Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Nepamirštamas savaitgalis Venecijoje "mieste ant vandens" aplankant Veroną 5d.

 • Pasivaikščiokite Šv. Morkaus aikšte Venecijoje, pamatykite nesuskaičiuojamą miesto bažnyčių grožį, išvyskite vandeniu slystančią riestanosę gondolą, pasimėgaukite kavos puodeliu vienoje iš kultinių kavinių: „Quadri“, „Lavena“ ar „Florian“.
 • Aplankykite mažąsias lagūnos salas – ramybės ir įkvepiančio grožio oazes – Torčelo, Muraną ir Buraną.

Kas gali būti geriau nei savaitgalio kelionė į Veneciją? Čia pamirštama rutina, pabėgama nuo kasdienybės, pasineriama į užburiantį šurmulį.

 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Venecija Trevizo - Vilnius,
 • 1 × mažas rankinis krepšys lėktuvo salone (40 x 20 x 25 cm) (pagal aviakompanijos taisykles),
 • 4 nakvynės turistinės klasės viešbutyje dviviečiuose/dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose su pusryčiais,
 • kelionės vadovo, vykstančio iš Lietuvos, paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kelionės draudimu pasirūpink čia), pirmenybinis įlaipinimas ir 10 kg svorio bagažas (55 x 40 x 20 cm) – kaina nuo 50 EUR asmeniui, papildomo registruoto bagažo mokestis (teirautis agentūroje), vietinio transporto bilietai iš/ į oro uostą (grupės pageidavimu už papildomą mokestį užsakome pervežimus), bilietai į mokamus objektus, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės išlaidos, miesto transporto bilietai Venecijoje, vietinių gidų paslaugos Venecijoje, miesto mokesčiai (~4 EUR/dienai/asm., mokami viešbutyje).
 • ** dienos išvyka į Venecijos lagūnos salas  ~ 70 EUR. Keltų bilietai į kainą įskaičiuoti. Pasikeitus keltų bilietų kainoms, dienos išvyka gali keistis.
 • ** dienos išvyka į Veroną traukiniu – 50 EUR. Traukinio bilietai įskaičiuoti į kainą.
 • Lankomi mokami objektai neįskaičiuoti į ekskursijų kainą.
 • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~ 100 EUR.
 • Priemoka už vienvietį kambarį 100 Eur.

1 diena

Skrydis Vilnius – Venecija. Atskridę į oro uostą *vietiniu transportu vyksite į Veneciją. Atvykimas į *Veneciją – unikalų savo padėtimi miestą pasaulyje. Venecija – Adrijos karalienė, vienas pasaulinės kultūros stebuklų, išsidėsčiusi ant kadaise pelkėtų lagūnos salų ir salelių. Vietoj gatvių - kanalai, vietoj automobilių - gondolos ir motorinės valtys, net autobusai – irgi valtys. Kažkas yra pasakęs, kad tai ne miestas, o marmuro, vandens ir oro pasaka, fantazija ant vandens. Apgyvendinimas viešbutyje. Laisvas laikas. Susitikimas su *vietiniu vadovu. Apžvalginė ekskursija po Veneciją: šurmuliuojanti Šv. Morkaus aikštė, bažnytinės ir politinės valdžios simbolis – puošnioji bizantinė evangelisto *Šv. Morkaus bazilika su garsiuoju Aukso altoriumi, *varpinė, buvusios valstybės valdovų iškilioji rezidencija – *Dožų rūmai, Rialto tiltas ir nuo jo atsiveriantys nuostabūs Didžiojo kanalo vaizdai, Venecijos gatvelių ir kanalų labirintai, tiltai. Laisvas laikas, kurio metu siūlome paklaidžioti siauromis gatvelėmis, pajusti jaudinančią didingo ir spindinčio viduramžių miesto atmosferą, romantiškai *paplaukioti gondolomis Venecijos kanalais. Grįžimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Savarankiška tolimesnė pažintis su Venecija arba **visos dienos išvyka į Venecijos lagūnos salas (už papildomą mokestį). Atplaukimas į *Torčelo salą, kurioje panoro apsilankyti daugelis pasaulio garsenybių: karalienė Elžbieta II ir princas Karlas, sopranas Maria Callas, nemirtingasis komikas Čarlis Čaplinas ir žymusis rašytojas Ernestas Hemingvėjus. Šioje saloje buvo galingojo barbarų valdovo Atilos rezidencija. Akmeninis Atilos sostas, meno šedevras Torčelo bažnyčia su garsiosiomis mozaikinėmis freskomis, virš salelių ir vandens plynių didingai iškilęs bokštas, nuo kurio į visas puses atsiveria beribiai toliai su keistai išsirangiusiais kanalais, lagūnos vandenimis, bei tolumoje grakščiais Venecijos bokštais. Kelionė į *Burano salą – pačią spalvingiausią lagūnos salą. Kiekvienas atvykėlis netruks pastebėti unikalią salos architektūrą. Viena iš Burano specifinių savybių – tai itin ryškūs skirtingų spalvų namukai. Burano sala nepalieka abejingų: čia pasijunti kaip rojaus kampelyje, kur senutės susėdę ant suoliukų siuvinėja ir stebi nutrūktgalvius anūkus, čia spalvotų sienų palanges puošia ne mažiau spalvingi gėlių žiedai, mažakalbiai žvejai grįžta iš jūros, tyliai džiaugdamiesi savo laimikiu, čia laikas sustoja ir niekas niekur neskuba... Išvykimas į *Murano salą – stiklo lopšį. Dar ir šiandien stiklo dirbtuvės - salos ekonomikos variklis. Stiklas – tai kažkas nepaprasto, trapaus ir kartu amžino. Murano saloje kasdien gimsta tūkstančiai „Murrinų“ – amžinai žydinčių stiklinių gėlyčių. Stiklo gamybos istorija sekama Murano gatvėse – ant dažno namo sienų galima pamatyti ištapytas stiklapūčių darbo akimirkas, mažos parduotuvėlės ir prabangios galerijos siūlo vietinių meistrų kūrinius. Grįžimas į Veneciją. Laisvas laikas paklaidžioti vaizdingomis vakarėjančiomis Venecijos gatvelėmis. Grįžimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

3 diena

Pusryčiai. Toliau tęsime pažintį su nuostabiąja Venecija. Siūlome pratęsti viešnagę šurmuliuojančiose Venecijos gatvelėse, aplankyti ir kitus miesto kvartalus, kuriuose gausu įspūdingų bažnyčių, rūmų ir rezidencijų. Pasivaikščiosime buvusio žydų geto kvartale, kur rasite ir garsaus litvako Neemijo Arbitbalo sukurtus bronzinius bareljefus. Žydų getas Venecijoje vis dar aktyvus – po savo mistiška aura glaudžia penkias sinagogas. Taip pat galima aplankyti eksponatais turtingus muziejus: *Correr muziejus – Venecijos istorijos muziejus; *Akademijos galerija – neprilygstamas muziejaus paveikslų rinkinys, apimantis penketą amžių. Tai ištisas Venecijos mokyklos spektras: viduramžių bizantinė, renesansinė, barokinė ikr vėlesnių laikų tapyba. Laisvas laikas. Grįžimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

4 diena

Pusryčiai. Išvykimas **traukiniu į meilės sostinę Veroną – Romeo ir Džiuljetos miestą. Ekskursija po turtingiausią šiaurės Italijos miestą aplankant istorinį miesto centrą, spalvingą turgaus aikštę, Sinjorijos aikštę su elegantiška Dantės statula, impozantiškais fasado raižiniais išpuoštą *Katedrą, Romos koliziejui dydžiu nedaug tenusileidžiantį, puikiai išsilaikiusį romėnų *amfiteatrą - Areną, kuriame ir šiandien organizuojami grandioziniai muzikos koncertai bei operų pastatymai, *Džiuljetos namą su garsiuoju balkonėliu, impozantiškus Veronos valdovų Skaligierių kapus. Laisvas laikas, kurio metu galite apsilankyti užeigoje, kurioje buvo nufilmuotas filmas „Laiškai Džiuljetai“. Čia galėsite paskanauti miniatiūrinių rankų darbo pyragėlių „Pasticini“ bei karališką pavadinimą turinčios picos – Margaritos. Laisvas laikas. Grįžimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

5 diena

Pusryčiai. Priklausomai nuo skrydžio laiko *vietiniu transportu nuvykimas į Venecijos oro uostą. Skrydis Venecija - Vilnius.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina