Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Poilsis prie Adrijos jūros (Š.Kroatijos ir Š.Italijos pakrantėse) 9d.

 • Vienos kelionės metu pailsėsite dviejuose kurortuose - prie Adrijos jūros šiaurės Italijos pakrantėje ir šiaurės Kroatijoje
 • Aplankysite Triestą, Miramare pilį ir didžiausią pasaulyje uolą - Gigantiškąją Grotą
 • Visos dienos išvyka į Veneciją, aplankant Murano ir Burano salas
 • Laisva diena poilsiui prie jūros
 • Aplankysite mažąją Veneciją – Trevizo miestą
 • 6 nakvynės su pusryčiais ir vakarienėmis prie Adrijos jūros
 • Kelionė autobusu,
 • 8 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose, pensionuose dviviečiuose/dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose (3 iš jų Šiaurės Kroatijos kurorte ir 3 iš jų Lido di Jesolo kurorte),
 • 6 vakarienės,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kelionės draudimu pasirūpink čia), kai kurių vietovių ir objektų gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), miesto transporto bilietai, ausinukų nuoma, miestų turistiniai mokesčiai, arbatpinigiai, pietūs, programoje nepaminėtos vakarienės, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos, papildomos paslaugos, bilietai į mokamus objektus įskaitant ir objektus lankomus mokamų ekskursijų metu, plaukimas į Veneciją ir Venecijos Lagūnos salas, įvažiavimo mokestis į Veneciją, kurorto mokestis – 10 EUR asmeniui.
 • AKCIJA! Pirkdami dvi išvykas sutaupysite 10 EUR. Dviejų išvykų kaina – 90 EUR 100 EUR. Kaina galioja tik perkant iš anksto kelionių agentūroje.
 • Dienos išvyka į Plitvicos ežerų nacionalinį parką – 50 EUR
 • Dienos išvyka į Istrijos pusiasalį – 50 EUR
 • **Mokamos ekskursijos vyksta susirinkus ne mažesnei kaip 15 asmenų grupei. Sezono metu kaina gali kisti.
 • Lankomi mokami objektai neįskaičiuoti į ekskursijų kainą.
 • Priemoka už vienvietį kambarį 120 EUR.
 • Papildoma vieta autobuse nuo 100 Eur.
 • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~ 100 EUR.

1 diena

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją su trumpais sustojimais poilsiui. Atvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Austriją, Slovėniją. Atvykimas į *Mariborą. Mariboras yra Slovėnijos Štirijos regiono širdis ir antras pagal dydį miestas šalyje. Mariborą iš vienos pusės supa vaizdingi Pohorjos kalnai, o iš kitos pusės driekiasi vynuogynų kalvos. Vaizdingoje teritorijoje esantis miestas sužavi nepaprastai jaukia atmosfera, spalvingomis gatvelėmis, kupinomis vertingų relikvinių statinių, išpuoselėta aplinka bei nesuvaidintu svetingumu. Ekskursiją po Mariborą pradėkite aplankydami pagrindinį miesto tašką – Centrinę aikštę. 15 amžiuje ši vieta buvo populiari dėl gausaus prekeivių skaičiaus, o šiandien pasidairyti plūsta minios turistų iš viso pasaulio. Saulėtą dieną pavaikštinėti tvarkingomis gatvėmis bandant pajusti, kuo pulsuoja vietinių gyventojų kasdienybė tikras malonumas. Tuo pačiu neprasilenksite su Rotušės aikšte. Iš arčiau verta apžiūrėti vieną didingiausių miesto pastatų – Mariboro pilį. Pastatyta dar viduramžiais, pilis iki šių dienų išsaugojo savo didingumą, istorinę vertę bei pelnytą vietos simbolio titulą.

Mariboras

Apžiūrėsite ir tarp vertingų eksponatų, stūksančių po atviru dangumi, esantį Mariboro vandens bokštą. 15 amžiuje sukonstruotas statinys taip ir nebuvo panaudotas pagal paskirtį, tačiau gerai atliko gynybinį vaidmenį. Renesanso stiliaus bokštas tebėra pavydėtinai geros būklės ir pelnytai gali būti tituluojamas ekskliuzyviniu tašku. Pasivaikščiosite bene daugiausiai praeivių kasdien sulaukiančiu Mariboro tiltu. Savo subtiliu, bet tuo pačiu nenuobodžiu architektūriniu stiliumi, šis tiltas patraukia daugelio miesto svečių akis. Perėję Mariboro tiltu, leiskitės į smagų žygį tyrinėjant pasakiškąją Lent pakrantę. Išties, šiai vietai pagyrų niekada nebūtų per daug, juk aplinka tokia nuostabi, kupina miesto bei gamtos harmonijos, darnos ir ramybės. Galbūt dar nežinojote, bet Slovėnijoje vienas mėgstamesnių gėrimų jau daugelį amžių išlieka vynas. Prieisite prie Mariboro senamiestyje Lente augančio senojo vynmedžio, pripažinto pačiu seniausiu visoje planetoje. Nors Gineso rekordų knygoje įrašytam Senajam vynmedžiui jau daugiau nei 400 metų, jis iki šiol kasmet apsipila sunkiomis vynuogių kekėmis. Laisvas laikas. Išvykimas į Kroatiją. Atvykimas į šiaurės Kroatijos kurortą, įsikūrusį prie Adrijos jūros. Apgyvendinimas. Vakarienė. Nakvynė.

3 diena

Pusryčiai. Poilsis prie Adrijos jūros arba **visos dienos išvyka į Plitvicos ežerų nacionalinį parką. Kelionė į garsų visoje Europoje *Plitvicos ežerų nacionalinį parką - vieną nuostabiausių gamtos sutvertų stebuklų Kroatijoje, saugomą UNESCO. Miškingame slėnyje yra 16 įvairaus dydžio ežerų, kurie formavosi daugelį tūkstantmečių, kol atsirado juos jungiančios kaskados, kriokliai bei požeminiai vandens tuneliai. Bendras ežerų ilgis – 8 km. Aukščio skirtumas tarp aukščiausio ir žemiausio ežero – 133 metrai. Skaidriuose ežerų vandenyse veisiasi tingūs upėtakiai, kuriems patinka lydėti paežere vaikščiojančius poilsiautojus, tikintis gauti duonos trupinių. Parkas yra karstinėje vietovėje, kurioje daug įgriuvų ir olų. Važiuosite traukinuku, eisite pėsčiomis ežerų pakrantėmis bei plauksite laivu didžiausiu Kozjak (Ožiuko) ežeru. Natūraliai susiformavęs unikalus gamtovaizdis, gausi ir įvairi augalija, turtinga kontrastingų spalvų gama padovanos ramybės ir harmonijos pojūtį. Grįžtant į kurortą pageidaujantiems pasiūlysime rakijos, medaus, sūrių ar uogienės degustaciją. Vakare grįžimas į kurortą. Vakarienė. Nakvynė.

4 diena

Pusryčiai. Poilsis prie Adrijos jūros arba **visos dienos išvyka į Istrijos pusiasalį. Jei šalį ar net jos regioną bandytume nusakyti pagal kvapą ir spalvą, labiausiai į vakarus nutolęs Kroatijos regionas Istrija tarp amžinai žaliuojančių medžių mėlynuotų kaip jūra ir kvepėtų levandomis. Keliausite į antikinį Pulos miestą, kuriame gausu įspūdingų paminklų iš romėnų laikų. Aplankysite Pulos amfiteatrą, vieną iš šešių didžiausių iki šiol išlikusių romėnų amfiteatrų. Ekskursija po senamiestį, kurios metu apžiūrėsite Heraklio vartus, Sergijaus arką, Augusto šventyklą, stovinčią romėnų forumo vietoje, senąsias Šv.Marijos, Šv.Pranciškaus ir Šv.Mikalojaus bažnyčias. Kelionės po Istrijos pusiasalį tęsinys. Vyksite į mažą žvejų miestelį – Rovinį. Pasivaikščiosite siauromis gatvelėmis, apsuptomis barokinių ir renesansinių namų, pakilsite į kalvos viršūnę prie Šv.Eufemijos katedros, kurios varpinės bokštas – Šv. Morkaus aikštės bokšto Venecijoje kopija. Nuo kalvos atsiveria nuostabus reginys į jūrą. Pageidaujantiems siūlome gražiausiais Rovinio vaizdais pasimėgauti *plaukiant laiveliu. Išvykę iš Rovinio judėsite link Porečo. Pravažiuosite vieną Kroatijos gamtos stebuklų – Limos kanalą - fiordą. Tai tikrų tikriausias fiordas – siauras jūros liežuvis, kelis kilometrus įsiterpęs į sausumą. Nepakartojamo kolorito šiai vietovei suteikia miškais apaugusios kalvos, besileidžiančios į vandenį. Atvyksite į romėnų įkurtą Porečo miestą. Apžiūrėsite VIa. statytą Eufrazijaus *baziliką (UNESCO pasaulio paveldas), bizantinį šedevrą, kurį puošia nuostabios mozaikos. Pasivaikščiosite po senamiestį, saugomą fotogeniškų uolų. Laisvas laikas. Vakare grįžimas į kurortą. Vakarienė. Nakvynė.

5 diena

Pusryčiai. Išvykimas į Italiją. Atvykimas į *Triestą. Triestas - neįvertintas Šiaurės Italijos perlas. Miestas daugiau nei 500 metų priklausė Habsburgų monarchijai, buvo ketvirtas pagal dydį Austrijos - Vengrijos imperijos laikais. Austrai ir dabar su nostalgija prisimena laikus, kai Triestas priklausė Austrijai ir dažnai pabrėžia, kad tai daugiau Austrija nei Italija. Triestas - miestas ir uostas Adrijos jūros pakrantėje, įsikūręs netoli Slovėnijos sienos. Tai svarbus dar II a. pr. Kr. romėnų įkurtas Italijos uostas. Dabartinio miesto istorinė dalis mena Habsburgų imperijos laikus, būtent šios giminės valdymo metais miestas sparčiai išsiplėtė. Pakilsite į San Giusto kalvą, aplankysite ant senosios romėnų šventyklos liekanų pastatytą miesto globėjui dedikuotą Katedrą, pasivaikščiosite promenada, įrengta Adrijos jūros pakrantėje. Aplankysite Austrų kvartalą su didžiausia Europoje Vienybės aikšte jūros pakrantėje. Laisvas laikas. Po pietų aplankysite ant pajūrio skardžio stūksančią, įspūdingą XIX a. *Miramare pilį. Ją pastatė austrų hercogas Ferdinandas Maksimilianas ir jo žmona Šarlotė. Pilį juosia apie 22 ha ploto užimantis įspūdingas sodas su gausybe egzotinių augalų, o viduje įsikūręs muziejus. Apžiūrėsite menes su išlikusiais originaliais baldais, apmušalais ir kitais interjero. Ypatingai graži yra muzikos salė, kur hercogienė Šarlotė grodavo fortepijonu. Toliau vyksite apžiūrėti *Gigantiškosios grotos (Grotta Gigante), kuri yra tituluojama didžiausia pasaulyje lankoma uola ir dėl to įtraukta į Gineso rekordų knygą. „Grotta gigante“ urvas, atidarytas nuo 1908 m. Tai yra vienas iš didžiausių, lankytinų urvų pasaulyje. Urvo lankomas centras siekia 107 m (351 pėdų) aukštį, 65 m (213 pėdų) plotį ir 130 m (430 pėdų) ilgį. Tai yra tikras urvas, esantis netoli nuo Triesto. Urve yra daug didelių stalaktitų ir stalagmitų, daugelis nepaprasto grožio. Teigiama, kad į jos vidų tilptų Vatikano Šv. Petro bazilika ir aikštė. Atvykimas į šiaurės Italijos kurortą Lido di Jesolo, įsikūrusį prie Adrijos jūros. Čia jūsų laukia nuostabūs smėlio paplūdimiai, palmių alėjos, švelnus jūrinis klimatas bei pažintis su Šiaurės Italija ekskursijų metu. Apgyvendinimas viešbutyje. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

6 diena

Pusryčiai. Poilsis prie Adrijos jūros arba visos dienos išvyka į Veneciją bei Venecijos lagūnos salas (plaukimų bilietai ir įvažiavimo mokestis neįskaičiuoti į kainą). Kelionė į *Burano salą – pačią spalvingiausią lagūnos salą. Kiekvienas atvykėlis netruks pastebėti unikalią salos architektūrą. Viena iš Burano specifinių savybių – tai itin ryškūs skirtingų spalvų namukai. Burano sala nepalieka abejingų: čia pasijunti kaip rojaus kampelyje, kur senutės susėdę ant suoliukų siuvinėja ir stebi nutrūktgalvius anūkus, čia spalvotų sienų palanges puošia ne mažiau spalvingi gėlių žiedai, mažakalbiai žvejai grįžta iš jūros, tyliai džiaugdamiesi savo laimikiu, čia laikas sustoja ir niekas niekur neskuba... Išvykimas į *Murano salą – stiklo lopšį. Dar ir šiandien stiklo dirbtuvės - salos ekonomikos variklis. Stiklas – tai kažkas nepaprasto, trapaus ir kartu amžino. Murano saloje kasdien gimsta tūkstančiai „Murrinų“ – amžinai žydinčių stiklinių gėlyčių. Stiklo gamybos istorija sekama Murano gatvėse – ant dažno namo sienų galima pamatyti ištapytas stiklapūčių darbo akimirkas, mažos parduotuvėlės ir prabangios galerijos siūlo vietinių meistrų kūrinius. 

Murano

Atvykimas į *Veneciją – unikalų savo padėtimi miestą pasaulyje. Venecija – Adrijos karalienė, vienas pasaulinės kultūros stebuklų, išsidėsčiusi ant kadaise pelkėtų lagūnos salų ir salelių. Vietoj gatvių - kanalai, vietoj automobilių - gondolos ir motorinės valtys, net autobusai – irgi valtys. Kažkas yra pasakęs, kad tai ne miestas, o marmuro, vandens ir oro pasaka, fantazija ant vandens. Apžvalginė ekskursija po Veneciją: šurmuliuojanti Šv. Morkaus aikštė, bažnytinės ir politinės valdžios simbolis – puošnioji bizantinė evangelisto *Šv. Morkaus bazilika su garsiuoju Aukso altoriumi, *varpinė, buvusios valstybės valdovų iškilioji rezidencija – *Dožų rūmai, Rialto tiltas ir nuo jo atsiveriantys nuostabūs Didžiojo kanalo vaizdai, Venecijos gatvelių ir kanalų labirintai, tiltai. Laisvas laikas, kurio metu siūlome paklaidžioti siauromis gatvelėmis, pajusti jaudinančią didingo ir spindinčio viduramžių miesto atmosferą, romantiškai *paplaukioti gondolomis Venecijos kanalais. Grįžimas į pajūrio kurortą. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

7 diena

Pusryčiai. Laisva diena poilsiui prie Adrijos jūros. Mėgausitės skaidria, žydra jūra, smėlėtu paplūdimiu. Mažose, jaukiose kavinėse ir užeigėlėse ragausite jūros gėrybes, makaronus, picas, itališkus vynus... Pageidaujantys galės su savo atžalomis pašėlti Lido di Jesolo vandens nuotykių parke *Aqualandia. Čia tai vandens parkas! Esant Italijoje jį būtina aplankyti! Jėgas išbandyti galima ant alpinizmo sienelės, pagauti adrenalino galima nuo šuolio su guma iš 60 metrų aukščio ir svarbiausia yra atviras nusileidimo kalniukas, kuriuo leidžiamasi 120 km/h greičiu! Labai nustebina piratų šou, kuris vyksta tiesiog ant šaligatvio pastatytame didžiuliame laive. Jo viduje yra baseinas (tiesa, žiūrovams nematomas), į kurį nuo stiebo šokinėja kaskadininkai, darydami įvairiausius triukus. Kaskadininkai, esant pageidavimams,  pasiima vaiką ant rankų ir kartu su juo daro salto į baseiną. Dar ilgai atostogoms pasibaigus vaikai pasakos įspūdžius iš šio nuotykių parko...Grįžimas į nakvynės vietą. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

8 diena

Pusryčiai. Ryte išvykimas iš pajūrio kurorto. Kelionė į vieną iš Veneto regiono miestelių *Trevizą, kurio kanalais išvagotas istorinis centras primins Veneciją. Ne veltui jis dažnai vadinamas  „Mažąją Venecija“. Tai senoviškas miestas siauromis gatvėmis, daugelis gatvių  apsupti pasažais, o juos vis dar supa gerai išsaugotos XV a. sienos. Kanalai ir gražios pastatų sienos tinka maloniam  pasivaikščiojimui po miestą ir grožėjimuisi daugybe freskų, kuriomis dekoruoti namų fasadai. Ir nors antrojo pasaulinio karo bombardavimo metu miestas buvo stipriai apgriautas, Trevizo  bažnyčios yra nepaprastai gerai atstatytos ir laikomos vertingomis lankytinomis vietomis. Daugelyje jų galite pamatyti viduramžių meistro Tommaso da Modenos freskas. Tad skirkite šiek tieko laiko Trevizui. Ekskursija po senamiestį: Sinjorijos aikštė ir ją supantys didikų rūmai, gotikinė Šv. Mykolo bažnyčia, Katedra. Laisvas laikas senamiestyje, kurio metu siūlome aplankyti vieną iš jaukių kavinių, kurioje galėsite paragauti garsiojo itališkojo tiramisu *deserto. Išvykimas iš Trevizo. Atvykimas į Friulio regiono sostinę Udinę, pasižyminčią įvairia ir stebinančia architektūra. Centrinė miesto aikštė, kurioje stovi gotikos stiliaus Rotušė, Šv. Jono koplyčia, laikrodžio bokštas. Aikštėje galima apžiūrėti dvi XVIII a. statulas ir koloną su Šv. Morkaus liūtais. Seniausia miesto bažnyčia – šv. Mergelės Marijos katedra. Greta aikštės, pakilus į 26 m aukščio kalvą, nuo pilies sienų atsiveria kvapą gniaužianti miesto panorama. Išvykimas iš Udinės. Kelionė per Italiją, Austriją. Vėlai vakare atvykimas į viešbutį Čekijoje (Slovakijoje). Nakvynė viešbutyje.

9 diena

Pusryčiai. Kelionė per Čekiją (Slovakiją), Lenkiją. Naktį grįžimas į Lietuvą.

Atstumas

Kelionės metu nuvažiuojama ~ 4800 km.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina