Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Nuotaikingieji Vokietijos pramogų parkai. Belantis – Heidė 4 d./3 n.

Užsakant kelionę internetu taikoma 2 % nuolaida1 diena: Vilnius – Meisenas (1130 km)
Išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Vokietiją. Nakvynė viešbutyje Vokietijoje.

2 diena: Meisenas – Belantis parkas (110 km) – Hanoveris (280 km) 
Pusryčiai. Išvykimas į nuotaikingąjį Rytų Vokietijoje pramogų parką *Belantis. Netoli Leipcigo įsikūręs pramogų parkas lankytojus džiugina savo pramogomis jau 15-tą sezoną. Belantis – tarytum didžiulis pasaulio žemėlapis, siūlantis kelionę į buvusias epochas ir kultūras: senovės Egiptą, Ispaniją, Graikiją, viduramžių Europą. Čia gali pasisupti didžiuliame laive – sūpynėse, užlipti ant drakono nugaros ir drauge su juo pakilti į orą. Pakartoti Odisėjo kelionę – pasiplaukiojimą laivu po "Viduržiemio jūrą" ar legendinio Ikaro skrydį. Ekstremaliausias parko atrakcionas – leidimasis  valtele nuo 38 m aukščio piramidės, ne veltui vadinasi "Faraono prakeikimu". Kelionė per Vokietiją. Nakvynė viešbutyje Vokietijoje.

3 diena: Hanoveris – Heidės parkas Soltau (100 km) – Magdeburgas (220 km)
Pusryčiai. Išvykimas į Heidės parką. Visa diena skirta pramogoms *Heidės parke. Tai didžiausias šiaurės Vokietijos pramogų parkas, kurio plotas siekia 850 tūkst. kv.m. Čia susipažįstama su visa Vokietija: žvejų kaimeliai su senoviniais luotais ir darbo įrankiais, Bavarijos kraštovaizdis ir buities detalės, viduramžių inkvizicijos scenos, brolių Grimų pasakų gatvė. Užsukus į Olandiją, galima paplaukioti gondolomis, grožėtis malūnais ir klumpių dirbtuvėlėmis, o Austrijos kaimelyje   išbandyti bobslėjaus trasą. Apsilankius majų šventyklose patenkama į magijos ir burtų pasaulį. Parkas didžiuojasi didžiausiu Europoje mediniu geležinkeliu, kuris nuo 60 m aukščio kalnų nurieda 120 km/val. greičiu. Kelionė per Vokietiją. Nakvynė viešbutyje Vokietijoje.

4 diena: Magdeburgas – Vilnius (1220 km)
Pusryčiai. Kelionė per Vokietiją, Lenkiją. Sugrįžimas į Lietuvą.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina