Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Paslaptingasis Venecijos karnavalas – Verona – Viena 5d./4n.

Užsakant kelionę internetu taikoma 2 % nuolaida1 diena: Vilnius – Brno (1080 km)
Išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

2 diena: Brno – Viena (140 km) – San Dona Di Piave (570 km)
Pusryčiai. Išvykimas į Vieną. Apžvalginė *ekskursija pėsčiomis po Vieną: pagrindinė miesto šventovė – legendomis apipinta Šv. Stepono katedra, garsioji Vienos opera, Rūmų parkas su muzikos genijui V.A. Mocartui skirtu paminklu, Marijos Teresės aikštė, graikų šventyklas primenantys Parlamento rūmai, Rotušė, „Tūkstančio rožių“ parkas, Habsburgų rezidencija, iš kurios buvo valdoma galinga Austrijos-Vengrijos imperija. Laisvo laiko metu siūloma pakilti į *Šv. Stepono katedros bokštą, pasimėgauti puodeliu kavos ir paskanauti tikro austriško štrudelio. Kelionė per Austriją. Atvykimas į viešbutį Italijoje. Nakvynė viešbutyje.
 
3 diena: San Dona Di Piave – Punta Sabbioni (40 km) – Verona (170 km)
Pusryčiai. Išvykimas į Veneciją. Iš Punta Sabbioni *kėlimasis laivu į gražiausią Venecijos lagūnos spalvingąją Burano salą. Tai buvęs žvejų kaimelis su spalvingais namais ir unikalia architektūra. Toliau keliamasi į garsiausią Venecijoje – Šv. Morkaus aikštę. Tai tikras architektūros perlas, visų stilių harmonijos pavyzdys. Ekskursija po miestą, pastatytą ant 117 salų: bizantiško stiliaus Šv. Morkaus bazilika, kurios lobyne sukaupta bažnytinių vertybių ir brangakmenių kolekcija, “Atodūsių” tiltas, nuo kurio kaliniai paskutinį kartą žvelgdavo į laisvę, Dožų rūmai – galios centras, iš kurio net 1000 metų buvo valdoma Venecija, Rialto tiltas. Laisvas laikas, kurio metu pasineriama į Venecijos karnavalo šurmulį. Šis karnavalas – vienas įspūdingiausių visų laikų renginių. Siauromis gatvėmis klaidžiojančios kaukėtos būtybės, šventinė atmosfera ir spalvingi renginiai nepalieka abejingų. Šią dieną viename iš spalvingiausių ir įspūdingiausių renginių – Venecijos karnavalo uždarymo ceremonijoje Šv.Morkaus aikštėje bus karūnuota 2019 metų Venecijos karnavalo gražuolė, o virš Šv. Morkaus aikštės praskris sparnuotojo liūto – Venecijos simbolio vėliava, skelbianti įspūdingiausio metų renginio – karnavalo uždarymą. Nakvynė viešbutyje Italijoje.

4 diena: Verona – Brno (840 km)
Pusryčiai. Vykstama į Veroną – Romeo ir Džiuljetos miestą. Pasivaikščiojimas po istorinį miesto centrą, kuriame aplankomas Romėnų amfiteatras, Džiuljetos namas su žymiuoju balkonu, Katedra, Sinjorijos aikštė. Kelionė per Italiją, Austriją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

5 diena: Brno – Vilnius (1080 km)
Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Naktį sugrįžimas į Lietuvą

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina