Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Poilsis Juodkalnijoje prie Adrijos jūros 10d.

 • Belgradas – Balkanų metropolis, kuriam būdingas habsburgiškas manieringumas ir bizantiška apatija. Pajuskite jo temperamentą ir svetingumą.
 • Įspūdingas Taros upės kanjoną, dėl savo skaidraus tarsi krištolas vandens dar vadinamo “Europos ašara”.
 • Ostrogo vienuolynas – antras pagal svarbą Juodkalnijos dvasinis centras, įsikūręs įspūdingose uolose, tarsi kabantis ore 900 m aukštyje.
 • Kotoras (UNESCO paveldas) – vienas gražiausių Juodkalnijos miestų, apsuptas galinga tvirtovės siena, nuo kurios atsiveria nepakartojams vaizdas į piečiausią Europos fiordą Kotoro įlanką.
 • Albanija – viliojanti, traukianti, užburianti, maža lyg vaiko pėdelė ir paslaptinga lyg miglose skendintis labirintas.
 • Ulcinis - kadaise buvęs vienas iš pagrindinių Adrijos jūros piratų centrų, viliojantis
 • Juodkalnijos Pompėja – Senasis Baras.
 • Miestas – tvirtovė Dubrovnikas, savo grožiu stebinatys net ir daug mačiusį keliautoją.
 • 5 nakvynės su pusryčiais Juodkalnijos kurorte prie Adrijos jūros.
 • Balkanų ilgesys – kelionė neišeinant iš namų!
 • Kelionė autobusu,
 • 9 nakvynės viešbučiuose (pensionuose) su pusryčiais, dviviečiuose/ dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose (iš jų 5 nakvynės su pusryčiais Juodkalnijos kurorte prie Adrijos jūros), 
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • plati ekskursinė programa,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kelionės draudimu pasirūpink čia), kai kurių vietovių ir objektų gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), miesto transporto bilietai, ausinukų nuoma, miestų turistiniai mokesčiai, arbatpinigiai, pietūs, programoje nepaminėtos vakarienės, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos, bilietai į mokamus objektus įskaitant ir objektus lankomus mokamų ekskursijų metu, kurorto mokestis (suaugusiems ir jaunimui (13 - 18m.) – 9 EUR, vaikams iki 13 metų nemokamai; mokamas užsakant kelionę savo agentūroje).
 • Priemoka už vienvietį kambarį – 100 EUR.
 • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS IR VIETINIŲ GIDŲ PASLAUGOMS TURĖTI: ~ 45-50 EUR
 • ** dienos išvyka į Albaniją (reikalingas LR pasas) –  ~ 40 EUR/asm (be pietų), ~ 50 EUR/asm (su pietumis);
 • ** išvyka į Kotorą ir plaukimas Kotoro įlanka - ~35 EUR.
 • **Papildomos mokamos ekskursijos, organizuojamos susidarius ne mažesnei kaip 20 turistų grupei. Sezono metu kaina gali kisti.
 • Vaikams iki 12m. ekskursijoms taikoma 10% nuolaida.

1 diena

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją, Vengriją. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Kelionė per Vengriją, Serbiją. Po pietų atvykimas į *Belgradą – miestą, įsikūrusį Vakarų ir Rytų pasaulių sankryžoje, patyrusį krikščionių religijos skilimą, išugdžiusį kovingą ortodoksų cerkvę, šimtmečius vadovavusią kovose su islamiškąja osmanų imperija. Ekskursija Belgrade autobusu ir pėsčiomis: Šv.Savos cerkvė – monumentaliausias Belgrado pastatas ir didžiausia ortodoksų šventykla Balkanuose, skirta pagrindiniam Serbijos šventajam ir globėjui. Senamiestis (Stari Grad), kuriame išlikusi XIXa. Belgrado atmosfera: Serbijos Parlamento rūmai ir miesto Rotušė, centrinė Respublikos aikštė su Nacionalinio teatro rūmais ir Nacionaliniu muziejumi, Kalemegdano parkas, išsaugojęs skirtingų laikotarpių tvirtovės liekanas, puiki Dunojaus ir Savos upių santakos panorama. Pageidaujantieji laisvu laiku gali pasivaikščioti kunigaikščio Michailo gatvėje, pagrindinėje miesto pėsčiųjų alėjoje, kuri nuo 1979m. Serbijos respublikos yra saugoma kaip unikaliausia ir viena seniausių bei reikšmingiausia kultūrinė miesto aplinka. Įspūdingi XIXa. pastatai, kuriuose įsikūrę daugybė knygynų, galerijų, kavinių ir įvairiausių parduotuvėlių. Nakvynė viešbutyje.

3 diena

Pusryčiai. Išvykimas iš viešbučio, kelionė per Serbiją, Juodkalniją. Kelionė palei Taros upės kanjoną, dėl savo skaidraus tarsi krištolas vandens dar vadinamo “Europos ašara”. Tai per šimtmečius erozijos suformuotas kanjonas, kai kuriose vietose jo gylis siekia net 1300 m. Pasivaikščiojimas virš kanjono unikaliu tiltu per Taros upę, kuris vadinamas „Tiltų karaliumi”. Toliau važiuosite palei įspūdingą Moračos upės kanjoną, šalia kurio driekiasi pagrindinė Juodkalnijos automagistralė. Trumpas sustojimas prie XIII a. *Moračos vienuolyno. Kelionė į *Ostrogo vienuolyną – antrą pagal svarbą Juodkalnijos dvasinį centrą, įsikūrusį įspūdingose uolose, tarsi kabantį ore 900 m aukštyje. Ostrogo vienuolyną XVIIa. įkūrė vienas iš keturių pagrindinių Juodkalnijos šventųjų – Šv.Vasilijus, kurio palaikai, pasak tikinčiųjų, turėdami gydančią galią, pavertė Ostrogo vienuolyną piligrimų traukos centru. Vakare atvykimas į vieną iš Juodkalnijos kurortų prie Adrijos jūros.  Nakvynė privačiame sektoriuje, viešbutyje, pensione.

4 diena

Pusryčiai. Laisvas laikas, skirtas poilsiui prie Adrijos jūros. Pageidaujantiems siūlome mokamą išvyką į **senovinį Kotoro miestą ir Kotoro įlanką. Malonus plaukimas turistiniu laiveliu Adrijos jūra, kalnų apsupta Kotoro įlanka, vadinama piečiausiu Europos fiordu: kalnai, nuošalios įlankėlės, smėlio paplūdimiai, istoriniai miesteliai ir vienuolynai. Atvykimas į nedidelį Perasto miestelį, įsikūrusį Šv.Elijaus kalno papėdėje. Apžiūrime Šv.Mykolo bažnyčią ir elegantiškus Bujovičių rūmus. Keliaujame į Kotorą (UNESCO paveldas), minimą nuo III a. pr. Kr., įsikūrurusį prie piečiausio Europoje Kotoro įlankos fiordo. Pažintis su senamiesčiu, apsuptu galinga tvirtovės siena: Šv. Luko bažnyčia, Kunigaikščių rūmai, *Katedra ir katedros aikštė, Šv. Trifonijaus  soboras, pastatytas XII a., Napoleono teatras, laikrodžio bokštas. Laisvas laikas, kurio metu siūlome užlipti ant gynybinės sienos ir pasigrožėti atsiveriančia pasakiška miesto ir įlankos panorama, ar tiesiog pasėdėti vienoje iš senamiesčio kavinių. Grįžimas į pajūrio kurortą.  Nakvynė privačiame sektoriuje, viešbutyje, pensione.

5 diena

Pusryčiai. Laisva laikas, skirtas poilsiui kurorte prie Adrijos jūros.  Nakvynė privačiame sektoriuje, viešbutyje, pensione.

6 diena

Pusryčiai. Laisvas laikas, skirtas poilsiui prie Adrijos jūros, arba pageidaujantiems siūlome mokamą **dienos išvyka į Albaniją (reikalingas LR pasas). Pažintis su egzotiška Europos valstybe, kitaip vadinama „kalnų erelių šalimi“. Atvykimas į Škoderį – vieną seniausių Europos miestų, įsikūrusį prie didžiausio Albanijoje Škoderio (Skadaro) ežero. Apžiūrėsite legendinę Rozafos tvirtovę. Išvykimas į Tiraną – Albanijos sostinę. Pažintis su miesto centru – Skanderbergo aikštė ir jos prieigos. Išvykimas į Krują. Kruja – miestas kalnuose, menantis legendinio albanų karžygio Skanderbergo pasipriešinimo osmanams kovas. * Viduramžių tvirtovė, *etnografinis muziejus, turkų laikų prekybinė gatvė, kurioje gausiausias albaniškų suvenyrų pasirinkimas. Pagal pageidavimą pietūs nacionalinės albanų virtuvės restorane (už papildomą mokestį). Grįžimas į pajūrio kurortą.  Nakvynė privačiame sektoriuje, viešbutyje, pensione.

7 diena

Pusryčiai. Laisvas laikas, skirtas poilsiui kurorte prie Adrijos jūros  arba siūlome išvyką į Ulcinį ir Senąjį Barą. *Ulcinis – piečiausiai Juodkalnijoje esantis, gilią istoriją turintis daugiakultūris miestas, kurio gyventojų dauguma – albanai, tebegyvenantys pagal savas tradicijas. Ant uolėto skardžio amfiteatru išsidėstę namai, senos mečetės ir aukšti minaretų siluetai, stačiai žemyn vingiuojančiose gatvelėse vyksta triukšminga prekyba, iš daugybės užeigų ir restoranų sklinda rytietiškos virtuvės kvapai. *Senasis Baras, vadinamas Juodkalnijos Pompėja, yra išsaugojęs šimtus pastatų, menančių visą krašto istoriją: venecijietiškas miesto sienas, XIVa. stačiatikių cerkves, turkišką pirtį, akveduką. Miestas įsikūręs 5 km nuo jūros Londžos kalno šlaite, apsuptas alyvmedžių giraičių, tarp kurių ir pats seniausias tūkstantmetis Juodkalnijos alyvmedis. Senasis Baras garsėja seniausia šalyje turgaviete, kurioje galima paragauti ir nusipirkti vietinės lozos, vyno, rūkyto karpio iš Crmnicos, ožkų pieno sūrio iš Sestano, naminio alyvuogių aliejaus, Senojo Baro skanumyno Imam bajeldi. Grįžimas į pajūrio kurortą.  Nakvynė privačiame sektoriuje, viešbutyje, pensione.

8 diena

Pusryčiai. Labai anksti ryte išvykimas iš Juodkalnijos pajūrio kurorto. Kelionė į legendinį Kroatijos miestą – tvirtovę *Dubrovniką, savo grožiu stebinantį net daug mačiusį keliautoją. Jo senamiestis apjuostas pylimais ir dviejų kilometrų ilgio įspūdingo pločio ir aukščio *siena, nuo kurios atsiveria jaukus ir tuo pačiu didingas viso miesto vaizdas. Siaurutės miesto gatvelės nuves prie didingų Sponzos ir Kunigaikščio rūmų su miesto globėjo Šv. Blažiejaus bažnyčia, Katedros su Ticiano Mergelės Marijos dangun ėmimo paveikslu ir eksponatais turtingų muziejų. Dubrovnikas – tikras architektūros šedevras, dėl išskirtinio savo grožio įtrauktas į UNESCO saugomų objektų sąrašą. Sakoma, kad pasaulyje su Dobrovniku gali lygintis nebent Venecija ir Amsterdamas. Išvykimas iš Dubrovniko.   Atvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

9 diena

Pusryčiai. Trumpa pažintis su *Zagrebu - Kroatijos sostine. Istorinis miesto centras – Kaptolas ir Gradecas. Katedra, Kruvinasis tiltas, Akmeniniai vartai su stebuklinguoju šv. Mergelės Marijos paveikslu, šv. Morkaus bažnyčia (XIIIa.). Žemutinio miesto centras - J.Jelačičiaus aikštė. Išvykimas iš Zagrebo. Kelionė per Kroatiją, Čekiją.  Nakvynė viešbutyje.

10 diena

Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją su trumpais sustojimais poilsiui. Vėlai vakare grįžimas į Lietuvą.

Atstumas

Kelionės metu nuvažiuojama ~ 6500 km.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina