istorija, valdyti garsiausių LDK ir Lenkijos giminių, ypatingą reikšmę įgiję XVII a., kuomet iš juos valdžiusios Sobieskių giminės Lietuvos didžiuoju kunigaikščiu ir Lenkijos karaliumi buvo išrinktas Jonas Sobieskis. Kelionė Zoločivą, kuriame lankome karališkąją Sobieskių pilį (XVII a.). Karalius ir Lietuvos didysis kunigaikštis Jonas Sobieskis šioje pilyje įsirengė savo rytinę rezidenciją. Pilis įvardijama kaip itin retas fortifikacinės architektūros paminklas Europoje, mat visiškai išlaikė savo pirminį “palazzo in forteca” vaizdą ir architektūrą. Po Zoločivo pilies apžiūros vykstame į Pidgircus. Pidgircų pilis (XVII – XVIII a.) – vienas gražiausių Europoje bastioninių įtvirtinimų ir renesansinių-barokinių rūmų derinio pavyzdys, savo laiku pilis vadinta netgi „Podolės Versaliu“. 1865-1939 m. pilis ir čia sukaupti pasakiški turtai priklausė kunigaikščiams Sanguškoms. Tai viena paskutiniųjų ir svarbiausių rezidencijų, priklausiusių kunigaikščiams Sanguškoms – iki šiol išlikusiai Gediminaičių dinastijos atšakai. Pažinties su “auksine pasaga” pabaigai vykstame į Oleską – miestelį Voluinės ir Haličo pasienyje. Olesko Haličo-Voluinės kunigaikščių pilis (XIV – XVII a.), priklausiusi Gedimino sūnui kunigaikščiui Liubartui, Švitrigailai. Lietuvos didžiojo kunigaikščio ir Lenkijos karaliaus Jono Sobieskio gimtoji pilis. Vakare grįžimas į Lvovą. Nakvynė viešbutyje.

4 diena

Pusryčiai. Laisvas laikas Lvove (priklausomai nuo skrydžio laiko). Vietiniu *transportu vyksite į oro uostą. Skrydis Lvovas – Vilnius/Kaunas.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina