Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Paslaptingoji Sarema Estijoje 2d.

  • Sarema – kadagiais kvepianti vėjo malūnų sala, gamtos sukurtas stebuklas, kur norisi sugrįžti.
  • Kelionė autobusu,
  • nakvynė viešbutyje su pusryčiais, dviviečiuose/ dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose,
  • kelto Virtsu – Kuivastu – Virtsu bilietai,
  • kelionės vadovo paslaugos,
  • ekskursinė programa,
  • kelionės dokumentų sutvarkymas.
  • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kelionės draudimu pasirūpink čia), kai kurių vietovių ir objektų gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), miesto transporto bilietai, ausinukų nuoma, miestų turistiniai mokesčiai, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos, bilietai į mokamus objektus.
  • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: 40 EUR

1 diena

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Latviją vaizdinga Baltijos jūros pakrante, vadinama “Saulėtu krantu”. Atvykimas į Virtsu uostą. Plaukimas keltu į Muhu salą. Ekskursija po Muhu ir Saremos salas. Nuostabus Muhu salos peizažas: akmenų luitai, pelkės ir kadagynai. Šv.Kotrynos bažnyčia (XIIIa.) Liva gyvenvietėje, Koguvos etnografinis kaimas, kuriame apžiūrėsite vietos gyventojų sodybas ir rašytojo J.Smulo gimtąją sodybą - muziejų. Esant galimybei, pasivaikščiosite prie 12m aukščio Juigu skardžio. Pravažiuosite seniausią salose Emu vėjo malūną. Vaike – Vain sąsiauriu, kuris skiria Muhu salą nuo Saremos salos, patenkama į Saremą – didžiausią Estijos archipelago salą. Apžiūrėsite pačią didžiausią salų bažnyčią – Poide kirik. Toliau keliausite iki Anglos vėjo malūnų kalvos. Anglos kaimelyje, šalia vieškelio, vėją gaudo penkių autentiškų malūnų sparnai. Kultūros centre* susipažinsite su vietiniais amatais, paragausite duonos, iškeptos iš miltų, sumaltų salos vėjo malūnuose. Vėliau aplankysite vienintelį Europoje geriausiai prieinamą Kalio meteoritinį kraterį – ežerą. Apžiūrėsite jį ir šalia įsikūrusį muziejų*, pasakojantį istoriją apie meteoritus. Dieną užbaigsite romantiškiausia vieta Saremoje – 21m aukščio Pangos skardžiu. Esant galimybei, palydėsite saulę. Kelionė į Saremos sostinę – Kuresarę. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Ekskursija po Kuresarės miestelį. Aplankysite Saremos vyskupų pilį – tvirtovę*, pastatytą XIIIa. Vaikščiosite pilies menėmis, menančiomis vyskupų gyvenimą, pakilsite į apžvalgos aikštelę, nuo kurios atsiveria vaizdas į apylinkes. Tęsite pažintį su Kuresare: miesto parkas, Rotušė, “važnia” (saugykla – archyvas). Laisvas laikas. Išvykimas į akmenuotą Sorvės pusiasalį, įsirėžusį apie 30 km gilyn į jūrą. Sakoma, kad giedrą dieną nuo pusiasalio matosi Latvijos krantai. Pageidaujantys galės pakilti į Sorvės švyturio* apžvalgos aikštelę, nuo kurios atsiveria nepakartojama apylinkių panorama. Prieš palikdami salą, lankysite vietos ūkininkus, gaminančius įvairiausių skonių garstyčias ir padažus. Ragausite, o patikusius galėsite nusipirkti lauktuvių. Išvykimas į Kuivastu uostą. Grįžimas į žemyną. Kelionė per Estiją, Latviją. Naktį grįžimas į Lietuvą.

Atstumas

Kelionės metu nuvažiuojama ~ 1500 km.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina