Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Rygos šviesų festivalis – Bauskė – Gaujos nacionalinis parkas 2d./1n.

Užsakant kelionę internetu taikoma 2 % nuolaida
1 diena: Vilnius – Bauskė (300 km) – Ryga (70 km)
Išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Latviją. Vykstama pasigrožėti į Bauskės *pilimi, kuri buvo pastatyta dar XV a. viduryje. Ši pilis, tai Latvijos karinės architektūros pavyzdys bei vienintelė iš dalies išlikusi Kuržemės ir Žiemgalos hercogų Ketlerų rezidencija. Vykstama į Rygą, kur vyks  vienas iš ryškiausių Latvijos sostinės renginių – kasmetinis šviesų festivalis „Staro Riga“, lazerių ir vaizdo projekcijos papuoš gražųjį Rygos senamiestį. Tai šventė, sutraukianti svečius ne tik iš Latvijos, bet ir iš visos Europos, šiemet spalvota Rygos pasaka kviečia pamatyti daugybę įspūdingų šviesos objektų: nuo nuostabių šviesos instaliacijų parkuose, gatvėse ir aikštėse iki apšviestų pastatų bei tiltų fasadų. Pasivaikščiojimas po Rygos senamiestį: Rygos pilis, evangelikų liuteronų katedra, Šv. Petro, Šv. Jokūbo bažnyčios, Rotušės aikštė, pirklių gildijų pastatai, gynybinės sienos likučiai, Laisvės paminklas ir kitos miesto įžymybės. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

2 diena: Ryga – Gaujos nacionalinis parkas (55 km) – Jelgava (100 km) – Vilnius (270 km)
Pusryčiai. Vykstama į Siguldą ir jos apylinkes. Sigulda įsikūrusi Gaujos upės slėnyje. Tai vienas gražiausių Latvijos miestų. Ji šimtmečius vilioja pasaulio keliautojus atvykti ir savo akimis pamatyti kvapą gniaužiančius slėnius ir atrasti unikalius Siguldos ir jos artimiausių apylinkių objektus. Atvykstama į Turaidos *muziejų-rezervatą, kuriame galima susipažinti su 1000 metų laikotarpio įvykius apimančiomis kultūros, dailės ir archeologijos ekspozicijomis. Pažintis su viduramžių pilimi, bažnyčia, dvaru, Dainų kalva... Toliau lankoma Gutmanio ola, kuri yra didžiausia Baltijos šalyse ola ir seniausias turizmo objektas Latvijoje. Ant uolos sienų išlikę 17 a. užrašai. Čia gimė legenda apie Turaidos rožę – gražią merginą, kuri nusprendė geriau mirti, nei prarasti garbę. Vykstant link Lietuvos pakeliui aplankoma Jelgava – miestas, įsikūręs ant Lielupės upės krantų. Apžvalginė ekskursija: Jelgavos rūmai, sukurti žymaus italų architekto F. B. Rastreli – didžiausi barokinio stiliaus rūmai Pabaltyje ir hercogo Birono buvusi rezidencija, Katedra, Šv. Anos soboras, paminklas pirmam Latvijos Prezidentui Janiui.  Kelionė per Latviją. Sugrįžimas į Lietuvą.


KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina