Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Pažintis su tolimąja Aliaska (JAV). Kanados - Aliaskos pakrančių kruizas, aplankant Vakarų Kanados miestus Vankuverį ir Viktoriją 19d.

 • Plati pažintinė programa leis susipažinti su žemynine Aliaska ir Aliaskos įlankos pakrantėmis.
 • Kanados ir Aliaskos pakrančių kruizas su 3 kartų maitinimu.
 • Patikimi ir patikrinti JAV ir Kanados partneriai.
 • Didelė GRŪDOS patirtis organizuojant keliones į Šiaurės Ameriką.

Kelionės aukso fondas

 • Vankuveris – vienas gražiausių pasaulio miestų – 2010 m. XXI žiemos olimpinių žaidynių sostinė.
 • Vankuverio sala ir Britų Kolumbijos sostinė Viktorija bei garsieji „Butchart“ sodai.
 • Plaukimas vidine Aliaskos protaka tarp salų ir fiordų, besigrožint kalnų viršūnėmis, paslaptingomis įlankomis, nepaliesta gamta bei nuostabiu gyvūnijos pasauliu.
 • Aliaskos sostinėje Džune - tik Aliaskai būdingas kraštovaizdis - fiordai, ledynai, ledo laukai.
 • Skagvai - vadinamas "vartais į aukso laukus", garsus aukso karštinę menančiais pastatais.
 • Ledynų įlanka - UNESCO pasaulio paveldas.
 • Pažintis su viena įspūdingiausių vietų Aliaskoje  - 30 m ilgio Koledžo fiordu.
 • Ankoridžas - vienintelė vieta Aliaskoje su visais amerikietiško gyvenimo elementais - meno galerijomis, prašmatniais restoranais ir prekybos centrais.
 • Laukinės gamtos karalystė Denalio nacionaliniame parke, įsikūrusiame pačioje Aliaskos kalnų grandinės širdyje.
 • Denalio nacionalinio parko puošmena – aukščiausias Šiaurės Amerikos kalnas, didingasis Makinlis (6194 m).
 • Fairbanksas – didžiausias žemyninės Aliaskos miestas, dar kitaip vadinamas „vartais į Arktį“ arba „auksinės širdies miestu“.

 

 • Visi pervežimai pagal programą;
 • 10 nakvynių turistinės klasės viešbučiuose, kaimiško stiliaus moteliuose bei kempingo nameliuose su kontinentiniais pusryčiais;
 • Ekskursinė programa pagal kelionės aprašymą;
 • Vietinių gidų paslaugos rusų kalba Kanados ir žemyninės Aliaskos turo bei kruizo metu;
 • Pažintinis turas po Denalio nacionalinį parką;
 • GRŪDOS komandos atstovo paslaugos, kai vyksta 12 ir daugiau keliautojų.

 

 

 

 

 

 

 

 

Į Kanados ir Aliaskos pakrančių kruizo kainą įskaičiuota:

 • 7 nakvynės kruiziniame laive vidėjė kajutėje (esant galimybei už papildomą priemoką galima užsisakyti aukštesnės klasės kajutę);
 • Maitinimas laive: 7 pusryčiai, 6 pietūs, 7 vakarienės. Negazuoti gėrimai (kava, arbata, stalo vanduo);
 • Vakaro šou programos;
 • Uostų mokesčiai;
 • Visi jūriniai pervežimai.
 • 3 ekskursijos pesčiomis, išlipus į krantą, rusų kalba.

 

 • Tarptautinių skrydžių lėktuvų bilietai su oro uosto mokesčiais – nuo 1400 eur (kaina priklauso nuo aviakompanijų, jų vykdomų akcijų, bilieto pirkimo dienos, sezoniškumo);
 • Privalomas elektroninis leidimas keliauti į JAV (ESTA) - 15 EUR;
 • Privalomas elektroninis leidimas keliauti į Kanadą (eTA) - 10 EUR;
 • Sveikatos draudimas kelionės metu (BŪTINAS!);
 • Neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimas (rekomenduojame);
 • Gėrimai, maitinimas, arbatpinigiai vietiniams gidams (apie 3-5 USD/CAD per dieną) ir vairuotojams (apie 1-2 USD/CAD per dieną), asmeninės išlaidos; P.S. Arbatpinigiai JAV ir Kanadoje privalomi.
 • Mokami objektai, pažymėti * arba „už papildomą mokestį“ (kainos orientacinės): Butchart sodai nuo 34 USD, Ankoridžo muziejus nuo 18 USD; maudynės karštosiose versmėse nuo 15 USD + 5 USD rankšluostis; „Aurora“ muziejus nuo 15 USD; Aliaskos laukinės gyvūnijos išsaugojimo  centras nuo 15 USD; pasikėlimas gondola į Alyeska viršukalnę nuo 30 USD. Viso mokamiems objektams turėti apie 140 USD.

Į Kanados ir Aliaskos pakrančių kruizo kainą neįskaičiuota:

 • Aptarnavimo mokestis laive (apie 250 USD asmeniui, mokama kreditine kortele arba grynais iškart įlipus į laivą);
 • Alkoholiniai gėrimai ir nealkoholiniai gazuoti gėrimai kruiziniame laive;
 • Visos papildomos paslaudos ir pirkiniai kruiziniame laive;
 • Visos siūlomos ekskursijos kruizo metu. Rekomenduojame ekskursijas užsisakyti Lietuvoje (ekskursijų sąrašas bus pateiktas po kelionės užsakymo).

 

diena. VILNIUS (Ryga, Varšuva) - VANKUVERIS.

Skrydis: Vilnius (Ryga, Varšuva) – Europos miestas – Kanados miestas – Vankuveris. Oro uoste sutvarkę įvažiavimo į šalį formalumus, vyksite į viešbutį (savarankiškai arba pervežimą galima užsakyti iš anksto, už papildomą mokestį. Vykstant 12-kai ir daugiau keliautojų, pervežimas įskaičiuotas į kainą). Nakvynė viešbutyje.

diena. VANKUVERIS.

Pusryčiai. Laisvas laikas. Vėliau susitiksite su vietiniu gidu (susitikimo laikas tikslinamas vietoje) ir pradėsite pažintį su Vankuveriu, prisiglaudusiu prie kalnų grandinės ir iš trijų pusių apsuptu vandens. Tai vienas gražiausių miestų pasaulyje, kuriame vyko 2010 m. Olimpinės ir Parolimpinės žiemos sporto žaidynės: amžinai žaliuojanti oazė miesto širdyje – Stanley parkas, garsėjantis indėniškų totemų kolekcijomis; istorinis miesto kvartalas – Gastown; visą parą šurmuliuojantis Vankuverio centrinis rajonas - Downtown. Nakvynė viešbutyje.

diena. VANKUVERIS – VIKTORIJA.

Pusryčiai. Vyksite į prieplauką ir plauksite į Viktorijos miestą, esantį Vankuverio saloje, nuo žemyno atskirtoje Džordžijos sąsiauriu. Ši milžiniška sala Ramiajame vandenyne užima 32 134 km² plotą. Jos vakarinė pakrantė išraižyta gilių, į aukštus kalnus įsiterpiančių fiordų, besiraizgančių tarp aukštų kalnų, o rytinė pakrantė turtinga dirbamais laukais, žvejų kaimeliais bei moderniais miestais. Saloje gyvena apie 723 tūkst. gyventojų. Per visą salą driekiasi kalnagūbriai, iškylantys į 2198 m aukštį. Vankuverio salą dengia vešlūs spygliuočių miškai (pocūgės, kedrai, eglės, pušys). Dėl švelnaus jūrinio klimato veši ir lapuočiai augalai: klevai, alksniai, paparčiai, ąžuolai ir kt., yra daug ežerų, pelkių, upių. Pirmieji Vankuverio salos gyventojai buvo indėnų gentys. 1774–1775 m. salą pasiekė rusų pirkliai ir ispanų ekspedicijos. 1778 m. saloje išsilaipino Džeimsas Kukas ir ją paskelbė Jungtinės Karalystės valda. Vyksite į Britų Kolumbijos provincijos sostinę – pietinėje salos dalyje esantį Viktorijos miestą. Viktorijos senamiestis išlaikė senąją dvasią ir dvelkia Viktorijos epocha. Pažintis su Viktorijos miestu: didingas XX a. pradžios Empress viešbučio pastatas, iškilęs prie mažoje įlankėlėje esančios Viktorijos prieplaukos. Pamatysite netoliese stovinčius Britų Kolumbijos provincijos Parlamento rūmus, kurių pastatą 1893 m. suprojektavo architektas Fransis Ratenburis (būdamas  25 metų). Garsių visame pasaulyje „Butchart“ sodų lankymas*, kuriuose yra daugiau kaip 20 hektarų sodų, tarp jų Rožių sodas, Japoniškas sodas, unikalus „paskendęs“ sodas, itališkas sodas, koncertų pievelė. Grįžimas į Vankuverį. Nakvynė viešbutyje.

diena. VANKUVERIS - KANADOS IR ALIASKOS PAKRANČIŲ KRUIZAS.

Pusryčiai. Laisvas rytas mieste. Pervežimas į jūrų uosto kruizinių laivų terminalą. Įsiregistruosite į laivą kruizui. Po pietų išplauksite iš Vankuverio. Plauksite link Aliaskos pusiasalio vaizdingais Vankuverio salos ir žemyninės Kanados dalies pakrančių fiordais, tarpekliais. Vakarienė. Nakvynė kruizinio laivo kajutėse.

diena. ALIASKOS PAKRANČIŲ KRUIZAS.

Pusryčiai. Visą dieną plauksite vidine Aliaskos protaka – tai vandenyno  pakrantės salų  grandinės, kurios sąsiauriais ir tarpekliais susijungia su atviru vandenynu. Plaukimo tarp salų ir fiordų metu grožėsitės kalnų viršūnėmis, paslaptingomis įlankomis, žmogaus nepaliesta gamta, stebėsite nuostabų gyvūnijos pasaulį: plikagalvius erelius, jūrų liūtus, banginius. Vidinė Aliaskos protaka - tai senųjų indėnų Tlingit, Haida ir Tsimshian genčių tėvynė, pakrantės pažymėtos jų ritualiniais totemais. Čia nuo seno likę rusų tyrinėtojų žymimieji stulpai, aukso ieškotojų stovyklaviečių liekanos, žvejų kaimeliai, patraukiantys keliautojų žvilgsnius. Pietūs ir vakarienė laive. Nakvynė kruizinio laivo kajutėse.

diena. ALIASKOS PAKRANČIŲ KRUIZAS.

Pusryčiai. Atplauksite į Ledyno sąsiaurio miestelį Icy Strait Point, įsikūrusį netoli Džuno ir labai arti Ledynų įlankos nacionalinio parko. Vietiniai dalijasi jūra su banginiais, orkomis, jūrų kiaulėmis, ruoniais, jūrų ūdromis, ir visomis penkiomis Ramiojo vandenyno lašišų rūšimis. Čia įprasta, vaikščiojant palei krantą, stebint kuprotuosius banginius ar orkas. Aliaskoje gausu pramogų ekstremalių nuotykių mėgėjams. Icy Strait Point nėra išimtis. Keliautojams siūloma pasivažinėjimas dviračiais, plaukiojimas baidarėmis, kalnų žygiai,  giliavandenių žuvų žvejyba (visos pramogos už papildomą mokestį). Pietūs ir vakarienė laive. Nakvynė kruizinio laivo kajutėse.

diena. ALIASKOS PAKRANČIŲ KRUIZAS.

Pusryčiai. Atplauksite į Džuno miestą, įsikūrusį Didžiojo kalno papėdėje ir apsuptą skaidrių Gastineau kanalo vandenų. Pirmieji naujakuriai šioje vietovėje buvo Tlingit ir Haida genčių indėnai. Tarp ankstyvųjų naujakurių buvo ir daugelis Rusijos aukso ieškotojų bei prekeivių. Būtent Džune rasite viską, kas būdinga Aliaskai: su niekuo nesulyginamus Tracy fiordus, Mendenhall ledynus, ledo laukus. Aktyvių pramogų mėgėjai galės išbandyti safarį rogėmis, kurias trauks šunų kinkinys, raftingą, pasivažinėjimą dviračiais, pasivaikščiojimus po ledyną. Žiemos atrakcijų entuziastai galės snieglente nusileisti žemyn didžiąja uola arba tiesiog paslidinėti. Norintieji turės puikią galimybę patirti tolimosios Aliaskos lašišų žvejybos ypatumus. Apžvalginės  ekskursijos lėktuvu metu grožėsitės Džuno apylinkių peizažais. Netoli nuo miesto esančioje saloje yra viena didžiausių pasaulyje rudųjų meškų populiacijų. (Pramogos už papildomą mokestį). Išplauksite iš Džuno miesto. Pietūs ir vakarienė laive. Nakvynė kruizinio laivo kajutėse.

diena. ALIASKOS PAKRANČIŲ KRUIZAS.

Pusryčiai. Atplauksite į Skagvai miestą – „vartus į aukso laukus“. Taip šį miestą pavadino pirmasis čia garlaiviu atplaukęs Viljamas Muras. Tai nutiko apie 1890-uosius metus, kai Klondaike buvo rasta aukso. Per pirmuosius metus ieškodami geresnio gyvenimo į Skagvai atvyko daugiau kaip 30 tūkstančių aukso ieškotojų. 1900-aisias metais buvo baigtas Baltosios perėjos ir Jukono kelio geležinkelis, kuris turėjo palengvinti susisiekimą, tačiau aukso karštinė čia jau buvo pasibaigusi. Skagvai vėl atgijo 1940-aisias po Aliaskos greitkelio statybos ir šiuo metu miestas klesti turizmo dėka. Skagvai mieste nemažai vertų dėmesio objektų: Arkties brolybės salė, kurios fasadas dekoruotas daugybe medinių lentelių; Raudonojo svogūno salūnas, Baltosios perėjos ir Jukono kelio geležinkelio stotis, seniausias Skagvai pastatas – miesto atradėjo namas, pastatytas 1888-aisiais metais; Skagvai muziejus, kurio pastatas tarnavo kaip privati mokykla, federaliniai teismo rūmai, kalėjimas ir rotušė. Pietūs ir vakarienė. Nakvynė kruizinio laivo kajutėse.

diena. ALIASKOS PAKRANČIŲ KRUIZAS.

Pusryčiai. Šią dieną praleisite laive grožėdamiesi nepaprastais Ledynų įlankos vaizdais. 1980-aisias metais 13 tūkstančių  kv. km teritoriją aplink Ledynų įlanką buvo nuspręsta paskelbti Nacionaliniu parku. O 1992-aisiais metais parkas įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Lankytojams Ledynų įlanka geriausiai žinoma dėl gilių fiordų bei ledynų, kurie „leidžiasi“ ir tirpsta tiesiog jūroje. Čia yra 16 vaizdingų ledynų, kuriuos patogiausia pamatyti plaukiant kruiziniu laivu. Vasaros metu Ledynų įlankoje gausu banginių. Tik nepamirškite žiūronų! Jei pasiseks, pamatysite kuprotuosius banginius ir orkas. Pietūs ir vakarienė laive. Nakvynė kruizinio laivo kajutėse.

diena. ALIASKOS PAKRANČIŲ KRUIZAS.

Pusryčiai. Toliau tęsite kelionę gilyn į Aliaską. Šią dieną susipažinsite su Koledžo fiordu, kuris yra Princo Viljamo sąsiauryje. Tai viena įspūdingiausių lankytinų vietų Aliaskoje – 30 m ilgio siauras slėnis, kurį suformavo ir vis dar formuoja ledyno liežuviai. Koledžo fiordą galima pasiekti plaukiant kruiziniu ar kitokiu laivu. Mažesniu laivu galima priartėti prie pat ledyno. Į šią atšiaurią vietovę rekomenduojama vykti birželio-rugsėjo mėnesiais, kadangi žiema čia itin žvarbi. Plaukiant laivu galima išvysti ant ledkalnių žaidžiančius ruonių jauniklius ar lašišas žvejojančius lokius.  Pietūs ir vakarienė laive. Nakvynė kruizinio laivo kajutėse.

diena. ALIASKOS PAKRANČIŲ KRUIZAS – SEVARDAS/VITERIS - ANKORIDŽAS.

Pusryčiai. Atplauksite į žemyninę Aliaską ir išsiregistruosite iš laivo. Pervežimas į Ankoridžą, kur Jūsų lauks pažintinė ekskursija po miestą, įsikūrusį šalia Aliaskos įlankos. Tai vienintelė vieta Aliaskoje su visais amerikietiško gyvenimo elementais, tokiais kaip meno galerijos, prašmatnūs restoranai ir prekybos centrai. Šalia urbanizuotų teritorijų įprasta miesto parkuose pamatyti laisvai besiganančius briedžius ir kitus laukinius gyvūnus. Pageidaujantys už papildomą mokestį galės lankyti didžiausią Aliaskoje Ankoridžo muziejų*.  Nakvynė viešbutyje.

diena. ANKORIDŽAS - DENALIO NACIONALINIS PARKAS.

Pusryčiai. Ryte kelionę tęsite į Denalio nacionalinį parką. Tai daugiau nei 24 tūkstančių kvadratinių kilometrų teritorija, įkurta laukinei gyvūnijai ir augalijai saugoti. Vasaros metu Denalio nacionalinis parkas apsipila įvairių spalvų laukinių gėlių žiedais. Pakeliui sustosite Vasilla miestelyje, kuris garsus šunų kinkinių lenktynėmis. Išvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

diena. DENALIO NACIONALINIS PARKAS – TALKETNA. Nuvažiuojama apie 110 km.

Pusryčiai. Pažintis su Denalio nacionaliniu parku, įsikūrusiu pačioje Aliaskos kalnų grandinės širdyje. Parko teritorijoje stūkso daugybė viršukalnių, aukštesnių nei 6000 m, o viena aukščiausių viršūnių „Denali“, senąja atabaskų kalba reiškia „aukščiausia“, vėliau ji buvo pervadinta prezidento Makinlio garbei. Senieji vietos gyventojai gerbė laukinę gamtą ir ją saugojo, todėl parkas išlikęs toks pat kaip prieš 100 metų (įkurtas 1917 metais). Šiuose kraštuose ir dabar gyvena atabaskai, kurie, žvejodami ar medžiodami, uogaudami ar rinkdami augalus, tausoja gamtą. Pažinti šią nepaprastą vietą padės ekskursija po gražiausias nacionalinio parko vietas. Keliausite po žmogaus nepaliestą laukinę gamtą. Turėsite puikią galimybę susipažinti su tundros augalija ir gyvūnija. Jei likimas bus dosnus, galėsite pamatyti Aliaskos „didįjį ketvertą“ - briedžius, elnius, grizlius ir kalnų avinus, o taip pat daugybę kitų laukinių gyvūnų bei paukščių. Išvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

diena. DENALIO NACIONALINIS PARKAS – FAIRBANKSAS.

Pusryčiai. Kelionė į Fairbanksą. Lankysite istorinį „Pionierių“ parką, kuriame susipažinsite su šio regiono istorija, kultūra ir tradicijomis. Toliau keliausite į Čina (Chena Hot Springs) kurortinį miestelį, kuris Jus sužavės karštosiomis versmėmis* ir didžiausiu pasaulyje ledo muziejumi* „Aurora“. Jame ištisus metus laikosi minus 7 laipsnių temperatūra. Kelionė į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

diena. FAIRBANKSAS - ANKORIDŽAS

Pusryčiai. Toliau tęsite pažintį su Aliaskos žemynine dalimi. Važiuodami grožėsitės dantytomis kalnų viršūnėmis, alpinėmis pievomis, krištolo skaidrumo ežerais, srauniomis upėmis. Dar kartą pravažiuosite Denalio nacionalinį parką. Esant geram matomumui, jei oro sąlygos leis, grožėsitės didinguoju Makinlio kalnu. Kelionė į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

diena. ANKORIDŽAS – GIRDVUDAS - ANKORIDŽAS.

Pusryčiai. Šiandien keliausite link Girdvudo stebėdami savitą atšiaurios Aliaskos gamtos grožį. Važiuosite, vienu vaizdingiausių Aliaskoje, Sevardo greitkeliu, besiraitančiu aplink Turnagain Arm įlanką. Toliau kelias veda per Čugačo valstybinį parką (Chugach State Park), trečią pagal dydį Jungtinėse Amerikos Valstijose. Parkas įsteigtas 1970 metais, siekiant išsaugoti Čugačo kalnus snieguotomis viršūnėmis, krištolo skaidrumo ežerus ir gyvūnijos įvairovę. Kelionė neprailgs, nes įspūdingiausiose vietoje stosite fotografuoti. Pakeliui lankysite Aliaskos laukinės gyvūnijos išsaugojimo centrą. Tai gyvūnų globos centras, įkurtas mokslo ir edukacijos tikslais, siekiant išsaugoti sužeistus ir paliktus tėvų laukinius gyvūnus. Daugelis jų jau nebegrįžta į laukinę gamtą ir pasilieka centre. Čia gyvena rudieji ir juodieji lokiai, grizliai, elniai, bizonai, briedžiai, lapės, avijaučiai, vilkai, ereliai, pelėdos. Atvykę į Girdvudą galėsite pasikelti į Alyeska viršukalnę* - 3-7 minutes kilsite gondola į 700 metrų aukštį. Kildami gėrėsitės atsiveriančiais vaizdais į Turnagain Arm įlanką, „kabančius“ ledynus ir dantytas Čugačo kalnų viršūnes. Nepamirškite pasižiūrėti žemyn – apačioje matysite besiganančius briedžius ir vaikštinėjančius lokius. Pakilę į viršų, nuo apžvalgos aikštelės grožėsitės panoraminiais didingų kalnų, putojančių upelių ir kitais pribloškiančios laukinės gamtos vaizdais. Išvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

diena. ANKORIDŽAS.

Pusryčiai. Laisva diena Ankoridže arba ekskursijos pasirinktinai:

Visos dienos išvyka į Sevardą. Keliausite Sevardo greitkeliu iki Sevardo, įsikūrusio „prisikėlimo“ įlankoje, Kenai pusiasalyje. Tai vienas vaizdingiausių miestų Aliaskoje. Nors rusų laivai čia atplaukdavo nuo 1793 metų, bet oficialiai miesto įkūrėju laikomas John Ballaine, kai 1903 metais nusprendė statyti čia geležinkelį, kuris veikti pradėjo 1923 metais. Miestas klestėjo iki 1964 metų, kol jo nesugriovė žemės drebėjimas. Vyksite į Kenai fiordų nacionalinio parko lankytojų centrą. Turėsite galimybę aplankyti vieną iš lengviausiai pasiekiamų ledynų visoje Aliaskoje – „Exit“ ledyną. Mėgausitės įspūdingu žygiu, kuris nuves Jus į didingą Kenai fiordų nacionalinį parką. Turo kaina tikslinama (užsakoma iš anksto).

Meškų stebėjimo turas. Anksti ryte Jūsų lauks 1,5 val. skrydis nedideliu lėktuvėliu iš Ankoridžo į Kings Salmon arba Kulik vietovę. Toliau 20 min skrisite vandens lėktuvu (hidroplanu) iki Bruks stovyklavietės. Po trumpo instruktažo galėsite 4-6 valandas laisvai stebėti meškas natūralioje aplinkoje. Vakare grįšite į Ankoridžą. Turo kaina apie 1100 EUR asmeniui (užsakoma iš anksto).

Grįžimas į Ankoridžą. Nakvynė viešbutyje.

diena. SKRYDIS Į LIETUVĄ.

Pusryčiai. Pervežimas į oro uostą. Skrydis į Lietuvą.

diena. GRĮŽIMAS Į LIETUVĄ.

Kelionės kaina asmeniui dviviečiame kambaryje ir vidinėje dvivietėje kajutėje kruizo metu:

Jei vyksta 2-11 keliautojai (be GRŪDOS atstovo iš Lietuvos) nuo 3899 Eur + lėktuvų bilietai.

Jei vyksta  12   ir daugiau   (su GRŪDOS atstovu iš Lietuvos) nuo 4399 Eur + lėktuvų bilietai.

Priemoka už vienvietį kambarį: tikslinama.

Kajučių kategorijos ir tarptautiniai skrydžiai tvirtinami užsakymo metu, todėl kaina gali keistis. Kruizo programa gali būti keičiame priklausomai nuo sezoniškumo, oro sąlygų ir kruizo kompanijos.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina