Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Prabangus savaitgalis Jūrmaloje 2d.

 • Įskaičiuotas apsilankymas SPA centre.
 • Gausūs pusryčiai.
 • Ekskursijos Rygoje, Jūrmaloje ir Ikškilėje su lietuviškai kalbančiu gidu – įskaičiuotos į kainą!
 • Kelionė autobusu,
 • 1 nakvynė 4* viešbutyje su pusryčiais,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • kelionės dokumentų tvarkymas,
 • lankymasis viešbučio SPA centre.
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kelionės draudimu pasirūpink čia), kai kurių vietovių ir objektų gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), miesto transporto bilietai, ausinukų nuoma, miesto turistiniai mokesčiai, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos, bilietai į mokamus objektus.
 • Priemoka už vienvietį kambarį nuo 65 EUR.
 • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI ~ 30 EUR.

1 diena

Išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Latviją. Atvykimas į Rygą. Apžvalginė ekskursija po senamiestį: Rygos pilis ir gynybinė siena su parako bokštu bei Švedų vartais, “Trijų brolių” namai, Domo katedra ir vienuolyno kompleksas, Rotušės aikštė, kurioje atstatytas gražiausias ir puošniausias prieškario Rygos pastatas – “Juodagalvių” gildijos namai, Šv. Petro bažnyčia, Rygos Opera, Laisvės paminklas, didžioji ir mažoji miesto gildijos, “namas su katinu”, senamiesčio gatvelių labirintai. Laisvas laikas. Išvykimas iš Rygos. Kelionė į „Šiaurės rivjera“ vadinamą Jūrmalą. Šiandien Jūrmala yra viena iš nedaugelio oazių, kur vis dar galima pasimėgauti reta prabanga tapusia harmonija tarp gamtos ir miesto. Jūra, vėjas ir didingos pušys harmoningai dera kartu su aktyviu kultūriniu gyvenimu. Apie 15 val. vyksite į viešbutį LIELUPE SPA 4*. Laisva popietė, kurios metu siūlome apsilankyti SPA centre. Dvi pirtys, sūkurinė vonia, sporto klubas, du baseinai (vienas iš jų – šildomas). Vakarą malonu praleisti Baltijos jūros pakrantėje besigrožint saulėlydžiu. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Poilsis. Apie 12 val. išvykimas iš viešbučio. Ekskursija po Jūrmalą. Viena didžiausių kurorto vertybių – daug XIX-XXa. sandūros medinių pastatų, kurių architektūroje dera klasicizmas, art nouveau, nacionalinis romantizmas ir funkcionalizmas. Apžiūrėsite Kriztapo ir Augustės Morbergs vasarnamius, Aspazijos namą – muziejų, Dzintari koncertų salę, Melužų vasaros estradą. Užlipsite į Dzintarų miško parke esantį apžvalgos bokštą (33,5m), nuo kurio atsiveria nuostabus vaizdas į Rygos įlanką ir Jūrmalos kurortą. Aplankysite švytinčių paveikslų *teatrą „Inner light“. Kiekvienas menininko Vitalijaus Jermolajevo nutapytas paveikslas slepia savyje šviesos mįslę. Jis pats šį efektą vadina „inner light“ arba vidine šviesa. Esant specialiam apšvietimui, jo darbai ima mirgėti, ir žiūrovams matomo paveikslo vietoje atsiranda kitas, tarsi paslėptas ankstesniojo variantas. Dailininkas sėkmingai sujungė savo naują „fluorescento“ techniką su geriausiais tradicinės tapybos principais. Pasivaikščiosite Jūrmalos širdimi vadinama Jomas gatve. Čia įsikūrę madingiausi miesto butikai, populiariausios kavinės ir restoranai. Kelionė į seniausią Latvijos miestelį – Ikškilę, įkurtą 1185 m. Atvykę į miestelį, lankysite Sulos namus*. Beržų sula, naminis vynas Latvijoje itin populiarūs. Apžiūrėsite vyninės rūsį, išgirsite vertingų  pasakojimų apie beržų sulą, degustuosite įvairius gaminius iš sulos: limonadą, sirupą, vyną ir beržų sulos šampaną, pagamintą remiantis klasikinio prancūziško šampano ruošimo technologijomis. Lauktuvėms galėsite nupirkti  beržų sulos vyno (priklauso nuo sezono). Vakare grįžimas į Lietuvą.

Atstumas

Kelionės metu nuvažiuojama ~ 850 km.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina