Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

PRANCŪZIJOS RIVJERA SU POILSIU NICOJE 8D./7N.

Užsakant internetu taikome 2% nuolaidą1 diena: Vilnius – Nica (2320 km)
Skrydis į Nicą. Pervežimas į viešbutį. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

2 diena: Nica – Kanai (50 km)
Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Žydrosios pakrantės sostinę Nicą, kurios pavadinimas kilęs iš graikų pergalės deivės Nikės vardo. Gražus, senoviška ir šiuolaikiška architektūra išsiskiriantis miestas, žavi fontanais, naktį apšviestomis skulptūromis ant aukštų kolonų, įspūdingu Anglų bulvaru, mėgstama laisvalaikio pasivaikščiojimų zona. Aplankoma Pilies kalva su dirbtinėmis kaskadomis, senamiesčio aikštė, bei senovinis Eze kaimelis, išsidėstęs aukštai ant uolų, garsus savo kvepalų muziejumi. Panoraminiu Antibų pusiasalio keliu vykstama į Kanus – miestą, labiausiai garsėjantį kasmetiniu tarptautiniu kino festivaliu, kurio metu čia suvažiuoja įvairių pasaulio šalių aktoriai. Festivalis kasmet rengiamas milžiniškuose Palais des Festivals rūmuose, kurie aplankomi ekskursijos po miestą metu. Taip pat aplankoma žymioji Žvaigždžių alėja, garsioji palmėmis ir kitais egzotiniais augalais apsodinta Kruazet krantinė. Sugrįžimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

3 diena: Nica – San Remas (55 km) – Monakas (45 km)
Pusryčiai. Ekskursija į San Remą (Italija) – Europos gėlių sostinę: senamiestis, festivalių rūmai. Laisvas laikas. Ekskursija į nykštukinę Monako kunigaikštystę, kuri įkurta XIII a. pabaigoje ir šiandien yra tankiausiai apgyvendinta Europos valstybė. Grožis, saugumas, prestižas ir mokesčių nebuvimas – štai dėl ko dauguma turtingų žmonių pasirenka kunigaikštystę gyvenamąja vieta. Čia švartuojasi gražiausios, prabangiausios pasaulyje jachtos. Toliau ekskursija tęsiama aplankant Nekalto Prasidėjimo Dievo Motinos katedrą, Kunigaikščių rūmus, Monte Karlo kazino rūmus – lošimo namų kompleksą, operos ir baleto teatrą ir Monte Karlo didįjį teatrą. Sugrįžimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

4–7 dienos: Nica
Pusryčiai. Poilsis Žydrojoje pakrantėje – viename populiariausių paplūdimio regionų Europoje, kurią ypač pamėgę pasaulinio garso žvaigždės. Kiekvienas suras pramogų pagal savo skonį: pasivaikščiojimai pakrante, ekskliuzyviniai butikai, naktiniai klubai, gaivus oras ir šiltas klimatas, prancūziška virtuvė ir garsūs muziejai. Laisvu laiku siūlomos **ekskursijos į San Tropezo kurortinį miestelį, San Pol de Vans, Ventimiglijos regioną Italioje. Nakvynės viešbutyje.

8 diena: Nica – Vilnius (2320 km)
Pusryčiai. Pervežimas į Nicos oro uostą. Skrydis į Lietuvą...

Į kelionės kainą įskaičiuota:
• pervežimas: oro uostas-viešbutis-oro uostas (atskrendant/išskrendant tarp 10.00–20.00 val.),
• 7 nakvynės 3* viešbutyje su pusryčiais,
• kelionė turistinės klasės autobusu/mikroautobusu,
ekskursijos pagal programą rusų kalba.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
skrydžio bilietai: nuo 130 EUR,
• (**) pažymėtos ekskursijos:
- **ekskursija į San Tropezą (8 val.) – 130 EUR (antradieniais, trečiadieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais),
- **ekskursija į San Pol de Vans (4 val.) – 78 EUR (kiekvieną dieną),
- **ekskursija į Ventimiglijos regioną Italijoje – 70 EUR (penktadieniais),
• medicininių išlaidų draudimas kelionės metu,
• kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos,
• arbatpinigiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Pastabos:
minimalus keliaujančių skaičius – 2 asm.,
• ekskursinių objektų lankymo tvarka gali keistis,
į ekskursijas paimama ne iš viešbučių, bet iš tam tikrų vietų,
• vykstama su rusakalbe grupe.
KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina