Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Pirmosios Ispanijos sostinės: Madridas ir Toledas

Pirmosios Ispanijos sostinės: Madridas ir Toledas

Kelionės metu Jus lydės istorijos mokslų daktaras, LDK instituto direktorius Rūstis Kamuntavičius

-

Toledas – nuo Romos imperijos laikų vienas žymiausių Pirėnų pusiasalio miestų. V-VII a. barbarų vizigotų valstybės sostinė. Po to klestėjimo laikais arabų valdžioje. XI a. grįžus krikščionims – Kastilijos, o nuo XV a. pabaigos – Ispanijos sostinė. Milžiniškas gražiai sutvarkytas senamiestis yra įtrauktas į UNESCO paveldą. Madridas yra jaunesnis. Jo pakilimas ir klestėjimas susijęs su laikotarpiu nuo XVII a. Tai ilgaamžė politinė ir kultūrinė Ispanijos sostinė su pagrindiniu valstybės simboliu – karalių rūmais, – ir žymiais Vakarų pasaulio meno centrais – Prado, Thyssen-Bornemisza ir Reina Sofìa. Neabejotinai, šie du miestai yra svarbiausi šimtmečius skaičiuojančios Ispanijos civilizacijos politiniai centrai.

  Kelionės programa:

Pirma diena: atvykimas ir pasivaikščiojimas po vakarinį miestą;

Antra diena: Prado, Thyssen-Bornemisza ir/arba Reina Sofìa meno muziejai;

Trečia diena: Toledo (vykimas viešuoju transportu - traukiniu);

Ketvirta diena: Karalių rūmai, senasis ir Burbonų Madridas;

Penkta diena: išvykimas.

* Ekskursijos programa taikoma prie konkrečios grupės dalyvių poreikių; lankomi objektai ir jų eilės tvarka gali keistis.

  Kelionės  kaina: 379 Eur Ir avia bilietas   Į kelionės kainą  įskaičiuota: 4 nakvynės Madride su pusryčiais; Įžymaus istoriko - gido paslaugos;   Į kelionės kainą neįskaičiuota: Avia bilietai Vilnius – Madridas – Vilnius; Registruotas bagažas, esant poreikiui; Maitinimas: pietūs ir vakarienės; Medicininių išlaidų kelionės draudimas; Asmeninės išlaidos; Įėjimai į muziejus ir kitus lankomus objektus, viešojo transporto išlaidos, viso apie 50-70 Eur .    

*Programa yra autorinė, kopijuoti draudžiama.

  Kelionių organizatorius „Litaura“ Žalgirio 88-403, Vilnius 85 2731337, vilnius@litaura.lt
KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina