Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

NEUŽMIRŠTAMAS IZRAELIS 5D./4N.

Užsakant internetu taikome 2% nuolaidą


1 diena: Vilnius – Tel Avivas (2630 km) – Netanija (30 km)
Skrydis į Tel Avivą. Pasitikimas oro uoste. Pervežimas į viešbutį Netanijos kurorte. Nakvynė viešbutyje.

2 diena: Netanija – Jeruzalė (100 km) – Netanija (100 km)
Pusryčiai. Išvykimas į Jeruzalę – vieną seniausių pasauliomiestų, kuris labai svarbus krikščionims, žydams ir musulmonams. Miesto statusas ginčytinas. Izraelis kontroliuoja visą miestą ir yra paskelbęs Jeruzalę savo sostine, tačiau nemažai musulmoniškų valstybių to nepripažįsta. Miestas yra suskirstytas į kvartalus: žydų, krikščionių, musulmonų ir armėnų. Apžvalginė ekskursija po miestą: senamiestis, Raudų siena – švenčiausia žydams vieta, jų religijos simbolis, pastatyta 516 m. pr. Kr. Vėliau lankoma Kristaus kapo bažnyčia, ženklinanti vietą, kur Jėzus buvo nukryžiuotas, palaidotas, o vėliau prisikėlė, Judėjų, Musulmonų ir Krikščionių rajonai. Sugrįžimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

3 diena: Netanija – Nazaretas (75 km) – Tiberija (30 km) – Tabha (15 km) – Netanija (122 km)
Pusryčiai. Išvykimas į Nazaretą – Izraelio arabų sostinę. Miesto gyventojų dauguma yra arabai. Nazaretas įsikūręs kalvų grandinėje, tad jis išsidėstęs 320 – 490 m virš jūros lygio. Aplankomas miesto senamiestis, Marijos Apreiškimo bazilika, kuri pastatyta ant IV a. stovėjusios šventyklos, joje yra išlikusi grota, kurioje Švč. Mergelei Marijai apsireiškė archangelas Gabrielius ir pranešė džiugią žinią. Iš Nazareto vykstama į Tiberiją, tai miestas – kurortas, vakariniame Kinareto ežero krante, įkurtas I a. ir pavadintas Romos imperatoriaus Tiberijaus vardu. Ekskursija tęsiama aplankant Tabhoje esančią duonos ir žuvies dauginimo bažnyčią, Palaiminimų kalną – Kalno pamokslo vietą. Sugrįžimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

4 diena: Netanija – Negyvoji jūra (160 km) – Netanija (160 km)
Pusryčiai. Visos dienos išvyka prie Negyvosios jūros (be gido). Poilsis „Ein Gedi“ sveikatingumo centre (centre mokama: saugojimo kamera – 15 šekelių, užstatas – 50 šekelių – grąžinamas). Maudynės Negyvojoje jūroje. Ši druskinga jūra yra 400 m žemiau jūros lygio. Jos vandenyje yra daug druskų, įvairių mineralų, mikroelementų. Taip pat yra sieros vandenilio šaltinių ir gydomųjų purvų. Sugrįžimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

5 diena: Netanija – Tel Avivas (30 km) – Vilnius (2630 km)
Pusryčiai. Pervežimas į Tel Avivo oro uostą. Skrydis į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
• pervežimas: oro uostas – viešbutis – oro uostas (atskrendant/išskrendant tarp 09.00– 22.00 val.),
• 4 nakvynės 3* viešbutyje su pusryčiais,
• kelionė turistinės klasės autobusu/mikroautobusu Izraelyje,
ekskursijos pagal programą rusų kalba,
rusakalbio kelionės vadovo paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
skrydžio bilietai: nuo 130 EUR,
• medicininių išlaidų draudimas kelionės metu,
• kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos,
• arbatpinigiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Pastabos:
• yra galimybė užsakyti 4 vakarienes – 85 EUR,
• yra galimybė užsakyti kelionę su apgyvendinimu aukštesnės kategorijos viešbutyje,
• yra galimybė užsakyti kelionę su apgyvendinimu Tel Avive,
• ekskursinių objektų lankymo tvarka gali keistis,
• turistai Izraelyje prijungiami prie rusakalbės grupės,
į kai kurias ekskursijas paimama ne iš viešbučių, bet iš tam tikrų vietų,
• asmenys, kurių pasuose yra galiojančios arba pasibaigusios Sirijos Arabų Respublikos, Jungtinių Arabų Emyratų, Libano, Libijos, Irano, Sudano, Jemeno vizos ar spaudai, vadovaujantis Izraelio Respublikoje galiojančiais teisės aktais, neįleidžiami į Izraelio Respublikos teritoriją,
prie kiekvienos kelionės dienos parašyti kilometražai tik apytiksliai nurodo tą dieną nuvažiuojamus atstumus, bet nenurodo tikslios nakvynės vietos.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina