Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Romantiškasis Paryžius – spalvingasis Amsterdamas 7 d./6 n.

Užsakant kelionę internetu taikoma 2 % nuolaida1 diena: Vilnius – Javoras (920 km) – Zgoželecas (165 km)

Išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Atvykstama į Javoro miestą Silezijoje, Lenkijos pietvakariuose. Javore iš išorės apžiūrima UNESCO saugoma Taikos bažnyčia. Tai viena iš trijų bažnyčių, kurias protestantams šiame regione buvo leista statyti XVII a. antroje pusėje. Šios bažnyčios unikalios tuo, kad jas buvo leista pastatyti per vienerius metus, naudojant tik medį, molį ir šiaudus. Buvo uždrausta iškelti bažnyčių bokštus bei statyti varpines. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

2 diena: Zgoželecas – Drezdenas (110 km) – Saarbrucken (640 km)
Pusryčiai. Išvykimas į Saksonijos žemių sostinę Drezdeną, seniau vadintu "Florencija prie Elbės upės". Ekskursija po miestą: katalikų katedra Hofkirche, kurios rūsiuose ilsisi Saksonijos žemių valdovai, rezidenciniai rūmai, operos teatras, Zwinger rūmai, "Europos balkonu" vadinama Bruhl terasa, protestantų katedra Frauenkirche. Kelionė link Paryžiaus. Nakvynė viešbutyje Vokietijoje.

3 diena: Saarbrucken – Paryžius (400 km)
Pusryčiai. Išvykimas į Paryžių. Atvykus į Paryžių apžvalginė ekskursija autobusu: Paryžiaus “lopšys” – Sitė sala su Dievo Motinos katedra, spalvingasis Lotynų kvartalas, Sorbonos universitetas, Panteonas – garsių prancūzų paskutinio poilsio vieta, Liuksemburgo sodai, Santarvės aikštė, puošniu fasadu stulbinanti  Ch.Garnier opera, prabangiausia Paryžiaus gatvė - Eliziejaus laukai, Prancūzijos didybę įkūnijanti Triumfo arka, Invalidų rūmai, kurių katedroje ilsisi imperatoriaus Napoleono palaikai. Laisvas laikas, kurio metu siūloma pasikelti į *Eifelio bokštą arba *plaukti laivu Senos upe. Nakvynė viešbutyje.

4 diena: Paryžius – Disneilendas
Pusryčiai. Laisvas laikas Paryžiuje. Pageidaujantys *miesto transportu savarankiškai vyksta į **Disneilendą. Nepageidaujantiems aplankyti Disneilendo, siūlome aplankyti žymiausius Paryžiaus muziejus: didžiausias ir lankomiausias pasaulyje meno muziejaus – *Luvras, buvusi tvirtovė ir Prancūzijos karalių rezidencija, *Invalidų rūmai, kurių katedroje ilsisi imperatoriaus Napaleono palaikai, impresionistų darbais garsėjantis *Orsay muziejus, garsaus skulptoriaus *O.Rodeno muziejus. Nakvynė viešbutyje.

5 diena: Paryžius – Versalis (20 km) – Breda (400 km)
Pusryčiai. Pažintis su bohemiškuoju Monmartru: garsiausias pasaulio kabaretas „Mulen Ružas“, ant kalvos iškilusi didingoji Šventosios Širdies bazilika, dailininkais ir kavinėmis garsėjanti Tertre aikštė, audringas linksmybes menantis Galette malūnas. Išvyka į *Versalio rūmus. Versalio pompastika atspindi “karaliaus-Saulės“, Liudviko XIV, valdžią ir šlovę. Karališkieji rūmai – vienas įspūdingiausių Prancūzijos ir Pasaulio istorinių paveldų. Rūmai turėjo stebinti visus ir tai neabejotinai pavyko. Rūmai užima daugiau nei 67 tūkst. kv.m, juose – daugiau nei 2000 kambarių. Versalio prancūziško stiliaus parkas driekiasi 815 ha.  Išvykimas iš Paryžiaus. Kelionė per Prancūziją link Amsterdamo. Nakvynė viešbutyje.

6 diena: Breda – Amsterdamas (110 km) – Rzepinas (750 km)
Pusryčiai. Vykstama į Olandijos sostinę – Amsterdamą. Tai itin įtakingas uostamiestis, vieta, turinti savo dvasią ir daugybę titulų. Vieni jį vadina gražiausiu, kiti – romantiškiausiu, treti – tolerantiškiausiu miestu. Amsterdamas garsėja savo kanalais. Amsterdamo kanalai – išskirtinis Nyderlandų karalystės sostinės bruožas, jie laikomi didžiausia šio kosmopolitinio miesto vertybe ir žymiausia turistine atrakcija, nes palei juos išsidėsčiusios visos žymiausios Amsterdamo vietos. Pažintis su viena ryškiausių Europos sostinių  *plaukiant laivu miesto kanalais. Vėliau apsilankoma miesto “širdyje” – Dam aikštėje, apžiūrimi Karalių rūmai – viena iš rezidencijų, priklausanti karališkajai šeimai, Naujoji bažnyčia, smalsuolius traukiantis Raudonųjų žibintų kvartalas. Kelionė per Olandiją, Vokietiją, Lenkiją. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

7 diena: Rzepinas – Vilnius (890 km)
Kelionė per Lenkiją. Sugrįžimas į Lietuvą.
KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina