Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Prancūzija. Luaros slėnio pilys 6d.

 • Paryžius – meilės ir romantikos miestas.
 • Pilimis nusėto Luaros slėnio pasaka.
 • Sen Malo – senasis piratų miestas-tvirtovė.
 • Mon Sen Mišelis – “Šv.Mykolo kalnas Prancūzijai reiškia tą patį, ką Didžioji piramidė Egiptui” V.Hugo.
 • Lėktuvo bilietai Vilnius - Paryžius - Vilnius,
 • kelionė autobusu,
 • 6 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais,
 • rankinis orlaivio bagažas (pagal aviakompanijos taisykles), 
 • kelionės vadovo paslaugos Prancūzijoje,
 • ekskursinė programa,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kelionės draudimu pasirūpink čia), pirmenybinis įlaipinimas (rankinis bagažas ir rankinė į orlaivio saloną), papildomo registruoto bagažo mokestis (teirautis agentūroje), vietinio transporto bilietai iš/ į oro uostą (grupės pageidavimu už papildomą mokestį užsakome pervežimus), bilietai į mokamus objektus, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės ir papildomos išlaidos, miesto transporto bilietai, vietinių gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), miesto mokesčiai (mokami viešbutyje 1-3 eurai asmeniui dienai). 
 • Priemoka už vienvietį kambarį nuo 203 EUR.
 • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~ 180 EUR.

1 diena

Skrydis Vilnius – Paryžius. Atvykimas į Paryžiaus oro uostą. Individualus nuvykimas vietos transportu į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Išvykimas į karališkąjį Luaros slėnį. Luara – ilgiausia Prancūzijos upė. Dėl gausybės pilių, statytų XV-XVIIIa., ir ramaus gyvenimo būdo derlingi šios upės slėniai vadinami „Prancūzijos sodu“. Šamboro pilis – didingiausias Renesanso stiliaus šedevras, viena gražiausių pilių pasaulyje, karaliaus Pranciškaus I medžioklės rezidencija. Manoma, kad šios pilies darbų įkvėpėjas buvo Leonardo da Vinči. Šenonso – „damų pilis“, kurioje gyveno karalienės ir karaliaus favoritės. Ši pilis dažnai vadinama pilimi – tiltu, kabančiu ant vandens. Aplankomi nuostabūs pilies sodai. Ambuaz – grandiozinė pilis-tvirtovė. Pilies koplyčioje palaidotas Renesanso epochos genijus Leonardas da Vinči. Aplankomas prie pilies prigludęs Ambuaz miestelis, kuriame tebegyva senoji bretonų dvasia. Esant galimybei vyno rūsio lankymas. Nakvynė viešbutyje.

3 diena

Pusryčiai. Tęsite kelionę Luaros slėniu. *Vilandri pilis – vėliausias Renesanso statinys Luaros slėnyje, garsėjantis didinga sodų, gėlynų ir daržų kompozicine darna, jų ornamentikos ir minties paslaptingumu. Kelionė link Atlanto vandenyno. Atvykimas į Sen Malo – korsarų miestą-tvirtovę su galingomis sienomis, bastionais, masyviais pastatais. Pasivaikščiojimas ant gynybinės sienos Atlanto pakrantėje, nuo kurios atsiveria vaizdas į iš vandens kyšančias uolas, fortus, salas. Čia būna patys efektingiausi potvyniai ir atoslūgiai. Laisvas laikas, kurio metu pakrantės restoranėliuose galėsite paragauti jūros gėrybių bei išsimaudyti Atlanto vandenyne (sezono metu). Išvykimas link Mon Sen Mišelio. Nakvynė viešbutyje.

4 diena

Pusryčiai. Atvykimas į Vakarų pasaulio stebuklą – Mon Sen Mišelio vienuolyną, XIIIa. pastatytą ant uolos. Tai gotikinės architektūros šedevras, neregėto grožio tvirtovė jūroje, traukianti piligrimus ir turistus iš viso pasaulio. Prie vienuolyno taip pat labai ryškūs vandenyno potvyniai ir atoslūgiai. Išvykimas į Etretatą. Pakeliui Pere Megloire – kalvadoso gamyklos lankymas. Kalvadosas – Normandijos simbolis, jos saulė – būtent taip jį vadina prancūzai. Pažintis su sidro ir kalvadoso gamybos istorija ir, be abejonės, kalvadoso ir sidro *degustacija. Atvykimas į Etretatą, kuriame ilsėjosi Gi De Mopasanas ir Arsenas Liupenas. ‚‚Jei norėčiau savo draugui pirmą kartą parodyti jūrą, pasirinkčiau Etretat‘‘ – taip apie šią vietą yra pasakęs vienas prancūzų rašytojas. Kelionė prie įspūdingų Etretato uolų, įbridusių gilyn į Atlantą. Vienas įdomiausių šio vietovės reginių – „Falaise d‘Aval“ uola, savo forma primenanti dramblio, įmerkusio straublį į vandenyną, figūra. Laisvas laikas Etretato miestelyje. Čia, mažose užeigėlėse, galėsite pasivaišinti bretoniškais blyneliais, plonais kaip nėriniai; jūros gėrybėmis – moliuskais, austrėmis, krevetėmis, žuvimi. Išvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

5 diena

Pusryčiai. Ekskursija pėsčiomis po Monmartrą. Siauros, žavios gatvelės, maži, jaukūs skvereliai – tai buvęs bohemiškasis Paryžiaus rajonas, Tertro aikštė – Monmartro menininkų Meka. Kalvos viršūnėje iškilusi Šventosios Širdies bazilika. Kliši bulvaras. Mulen Ružas. Laisvas laikas Monmartre. Ekskursija po istorinį miesto centrą: Site sala – Paryžiaus Dievo Motinos katedra, Teisingumo rūmai; Rotušė. Bobiuro rajone esantis Ž.Pompidu meno ir kultūros centras, garsioji Rivoli gatvė. Laisvas laikas, kurio metu siūlome aplankyti Invalidų rūmų ansamblį su Armijos muziejumi ir Napoleono kapu, besižavintiems O.Rodeno kūryba, Birono rūmuose įsikūrusį O.Rodeno muziejų. Romantiškas plaukimas laivu Senos upe. Vakarą siūlome praleisti Lotynų kvartale. Nakvynė viešbutyje.

6 diena

Pusryčiai paketas. Išvykimas iš viešbučio. Individualus nuvykimas vietos transportu oro uostą. Skrydis Paryžius  – Vilnius.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina