Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Romantiškoji Estija 2 d./1 n.

Užsakant kelionę internetu taikoma 5 % nuolaida1 diena: Sangastė – Alatskivi – Narva
Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lietuvą, Latviją, Estiją. Atvykimas į Sangastės pilį – pasivaikščiojimas po pilį supantį parką (pilies vidaus lankymas nenumatytas). Sangastės pilis buvo pastatyta XIX a. pabaigoje anglų neogotikos stiliumi. Jos šeimininko lordo Fon Bergo pageidavimu visi pilies langai skirtingi. Pilyje buvo įrengti 99 kambariai, kadangi tuomet tik caras galėjo statytis pilis, kuriose buvo daugiau nei 100 kambarių. Tęsiama kelionė per Estiją. Aplankoma romantiška *Alatskivi pilis, nutolusi kelis kilometrus nuo Peipaus ežero. Baltai švytinti pilis laikoma vienu gražiausių neogotikinių pastatų Baltijos šalyse, ji buvo pastatyta pagal Balmoralio pilies Škotijoje pavyzdį. Pilyje apžiūrimas kompozitoriaus Eduardo Tubino muziejus. Išvykimas į Estijos–Rusijos pasienyje įsikūrusią Narvą. Apžvalginė ekskursija po senamiestį: miesto Rotušė, Narvos upė, dalinanti miestą į dvi dalis, bizantiško stiliaus rusų ortodoksų katedra, Hermano tvirtovė – buvusi sunkiausiai priešui prieinama tvirtovė Estijoje, nuo Hermano gynybinės sienos atsiverianti nuostabi panorama į Narvos upę, Ivangorodo tvirtovę ir Narvos miestą, gynybiniai įtvirtinimai – bastionai. Nakvynė viešbutyje.

2 diena: Rakverė – Valastės krioklys, kelionė į Lietuvą
Pusryčiai. Išvykimas į Rakverę – miestą Šiaurės Estijoje, apie  20 km nutolusį nuo Suomijos įlankos. Įvažiavus į miestą,  mus pasitinka didžiulė tauro skulptūra. Nors Rakverė yra ne Ispanijoje, bet šis tauras – Rakverės miesto simbolis. Tai skulptoriaus T. Kangro kūrinys, kurio aukštis - 3,5 m, o su granitiniu pamatu siekia net 5 metrus. Aplankoma Rakverės Livonijos ordino *pilis, pastatyta XVI a. Ši akmeninė tvirtovė  šiuo metu yra virtusi gyvu muziejumi, kuriame eksponuojami viduramžių riterių šarvai, aplankomos senovinės dirbtuvės, kankinimų kamera. Sustojimas prie Valastės krioklio, kurio vanduo krenta iš 30 m aukščio nuo Ontikos uolos. Virš krioklio įrengta apžvalgos aikštelė, skirta pasigerėti įspūdingomis gamtos panoramomis. Išvykimas link Lietuvos. Kelionė per Estiją, Latviją. Sugrįžimas į Lietuvą.

Kelionės metu nuvažiuojama ~1800 km


KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina