Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Pramogų parkas „Energylandia“ – Velička – Krokuva 3d.

 • Nusileisite į stebuklingą požemių pasaulį Veličkos druskų kasyklose.
 • Pašėlusiu greičiu lėksite pramogų parko „Energylandia“ atrakcionais.
 • Krokuvos paslaptis sužinosite požemių muziejuje.
 • Kelionė autobusu,
 • 2 nakvynės viešbutyje su pusryčiais dviviečiuose/ dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kelionės draudimu pasirūpink čia), kai kurių vietovių ir objektų gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), miesto transporto bilietai, ausinukų nuoma, miestų turistiniai mokesčiai, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos, bilietai į mokamus objektus.
 • Priemoka už vienvietį kambarį nuo 35 Eur.
 • MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI  ~ 270 PLN., VAIKAMS ~ 190 PLN. 

1 diena

Išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Atvykimas į Veličką. Aplankote jau 700 metų veikiančią *Veličkos druskų kasyklą. Ekskursija druskų kasyklų požemiuose (iš druskos sukurtos skulptūros, koplyčios ir bažnyčia 135m gylyje). Dviejų kilometrų turistinė trasa veda kalnakasių iškirstais požemiais, vandens išplautomis olomis, pro požeminius ežerus į garsiąją Kingos bažnyčią. Išvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Vykstate į *pramogų parką „Energylandia“. Tai didžiausias atrakcionų parkas Lenkijoje, kuriame įrengtos trys pagrindinės zonos:  Bajkolandia (skirta patiems mažiausiems), Šeimos ir Ekstremalioji. Pačių mažiausių parko lankytojų laukia vaikystės rojus: ne tik karuselės ir traukinukai, bet ir mėgstamiausių pasakų herojai.  Šeimos zona įkurta Vikingų kaimelyje nenuvils ir adrenalino dozę padidins plaukimas tikru vikingų laivu pašėlusia upe, Drakono ir Bumerango traukinukai, interaktyvi monstrų ataka ir dar daugybė smagių atrakcijų. Ekstremalioji zona – patiems drąsiausiems. Galingas aukštis ir dar galingesnis greitis.  Majų traukinuku pakilsite į 33 metrų aukštį, Formulės 1 atrakcionu lėksite 100 km/h greičiu, o Vandens traukinuku pakilsite į 60 metrų aukštį ir leisitės žemyn 110 km/h greičiu. Parke rasite atrakcionų, kuriuose karštą vasaros dieną atsigaivinsite apipilti vandeniu, o jei kam pritrūktų vandens pramogų – čia įrengtas ir vandens parkas. Atsipūsti galėsite Šveicarijos kaimelyje, kur susipažinsite su šveicarų tradicijomis ir bei patiekalais. Visą dieną praleidę atrakcionų parke grįštate į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

3 diena

Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija pėsčiomis po Krokuvos senamiestį: paminklas Žalgirio mūšio 500–osioms metinėms, Barbakanas (artilerijos bastionas), centriniai senojo miesto vartai, Floriono gatvė, kurioje gyveno garsusis dailininkas J.Mateika, viena didžiausių Europoje – Centrinė turgaus aikštė, *Šv.Marijos bažnyčia, kurios didžiausia puošmena – Vito Stvošo sukurtas medinis drožinėtas altorius, Sukenicai (senovinė prekyvietė), Jogailos universiteto kiemeliai. Išvykimas iš Krokuvos. Kelionė per Lenkiją. Naktį grįžimas į Lietuvą.

Atstumas

Kelionės metu nuvažiuojama ~ 2100 km

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina