Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Poilsis Čekijos kalnuose 5d.

 • Pasivaikščiosite Adršpadų gamtos rezervato kanjonais, apsuptais į dangų kylančių uolų „pirštais“.
 • Paplaukiosite skaidriais kalnų ežerėliais.
 • Pasikelsite į aukščiausią ir gražiausią Čekijos kalnų viršukalnę Sniežką.
 • Žavėsitės kalnų panoramomis, upelių čiurlenimu ir nuoširdžiu kalniečių bendravimu.
 • Kelionė autobusu,
 • 4 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kelionės draudimu pasirūpink čia), kai kurių vietovių ir objektų gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), miesto transporto bilietai, ausinukų nuoma, miestų turistiniai mokesčiai, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos, papildomos paslaugos, bilietai į mokamus objektus.
 • Papildoma vieta autobuse nuo 50 Eur.
 • ienvietis kambarys priemoka nuo 45 eur.
 • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~ 2000 – 2500 CZK (Čekiškų kronų).

1 diena

Išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją su trumpais sustojimais poilsiui. Vėlai vakare atvykimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai.  Išvykimas į Krokonošės nacionaliniame parke įkurtą *medžių lajų taką.  Čia pakilsite į 45 m aukščio bokštą, įveikdami 1300m ilgio takelius, nuo kurio atsiveria nuostabi Krokonošės nac. parko panoram.  Kelionė į Adršpadų kalnų gamtos *rezervatą, vieną unikaliausių Čekijos vietovių. Vanduo, vėjas ir temperatūros svyravimai suformavo neįtikėtinų formų akmeninius beveik 80 m aukščio „pirštus“, įstabiausias figūras: nesunkiai atpažinsite ąsotį, indėno galvą, milžinišką žuvį... *Valtimis plauksite Adršpadų ežeru, apžiūrėsite tarp uolų krentančius Didįjį ir Mažąjį krioklius. Jei garsiai ir nuoširdžiai pašauksite jų prižiūrėtoją senąjį Krokonošą, šis tikrai nepagailės gausios vandens srovės! Siauri praėjimai, stačios uolų sienos ir kriokliai palieka nepakartojamą įspūdį. Pageidaujantiems – sudėtingesnė trasa, kurioje galima suskaičiuoti virš 500 žemesnių ir aukštesnių pakopų – nuo jų vis naujai atsiveria įspūdinga apylinkių panorama. Laisvas laikas kalnų miestelyje. Čia siūlome papietauti, įsigyti suvenyrų. Išvykimas į kalnų kurortą Pec Pod Sniežko. *Pasikėlimas į aukščiausią Krkonošės kalnų viršukalnę Sniežką („Snieguotas kalnas“, aukštis 1602m), kur akį traukia neaprėpiama kalnų didybė. Pasivaikščiojimas kalnų takeliais, besigėrint nuostabiu Krkonošės kalnų peizažu. Grįžimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

3 diena

Pusryčiai. Kelionė į įspūdingą Sychrovo pilį – vieną gražiausių Čekijos pilių, pastatytą XVI a. Ši pilis garsėja nepaprasta prabanga: įspūdingi sienų apmušalai, ištaigingi senoviniai baldai, puikios paveikslų bei meno dirbinių iš porceliano ir stiklo kolekcijos. Rūmus supa gražus angliško stiliaus parkas su nuostabiais fontanais ir augalija. Atvykimas į Čekų rojų. Rytų Bohemija – vienas gražiausių Čekijos regionų. Vyksite link Prachovo, pakeliui grožėdamiesi Trosky tvirtove ir Hruba skala, ant smailių viršūnių stūksančiais Mergelės ir Raganos bokštais. Keliaudami nesudėtinga trasa, grožėsitės vis atsinaujinančiais, ne veltui Čekų rojumi vadinamų vietovių vaizdais. Kelionė į regiono alaus gamybos lyderio “Svijany” daryklą, kur galėsite paragauti nuostabaus  čekiško maisto ir pasirinktinai vieną iš 10 vietinio pilstomo alaus rūšių. Grįžimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

4 diena

Pusryčiai. Visą dieną praleisite kalnų kurorte Špindleruv Mlyne, įsikūrusiame Krkanošės kalnuose. *Pasikelsite keltuvu į Medvedino kalną (1285 m) ir keliausite kalnų takais iki Elbės upės ištakų, grožėdamiesi nuostabiomis kalnų panoramomis. Pamatysite, kur gimdama viena iš didžiausių Europos upių savo tėkmės pradžioje krenta nuo didelio skardžio, sukurdama įspūdingo grožio krioklį. Pavargusiems – poilsis kalnų užeigose, kuriose patiekiama ypatingo skonio kalnų žolelių arbata. Nusileidus iš kalnų, pageidaujantiems – vasaros *bobslėjaus trasa. Taip pat siūlome pasimėgauti maudynėmis Špindleruv Mlyno *vandens parke. Nakvynė viešbutyje.

5 diena

Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Grįžimas į Lietuvą.

Atstumas

Kelionės metu nuvažiuojama ~ 2600 km

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina