Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

NUOSTABI ISLANDIJA 8D./7N.

1 diena: Skrydis į Reikjaviką
Skrydis į Reikjaviką. Savarankiškas nuvykimas arba individualus pervežimas (už papildomą mokestį ~ 40 EUR/asm.) iš oro uosto į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

2 diena: Reikjavikas – Hraunfossar – Deildartunguhver – Akureyri
Pusryčiai. Išvykimas į Hraunfossar, prie „lavos krioklių“, taip vadinamų todėl, kad iš po sustingusios lavos ištekantis vanduo sudaro daugybę mažų vandens srovių. Aplankomas Deildartunguhver – didžiausias terminis šaltinis Islandijoje, vėliau važiuojama į etnografinį muziejų po atviru dangumi – Glaumbar. Pažintis su islandų kultūra ir buitimi. Muziejuje taip pat eksponuojami tradiciniai XVIII – XIX a. islandų namai, statyti iš durpių. Tokio stiliaus namai, kurių stogai, o kartais ir sienos, buvo apželdinami, visoje Islandijoje buvo paplitę iki XX a. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

3 diena: Akureyri - Myvatn - Husavik
Pusryčiai. Po trumpos apžvalginės ekskursijos po Akureyri vykstama link įspūdingo Godafoss krioklio – kitaip vadinamo “Dievų kriokliu”, į kurį, islandams priėmus krikščionybę, buvo sumesti pagonių dievų stabai. Kelionė tęsiama į Myvatn – tai tikras rojus paukščių stebėtojams, geologams, žvejams, fotografams ir visiems tiems, kurie nori patirti kažką unikalaus ir neįprasto. Šioje unikalioje vietovėje gausu karštųjų versmių, ugnikalnių, kraterių. Pavakary, esant palankiam orui, laukia išvyka laivu stebėti banginių. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

4 diena: Husavik - Asbyrgi - Dettifoss - Egilsstadir
Pusryčiai. Išvykimas link Asbyrgi kanjono – tai tikrų tikriausias gamtos stebuklas, 3,5 km ilgio kanjonas su maždaug 100 m aukščio jį supančiomis sienomis. Jis susidarė prieš 8-10 tūkst. metų dėl milžiniškų potvynio bangų nuo Vatnajokulio ledyno. Viduryje kanjono yra iškilusi vieniša stati uola, pavadinta “sala”. Pasak skandinavų mitologijos, kai dievas Odinas jojo savo aštuonkoju žirgu, žirgas išmušė šį kraterį viena iš savo kojų. Vėliau lankomas Dettifoss krioklys, esantis šiaurinėje Islandijoje, Jokulsargljufur nacionaliniame parke ir laikomas vandeningiausiu Europoje. Pasigrožėjus šiais nuostabiais vaizdais toliau vykstama per didžiausią Islandijos dykumą link Egilsstadiro. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

5 diena: Egilsstadir - Hallormstadur - Stodvarfiord - Djupivogur 
Pusryčiai. Ši diena skirta pasigrožėti pakrančių įvairove ir nuostabiais fiordais. Sustojama prie stambiausio Islandijos miško Hallormstadur, vėliau lankomas mineralų muziejus Stodvarfiorde, stebimi paukščiai Djupivogure. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

6 diena: Djupivogur - Jokulsarlon - Vik
Pusryčiai. Diena praleidžiama prie didingųjų ledynų. Plaukiojimas laivu tarp ledkalnių viršūnių Jokulsarlon lagūnoje – tai didžiulis, beveik 200 m gylio ežeras pilnas iš ledyno lūžtančių ir judančių ledo gabalų, plaukiojančių ruonių, o žydra spalva tiesiog rėžia akį. Nuo 1975 m. iki dabar ledų lagūna išaugo nuo beveik 8 iki 18 kv. km. Po ilgo važiavimo dykuma pasiekiamas Vik kaimelis pietų Islandijoje, nuo Reikjaviko nutolęs 180 km. Apžiūrimi Skogafoss ir Seljalandsfoss kriokliai. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

7 diena: Vik - Gullfoss - Geizerių slėnis - Tingvellir - Žydroji lagūna - Keflavik
Pusryčiai. Vykstama link įspūdingiausio Islandijos krioklio Gullfoss, kurį išgraužė Hvitos arba Baltoji upė. Išvertus į lietuvių kalbą, Gullfoss krioklio pavadinimas reiškia “Auksinis krioklys”. Vanduo krenta 32 metrus į gilų ir siaurą kanjoną. Purslai vėl kyla į viršų, tad saulėtą dieną čia galima išvysti net kelias vaivorykštes. Šis krioklys yra viena populiariausių turistų lankomų vietų Islandijoje. Vėliau važiuojama į Geizerių slėnį – stebima karštoji versmė Strokkur, iš kurios kas kelias minutes ištrykšta garų stulpai, nacionalinis parkas Tingvellir – viena svarbiausių istorinių vietovių Islandijoje (UNESCO). Čia 930 m. įkurtas Altingas – Islandijos asamblėja, viena seniausių parlamentinių institucijų pasaulyje. Šioje istorinėje vietoje 1944 m. paskelbta Islandijos nepriklausomybė. Tingvellir įdomus ir geologiniu požiūriu – čia galima pamatyti, kur susitinka Eurazijos ir Šiaurės Amerikos Žemės litosferos plokštės. Išvykimas į “Žydrąją lagūną” (Blue Lagoon) – tai yra didelis, melsvai žalias geoterminių šaltinių maitinamas ežeras. Žydrosios lagūnos vanduo maišosi su šaltu jūros vandeniu. Vanduo visada būna 37-39 laipsnių šilumos, turi daug gydomųjų savybių, dėl to čia yra įrengtas spa centras. Vakarienė. Išvykimas į Reikjaviką. Nakvynė viešbutyje.

8 diena: Išvykimas iš Reikjaviko
Pusryčiai. Pervežimas iš viešbučio į oro uostą, skrydis iš Keflaviko oro uosto. Grįžimas į Lietuvą.

Kelionės kaina 1 asm. (gyvenant dviviečiame kambaryje) – nuo 2761 EUR

Į kelionės kainą įskaičiuota:
• visi pervežimai pagal programą (išskyrus pervežimą iš/į oro uostą),
• 2 nakvynės viešbutyje Reikjavike su pusryčiais,
• 5 nakvynės ekonominės klasės viešbučiuose su pusryčiais (kambariai su patogumais),
• 5 vakarienės,
• ekskursinė programa,
• rusakalbio kelionės vadovo paslaugos 2 – 7 kelionės dienomis,
• įėjimo bilietai į mokamus objektus.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
• tarptautinių skrydžių bilietai,
• pervežimas oro uostas - viešbutis - oro uostas,
• sveikatos draudimas kelionės metu,
• papildomos ekskursijos, neįtrauktos į kelionės programą,
• arbatpinigiai, gėrimai, papildomos paslaugos, asmeninės išlaidos.

Pastabos:
• garantuotas išvykimas esant bent 1 asmeniui,
• turistai Islandijoje prijungiami prie rusakalbės grupės,
• viešbučiuose apgyvendinti 3-jų suaugusiųjų viename kambaryje nėra galimybės,
• informacija apie skiepus www.ulac.lt/keliautojams.

Svarbu:
• keičiantis paslaugų kainoms bei valiutų kursui, kelionės kaina gali keistis,
• lankomų objektų eiliškumas ir laikas gali keistis.KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina