Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Poilsis Estijoje - Parnu 3d.

Jei galvojate apie poilsį prie Baltijos jūros Estijoje, Parnu – geriausias pasirinkimas. Švarūs, smulkaus smėlio paplūdimiai, jachtų pilnas uostas, daugybė SPA centrų, šiuolaikiški viešbučiai. Visa tai paverčia Parnu tinkama vieta saulėtoms ir linksmoms atostogoms.

  • Kelionė autobusu,
  • 2 nakvynės viešbutyje/SPA centre su pusryčiais dviviečiuose kambariuose,
  • kelionės vadovo paslaugos,
  • ekskursinė programa,
  • kelionės dokumentų sutvarkymas.
  • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kelionės draudimu pasirūpink čia), kai kurių vietovių ir objektų gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), miesto transporto bilietai, ausinukų nuoma, miestų turistiniai mokesčiai, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos, bilietai į mokamus objektus.
  • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~ 20 EUR. Priemoka už vienvietį kambarį - nuo 79 EUR.
  • Išvyka į Kihnu salą** organizuojama susirinkus ne mažesnei kaip 20 žmonių grupei – kaina asmeniui 49 EUR. Į kainą įskaičiuota ekskursija su lankomais objektais Kihnu saloje, kelto į Kihnu salą bilietas, transportas saloje. Pietūs - 10 EUR.

1 diena

Ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Latviją, Estiją. Atvykimas į Estijos vasaros sostinę Parnu. Pažintį su kurortu pradėsite nuo originalaus paminklo Estijos nepriklausomybės deklaracijai, pamatysite vieną seniausių miesto statinių – Raudonąjį bokštą, pastatytą XVa., aplankysite Šv.Elžbietos bažnyčią*, apžiūrėsite Marijos Magdalenos gildijos ir Rotušės pastatus. Riutli gatvėje stabtelėsite prie Estijos žurnalistikos tėvo Johano Voldemaro Janseno paminklo, taip pat aplankysite barokinę Šv.Jekaterinos bažnyčią*, kuri labiausiai stebina savo ekstravagancija bei puošnumu, praeisite pro Talino vartus – vienintelius Baltijos šalyse išlikusius miesto sienos vartus. Pasigrožėsite medinėmis vilomis – daugelyje jų įsikūrę viešbučiai ir kavinės. Pamatysite elegantiškąją Ammende vilą, vokiečių pirklio pastatytą savo dukters vestuvėms. Pasivaikščiosite pakrantės promenada ir gražiausiame miesto parke. Po pažinties su kurortu įsikursite viename iš SPA centrų. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba išvyka į Kihnu salą**. Keliausite į Munalaiu uostą, iš kurio apie 40 min. plauksite į septintą pagal dydį Estijoje Kihnu salą, reikšmingą šalies kultūrai. Tai vienintelė vieta Estijoje, kur moterys iki šiol vilki tautinius rūbus, garsėja rankdarbiais, mini tradicines šventes ir gyvena pagal senus papročius. 2003m. UNESCO Kihnu kultūrinę aplinką ir tradicijas paskelbė žodinio ir nematerialaus žmonijos paveldo šedevru. Maršrutas per salą ves pro nedideles gyvenvietes, miškelius, akmenuota pakrante. Lankysitės Kihnu muziejuje, kur išgirsite salos istoriją, apžiūrėsite tautinius kostiumus ir namų apyvokos daiktus, žvejybos įrankius. Vėliau apžiūrėsite Šv.Nikalojaus cerkvę, pastatytą 1784m. Kelionė į piečiausią salos iškyšulį, kuriame 1864 metais buvo pastatytas švyturys. Pakilsite į 29m aukštyje esančią švyturio aikštelę, nuo kurios atsiveria įspūdingi salos ir jūros vaizdai. Mtsama kaime susipažinsite su salos gyventojų buitimi, gyvenimo būdu, tradicine kaimo architektūra. Po pietų* tęsite pažintį su vietos gyventojais. Esant galimybei, klausysitės liaudies dainų, gėrėsitės tautiniais šokiais. Vakare parplauksite į žemyną. Nakvynė viešbutyje.

3 diena

Pusryčiai. Poilsis prie jūros. Laisvas laikas Parnu, kurio metu siūlome aplankyti šiuolaikišką, interaktyvų Parnu muziejų* su turtinga ekspozicija. Vienas žymiausių eksponatų – vadinamoji Akmens amžiaus Madona, seniausia žmogų vaizduojanti skulptūra Baltijos jūros regione, kuriai net 8000 metų. Pasivaikščiosite akmeniniu taku (molu), kuris nusidriekia net du kilometrus į jūrą ir skiria Baltiją nuo Parnu upės žiočių. Šis akmenų liežuvis buvo supiltas imperatorienės Jekaterinos Didžiosios sprendimu 1769m. Pageidaujantiems siūlome apsilankyti pajūrio draustinyje, kuriam priklauso miškas, lagūnos ir pajūrio pievos. Keliausite 600m ilgio nutiestu mediniu taku, o pakilę į apžvalgos bokštą išvysite nuostabų Parnu pajūrio vaizdą. Išvykimas iš Parnu. Kelionė per Estiją, Latviją. Vakare grįžimas į Lietuvą.

Atstumas

Kelionės metu nuvažiuojama ~ 1400 km.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina