Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Paslaptingoji Sarema Estijoje 2d.

  • Sarema – sala, į kurią norisi sugrįžti. Istorija ir gamtos grožis, švelnus jūros vėjas, Baltijos jūros bangos, neįprasti gamtos peizažai..
  • Sarema - kadagiais kvepianti vėjo malūnų sala, gamtos sukurtas stebuklas. Sala į kurią norisi sugrįžti.
  • Kelionė autobusu,
  • 1 nakvynė viešbutyje su pusryčiais dviviečiuose/dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose,
  • kelto Virtsu – Kuivastu – Virtsu bilietai,
  • kelionės vadovo paslaugos,
  • ekskursinė programa,
  • kelionės dokumentų sutvarkymas.
  • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kelionės draudimu pasirūpink čia), kai kurių vietovių ir objektų gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), miesto transporto bilietai, ausinukų nuoma, miestų turistiniai mokesčiai, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos, bilietai į mokamus objektus.
  • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~ 40 EUR.

1 diena

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Latviją vaizdinga Baltijos jūros pakrante vadinama “Saulėtu krantu”. Kelionė į Virtsu uostą. Plaukimas keltu į Muhu salą. Ekskursija po Muhu ir Saremos salas. Muhu sala. Nuostabus salos peizažas: akmenų luitai, pelkės ir kadagynai. Šv.Kotrynos bažnyčia (XIIIa.) Liva gyvenvietėje, Koguvos etnografinis kaimas, kuriame apžiūrėsite vietos gyventojų sodybas ir rašytojo J.Smulo gimtąją sodybą - muziejų. Esant galimybei pasivaikščiosite prie Juigu skardžio (12m aukštis). Pravažiuosite seniausią salose Emu vėjo malūną. Vaike – Vain sąsiauriu, kuris skiria Muhu salą nuo Saremos salos, patenkama į Saremos salą – didžiausią Estijos archipelago salą. Kelionė per Saremos salą.  Apžiūrėsite pačią didžiausią bažnyčią salose – Poide kirik. Toliau keliausite iki Anglos vėjo malūnų kalvos. Anglos kaimelyje, šalia vieškelio vėją gaudo penkių autentiškų malūnų sparnai.  Čia esančiame kultūros centre susipažinsite* su  vietiniais amatais, paskanausite duonos, pagamintos iš miltų, kurie sumalti vėjo malūnuose. Vėliau aplankysite vienintelį Europoje geriausiai prieinamą Kalio meteoritinį kraterį – ežerą. Apžiūrėsite meteoritinį kraterį ir šalia jo įsikūrusį muziejų*, pasakojantį istoriją apie meteoritus. Dieną užbaigsite romantiškiausia vieta Saremoje – Pangos skardžiu. Čia nuo 21 m aukščio skardžio palydėsite saulę į jūrą.  Kelionė į Saremos sostinę Kuresarės miestelį.  Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai.  Ekskursija po Kuresarės miestelį: aplankysite Saremos vyskupų pilį – tvirtovę*. Pilis statyta XIIIa.  Vaikščiosite pilies menėmis, menančiomis vyskupų gyvenimą, pakilsite į pilies apžvalgos aikštelę nuo kurios atsiveria vaizdas į apylinkęs. Tęsite pažintį su Kuresare: miesto parkas, Rotušė, “važnia” (saugykla – archyvas).  Laisvas laikas Kuresarėje. Vėliau į Sorvės pusiasalį. Akmenuotas Sorvės pusiasalis nusidriekęs apie 30 km į jūrą pietvakarinėje salos dalyje. Sako, jog giedrą dieną nuo pusiasalio matosi Latvijos krantai. Pageidaujantys galės pakilti į Sorvės švyturio* apžvalgos aikštelę, nuo kurios atsiveria nepakartojama apylinkių panorama. Prieš palikdami salą lankysite vietos ūkininkus gaminančius įvairiausių skonių garstyčias ir padažus. Ragausite, o patikusias galėsite ir nusipirkti lauktuvių. Išvykimas į Kuivastu uostą. Grįžimas į žemyną. Kelionė per Estiją, Latviją. Naktį grįžimas į Lietuvą.

Atstumas

Kelionės metu nuvažiuojama ~ 1500 km.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina