Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

PERU - BOLIVIJA 14D./12N.

1 diena: Skrydis į Limą
Skrydis į Limą. Pasitikimas ir pervežimas iš oro uosto į viešbutį, apgyvendinimas. Nakvynė viešbutyje.
2 diena: Lima
Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Limą: San Francisco vienuolynas ir bažnyčia, Didžioji aikštė, Katedra. Lankomas Huaca Pucllana kompleksas, ceremonijų centras, kuriame galėjo lankytis tik religinis elitas. Pravažiuojami elitiniai Limos rajonai: Miraflores ir San Isidra, lankomas romantiškas Meilės parkas, nuo kurio atsiveria puikus vaizdas į Ramųjį vandenyną. Pietūs. Toliau vykstama į garsųjį Aukso muziejų, kuriame eksponuojama senųjų Peru kultūrų aukso kolekcija: auskarai, pončo išsiuvinėti aukso siūlais, ritualiniai kardai, taip pat gaminiai iš smaragdo, perlų ir mėlynojo akmens lazurito. Nakvynė viešbutyje.
3 diena: Lima - Kuskas
Pusryčiai. Išvykimas į oro uostą, skrydis į Kuską, pasitikimas ir pervežimas į viešbutį. Ekskursija po Kusko miestą: Saulės šventykla, kurioje senovės inkai švęsdavo savo pagrindinę religinę žiemos saulėgrįžos šventę, Kenko šventykla, Puka-Pukara tvirtovė, vandens šventykla Tambomačai bei architektūrinis kompleksas – Saksaiuman tvirtovė. Vakarienė restorane su folklorine programa. Nakvynė viešbutyje.
4 diena: Kuskas - Maču Pikču - Kuskas
Pusryčiai. Išvykimas į Maču Pikču – „dingusį inkų miestą“, kurio gyventojai XVI a. paslaptingai išnyko. Miestą 1911 m. atrado amerikiečių tyrinėtojas H. Binghamas ir pavadino jį Maču Pikču, kas kečujų kalba reiškia „senasis kalnas“. Dabar taiUNESCO kultūrinio paveldo objektas. Aplankoma nuostabi citadelė: Centrinė aikštė, Trijų vėjų tvirtovė, apvalūs bokštai, šventasis Saulės laikrodis ir laidojimo vietos. Pietūs. Grįžimas į Kusko. Nakvynė viešbutyje.
5 diena: Kuskas
Pusryčiai. Laisva diena. Pageidaujantiems (už papildomą mokestį ~ 200 USD/asm.) siūloma ekskursija į Šventąjį Inkų slėnį aplankant archeologinį Ollantaytambo kompleksą. Nakvynė viešbutyje.
6 diena: Kuskas - Puno
Pusryčiai. Išvykimas iš viešbučio link Puno. Pakeliui lankoma San Pedro bažnyčia, geriau žinoma kaip Amerikų Siksto koplyčia, Andahuaylillas mieste, apžiūrimi Rakči (Raqchi) šventyklos, skirtos inkų dievui Virakočai, griuvėsiai. Pietūs. Trumpas sustojimas La Raya apžvalgos aikštelėje (4400 m virš jūros lygio) bei prie Pukaro, ankstyvosios inkų kultūros centro. Atvykimas į Puno. Nakvynė viešbutyje.
7 diena: Puno - Titikakos ežeras - Puno
Pusryčiai. Išvykimas prie Titikakos, antro pagal dydį Pietų Amerikoje, ežero. Lankomos plaukiojančios Uros salos (pintos iš nendrių, vadinamų “totora”), kuriose gyvena indėnai, iki šių dienų išsaugoję savo tradicijas, tikėjimą, nacionalinius drabužius. Grįžimas į Puno, ekskursija į Čiulpas Siliustani (senovės laidojimo bokštai). Nakvynė viešbutyje.
8 diena: Puno - La Pasas
Pusryčiai. Išvykimas į Kopakabaną – svarbiausią Titikakos miestą iš Bolivijos pusės. Lankoma garsioji katedra – bazilika. Ekskursija komfortabiliu kateriu po Titikakos ežerą, lankoma legendinė Saulės sala. Pietūs. Tęsiama ekskursija po Titikakos ežerą. Išvykimas į La Pasą – vieną didžiausių šalies miestų, įsikūrusį beveik 4 km aukštyje virš jūros lygio, svaiginantį savo egzotišku grožiu. Nakvynė viešbutyje.
9 diena: La Pasas
Pusryčiai. Ekskursija po archeologinį kompleksą Tiahuanaką – pastatytą beveik prieš 4000 metų. Tai svarbi ikikolumbinės indėnų kultūros archeologinė radimvietė Titikakos ežero pakrantėje. Tihuanako valstybė buvo viena svarbiausių Andų valstybių iki susikuriant Inkų imperijai. Apžvalginė ekskursija po La Pasą: Šventojo Francisko bazilika, Murillo aikštė, Katedra, prestižiniai rajonai Obraches, Kalokoto, La Florida. Lankomas Mėnulio slėnis – įspūdinga kalnuota vietovė, kurioje galima pamatyti unikalių uolienų darinių, primenančių stalagmitais nusmaigstytą dykumą. Nakvynė viešbutyje.
10 diena: La Pasas - Lima
Pusryčiai. Pervežimas į oro uostą. Vietinis skrydis į Limą. Atvykus pervežimas ir įsikūrimas viešbutyje. Nakvynė viešbutyje.
11 diena: Lima – Naska – Parakasas
Labai anksti išvyksite į Naskos slėnį. Vaizdingu pajūrio keliu ir per beribes dykumas vyksite į Naskos senųjų civilizacijų laidojimo vietą Chauchilla kapines, kurių smėlyje išliko sėdinčių mumijų. Vėliau lauks skrydis virš Naskos*. Naskos slėnis žymus savo paslaptingais piešiniais ant žemės, geriausiai matomais iš paukščio skrydžio. Antroje dienos pusėje išvyksite į Parakasą. Atvykus įsikursite viešbutyje vandenyno pakrantėje. Nakvynė viešbutyje.
12 diena: Parakasas
Pusryčiai. Laisva diena poilsiui prie vandenyno. Pageidaujantiems (už papildomą mokestį ~ 28 USD/asm.) siūloma ekskursija į Balestas salas. Nakvynė viešbutyje
13 diena: Lima
Pusryčiai. Išvykimas į Limos oro uostą. Skrydis iš Limos.
14 diena: Grįžimas į Lietuvą.
Sveiki sugrįžę!!!

Kelionės kaina nuo:  2813 EUR

Į kelionės kainą įskaičiuota:
• vietinių skrydžių Lima – Kusko, Chuliaka – Lima bilietai,
• pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą,
• traukinio bilietai Kusko – Akvas Calientes – Kusko,
• 12 nakvynių 3* viešbučiuose su pusryčiais,
• 5 pietūs, 1 vakarienė,
• ekskursinė programa,
• rusakalbio kelionės vadovo paslaugos (vadovas grupės nelydi važiuojant iš Puno į Kopakabaną ir iš Tiahuanako į Puno),
• įėjimo bilietai į mokamus objektus.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
• tarptautinių skrydžių bilietai,
• išvykimo iš Limos mokesčiai ~ 40 USD,
• sveikatos draudimas kelionės metu,
• papildomos ekskursijos, neįtrauktos į kelionės programą,
• arbatpinigiai, gėrimai, papildomos paslaugos, asmeninės išlaidos.

Pastabos:
• garantuotas išvykimas esant bent 2 asmenims,
• turistai Peru ir Bolivijoje prijungiami prie rusakalbės grupės,
• kelionės metu galima rinktis aukštesnės kategorijos viešbučius – kaina pagal užklausimą,
• už papildomą mokestį galima užsakyti poilsį prie vandenyno šalia Limos – kaina pagal užklausimą,
vykstant į Boliviją – privaloma skiepytis nuo geltonojo drugio (būtina vežtis skiepų sertifikatą),
• informacija apie skiepus www.ulac.lt/keliautojams.

Svarbu:
• keičiantis lėktuvo bilietų ir paslaugų kainoms bei valiutų kursui, kelionės kaina ir data gali keistis,
• aviabilietai negrąžinami ir nekeičiami, pinigai už juos negrąžinami,
• lankomų objektų eiliškumas ir laikas gali keistis.KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina