Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Prancūzija: Elzasas, Paryžius, Luaros slėnio pilys 8d.

 • Strasbūras – rožinio angelo miestas.
 • Elzasas – baltojo vyno sostinė.
 • Paryžius – laisvo ir nevaržomo miesto dvasia, didingi architektūros paminklai, muziejai.
 • Pilimis nusėto Luaros slėnio pasaka.
 • Mažoji tvirtovė – Liuksemburgo kunigaikštystė.
 • Kelionė autobusu (WC, karštas vanduo, garso-vaizdo aparatūra),
 • 7 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa.
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje, vietinių gidų paslaugos, bilietai į mokamus objektus, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės išlaidos, įvažiavimo į miestus mokesčiai, papildomos paslaugos.
 • MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~ 150 EUR.

1 diena

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją su trumpais sustojimais poilsiui. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Kelionė per Vokietiją. Atvykimas į Strasbūrą – laisve alsuojančią Europos širdį. Ekskursija pėsčiomis: Dievo Motinos katedra - vienas įspūdingiausių Europoje gotikos pavyzdžių. Pradėta romėnų šventyklos vietoje, katedra buvo statyta kone keturis šimtmečius - nuo XI a. iki XV a. "Virš miesto sklandantis rožinis angelas" - taip šį statinį apibūdino prancūzų poetas Polas Klodelis. Rohan rūmai, turgaus gatvė su turtingai dekoruotais elzasietiškais namais, sudarančiais unikalų miesto ansamblį. Esant galimybei, plaukimas laivu gėrintis gražiausiu miesto rajonu – „Mažaja Prancūzija“, dengtų tiltų kvartalu, Vobano užtvankos vaizdu bei Europos institucijų pastatais. Nakvynė viešbutyje.

3 diena

Pusryčiai. Kelionė po Elzasą - vadinama baltojo vyno sostine. Šiame regione gausiai dera baltųjų vynuogių rūšys ir gaminamas baltųjų vynų karalius - Rislingas. Nepaprasto grožio vyndarių kaimeliai Vogėzų kalnų priekalnėse sudaro „Vyno keliu“ vadinamą grandinę. Kelionė „Vyno keliu“ pro senąsias gyvenvietes su grįstomis aikštėmis, viduramžiškais fachverkiniais namais ir renesanso epochos fontanais. Vykstame į vieną labiausiai lankomų vietų Elzase – Šv. Odilės kalną ir ten įsikūrusį moterų vienuolyną. Nuo vienuolyno sienų atsiveria nepakartojama Elzaso krašto panorama. Šis kraštas garsėja ir šventąja Odile. Ji globoja akluosius. Yra daugybė pasakojimų apie Odilės stebuklus ir akliems žmonėms grąžintą regėjimą. Popiežius Pijus VII 1807 metais Odilę paskelbė šventąja ir Elzaso globėja.
Tęsiame kelionę į vieną iš Elzaso vyndarystės centrų – Rikvirą. Pasivaikščiojimas senamiesčio gatvelėmis su fachverkiniais ir akmeniniais pastatais, kurių fasadai ištapyti vyndarystės temomis, o namai nudažyti įvairiausiomis spalvomis. Laisvas laikas, kurio metu siūlome prisėsti viename iš romantiškų senamiesčio restoranėlių, paragauti šio krašto vynų ar tiesiog paklaidžioti jaukiomis miestelio gatvelėmis. Išvykimas iš Rikviro. Nakvynė viešbutyje.

4 diena

Pusryčiai. Kelionė į Paryžių – vieną gražiausių ir romantiškiausių pasaulio miestų, mados, kultūros, dizaino bei „aukštosios“ virtuvės sostinė. Atvykus ekskursija autobusu: Bastilijos aikštė su Liepos kolona ir Bastilijos Opera – šiuolaikinės architektūros šedevras, Santarvės aikštė, kurioje revoliucijos metais galvų neteko daugiau nei 1343 pasmerktieji, tarp jų – išdidžioji karalienė Marija Antuanetė; elegantiškiausia Paryžiaus gatvė – Eliziejaus laukai, Šarlio de Golio aikštė su Triumfo arka. Ekskursija po istorinį miesto centrą: Site sala, Viktoro Hugo romane „Paryžiaus katedra“ aprašytas gotikos šedevras Notre Dame – Paryžiaus Dievo Motinos katedra. Joje išgirsite įspūdingą vargonų muziką, pajusite nepakartojamą viduramžių atmosferą; Teisingumo rūmai, turėję vieną garsiausių kalėjimų – Conciergerie. Halių forumas, garsioji Rivoli gatvė. Vakare siūlome pažvelgti į Paryžių iš viršaus – iš *Eifelio bokšto apžvalgos aikštelės (274m), nuo kurios atsiveria didinga Paryžiaus ir jo priemiesčių panorama Nakvynė viešbutyje.

5 diena

Pusryčiai. Išvykimas į karališkąjį Luaros slėnį. Luara – ilgiausia Prancūzijos upė. Dėl gausybės pilių, statytų XV-XVIIIa., ir ramaus gyvenimo būdo derlingi šios upės slėniai vadinami „Prancūzijos sodu“. *Šamboro pilis – didingiausias Renesanso stiliaus šedevras, viena gražiausių pilių pasaulyje, karaliaus Pranciškaus I medžioklės rezidencija. Manoma, kad šios pilies darbų įkvėpėjas buvo Leonardo da Vinči. *Šenonso – „damų pilis“, kurioje gyveno karalienės ir karaliaus favoritės. Ši pilis dažnai vadinama pilimi – tiltu, kabančiu ant vandens. Pilis yra įspūdinga ne tik savo arhitektūra ir istorija, bet ir turtinga Renesanso laikų baldų, XVI-XVII amžiaus kilimų, įžymių dailininkų paveikslų kolekcija. Vos tik iškėlus koją iš pilies menių, atsiveria nuostabus vaizdas: kairėje plyti karalienės Kotrynos mediči melsvų levandų ir rausvų rožių sodas, dešinėje – puošnusis karaliaus favoritės Dianos de Puetje sodas. *Ambuaz – grandiozinė pilis-tvirtovė. Pilies koplyčioje palaidotas Renesanso epochos genijus Leonardas da Vinči. Aplankomas prie pilies prigludęs Ambuaz miestelis, kuriame tebegyva senoji bretonų dvasia. Prie pilies prigludusiame miestelyje *degustuojame aromatingųjų paštetų ir bretoniško sūrio. Esant galimybei*vyno rūsio lankymas. Grįžimas į viešbutį Paryžiuje. Nakvynė viešbutyje.

6 diena

Pusryčiai. Ekskursija po Monmartrą, kuriame gyveno ir dirbo Renuaras, Modiljanis, Dega, Utrilo ir daugelis kitų garsių kūrėjų. Siauros, žavios gatvelės, maži, jaukūs skvereliai – tai buvęs bohemiškasis Paryžiaus rajonas. Tertro aikštė – Monmartro menininkų Meka, kur galima sutikti ne vieną dailininką, siūlantį nupiešti jūsų portretą ar šaržą. Gražuolės Dalidos aikštelė su jos biustu, Marcelio Ayme įamžinimas – „žmogus, einantis per sieną“. Kalvos viršūnėje iškilusi bizantinio stiliaus Šventosios Širdies bazilika. Monmartro vynuogynas, kapinės, kuriose ilsisi daug žymių žmonių, Kliši bulvaras. Vienas žymiausių kabaretų pasaulyje – Mulen Ružas. Laisvas laikas Monmartre. Po pietų didžiausio pasaulyje meno muziejaus – *Luvro lankymas. Muziejuje eksponuojamos neįkainojamos meno vertybės: Leonardo da Vinčio „Mona Liza“, Egėjo jūroje rastos sparnuotosios deivės – Nikės Samotrakietės ir žymiausios pasaulyje antikinės meilės deivės „Milo Veneros“ skulptūros. Išvykimas iš Paryžiaus. Nakvynė viešbutyje.

7 diena

Pusryčiai. Išvykimas į nykštukinę Liuksemburgo kunigaikštystę. Ekskursija po Liuksemburgo sostinės Liuksemburgo senamiestį. Tai tiltų, fortų, uolų ir gynybinių labirintų miestas. Konstitucijos aikštė, Dievo motinos katedra, renesansiniai Didžiųjų hercogų rūmai, D‘Armes ir hercogo Viljamo II-ojo aikštės, senoji hercogų tvirtovė Le Bock, miesto panorama nuo tvirtovės sienų. Esant galimybei, ekskursija po gražiausias Liuksemburgo vietas *turistiniu traukinuku. Kelionė per Vokietiją. Nakvynė viešbutyje.

8 diena

Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Naktį grįžimas į Lietuvą.

Atstumas

Kelionės metu nuvažiuojama ~ 5300 km.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina