Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Pietų Prancūzijos žydrasis krantas 5d.

 • Nica – amžinos šventės miestas, legendinis kurortas, alsuojantis tikra prabanga.
 • Nykštukinis Monakas – Viduržemio jūros perlas, menų ir sodų karalystė.
 • Menininkų meka – Antibai.
 • Kanai. Gyvenimas tai filmas ...
 • Įvairių tautų kryžkelė – Marselis, kitokia Žydroji pakrantė.
 • 4 nakvynės turistinės klasės viešbutyje su pusryčiais,
 • kelionės vadovo, vykstančio iš Lietuvos paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.
 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Nica – Vilnius, Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kelionės draudimu pasirūpink čia), papildomo bagažo mokestis, vietinio transporto bilietai iš oro uosto iki miesto centro ir atgal, bilietai į mokamus objektus (*) (turėti apie 70 - 100 Eur), papildomos paslaugos, vietinių gidų paslaugos (tikslinama prieš kelionę), miesto mokesčiai (mokami viešbutyje 1-3 eurai asmeniui dienai), asmeninės išlaidos, (**) ekskursija į Marselį užsakoma išanksto (traukinio bilietų kaina tikslinama).
 • Priemoka už vienvietį kambarį 120 Eur.

1 diena

Skrydis Vilnius – Nica.  Atvykus į oro uostą *vietiniu transportu vykstate į viešbutį. Apgyvendinimas viešbutyje.  Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai.  Kelionė *vietos transportu į nykštukinę ant uolos įsikūrusią Monako kunigaikštystę. Nuostabi gamta, modernios vilos ir restoranai, prabangūs automobiliai, prieplaukoje baltuojančios jachtos, smėlėtas paplūdimys, žalsvai melsva Viduržemio jūra – tai tik maža dalis to, ką galima išvysti apsilankius šioje mažutėje valstybėje. Ekskursija į *egzotiškąjį sodą, garsėjantį didžiausia pasaulyje kaktusinių augalų kolekcija. Nuo jo stačių terasų atsiveria puikiausias Monako kunigaikštystės vaizdas. Pažintis su senąja Monako dalimi: *Monako kunigaikščio rūmai, Nekalto Prasidėjimo Dievo Motinos katedra, *Okeanografijos muziejus. Atvykimas į azartinių žaidimų sostinę Monte Karlą: garsusis *kazino, „Paryžiaus“ viešbutis. Laisvas laikas. Vakare grįžimas į Nicą. Nakvynė viešbutyje.

3 diena

Pusryčiai. Kelionė į menininkų pamėgtus Antibus ir kino festivalių miestą Kanus (*vykstama vietos transportu). Atvykimas į Antibus – impresionistų pamėgtą Provanso miestelį. Ekskursija Antibuose. Romantiškasis Revely rajonas: siauros gatvelės, viduramžiški namai, arkos, dengti praėjimai; Šv. Marijos katedra; Masenos aikštė su Provansiškuoju turgumi; Antibų pasididžiavimas – ant uolos pastatyta žvaigždės formos tvirtovė; jachtų uostas. Grupės pageidavimu *Pikaso muziejaus, kuriame saugoma didžioji dalis dailininko darbų, lankymas. Išvykimas į  Kanus - prabangiausią ir garsiausią Prancūzijos Rivjeros kurortą. Miesto apžvalga nuo Ševalje de Siuke kalvos: alėjos, uostas, Kruazetės bulvaras, Kanų įlanka. Senojo miesto fragmentai: Notr – Dame d‘Esperance katedra, varpinė, miesto įtvirtinimų liekanos. Garsusis 2,5 km ilgio Kruazetės bulvaras: Festivalių rūmai, prašmatnūs Hiltono, Karltono, Martinezo viešbučiai, parduotuvės, palmės ir auksinis pakrantės smėlis. Laisvas laikas. Vakare grįžimas į Nicą. Nakvynė viešbutyje.

4 diena

Pusryčiai. Laisva diena Nicoje arba pageidaujantiems išvyka į  **Marselį.  Pažintis su vienu seniausių Prancūzijos miestų – įvairių tautų kultūros kryžkele – Marseliu. Tai miestas, kuriame gimė „Marselietė“ - dabartinis Prancūzijos himnas. Esant galimybei, išvyka laivu į Ifo tvirtovę (kukmedžio salą), kurią A.Diuma aprašė romane apie grafą Montekristą. Grėsminga tvirtovė niekada nebuvo naudojama karo tikslams, ji iškart virto kalėjimu. Pažintis su sala ir Ifo tvirtove. Sugrįžus ekskursija po miestą: senasis uostas – miesto širdis, mėgstamiausia Marselio gyventojų pasivaikščiojimų bei vakaro renginių vieta, miesto pasididžiavimas – Dievo Motinos Sergėtojos bazilika, pastatyta ant kalvos, iš kur atsiveria nuostabus vaizdas į miestą. Laisvas laikas, kurio metu siūlome paklaidžioti siauromis Marselio gatvelėmis, pasėdėti tyliuose skvereliuose, užsukti į vieną iš restoranėlių, kurie garsėja specifine savo virtuve, paragauti populiarios žuvienės – bouillabaisse. Vakare grįžimas į Nicą. Nakvynė viešbutyje.

5 diena

Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Žydrosios pakrantės sostinę Nicą, kurios pavadinimas kilęs iš graikų pergalės deivės Nikės vardo. Žemutinis miestas su siauromis gatvėmis, pasažais, Garibaldžio aikštė, Katedra, Laskario ir Teisingumo rūmai, Opera, Rotušė, miesto širdis – Masenos aikštė. Laisvas laikas, kurio metu siūlome paragauti Viduržemio jūros gėrybių arba garsiųjų Nicos salotų senamiesčio užeigoje. Grupės pageidavimu lankomi *M.Šagalo arba *Modernaus meno muziejai Nicoje. Vykimas į oro uostą vietiniu transportu. Skrydis Nica – Vilnius.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina