Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Nepamirštamas savaitgalis Romoje 4d.

Per Italijos viduryje esančią Lacijo sritį teka legendomis apipintas Tibras. Šios upės krantuose prieš pustrečio tūkstančio metų buvo įkurtas vienas seniausių pasaulio miestų – dabartinė Italijos sostinė Roma, vadinama amžinuoju miestu. „Roma pranoksta mūsų vaizduotę“ – lakoniškai tvirtino Johanas Volfgangas Getė per savo kelionę po Italiją. Tai nepaprastas miestas – muziejus. Didžiausią įspūdį palieka senovės Romos laikų statiniai: Koliziejus, Panteonas, Forumas, katakombos ir kt. Pajuskite Romą, kurioje kiekvienas žingsnis pasakoja ilgaamžę istoriją – juk lankotės viename iš dabartinės kultūros ir civilizacijos lopšių! Unikalus šis miestas dar ir tuo, kad pačioje savo širdyje glaudžią nykštukinę popiežiaus valstybę – Vatikaną. Aplankykite jo meno lobyną -  Vatikano muziejų. Leiskite laiką nepaprasto grožio aikštėse su užburiančiais fontanais, pasimėgaukite tik Romoje gaminama kava su ledais „espressino“.  Karamele aptepta mažytė stiklinėlė, truputis stiprios juodos kavos ir ledų “kepurė” amžiams pavergs Jūsų širdį...

 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Roma – Vilnius,
 • 1 × nemokamas rankinio bagažo vienetas (40 x 20 x 25 cm) (pagal aviakompanijos taisykles),
 • 3 nakvynės turistinės klasės viešbutyje dviviečiuose/dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose su pusryčiais,
 • kelionės vadovo, vykstančio iš Lietuvos, paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

 

 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kelionės draudimu pasirūpink čia), pirmenybinis įlaipinimas ir 10 kg svorio bagažas (55 x 40 x 20 cm) – kaina nuo 50 EUR asmeniui (pirmyn-atgal), papildomo registruoto bagažo mokestis (teirautis agentūroje), vietinio transporto bilietai iš/ į oro uostą (grupės pageidavimu už papildomą mokestį užsakome pervežimus), bilietai į mokamus objektus, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės išlaidos, papildomos paslaugos, miesto transporto bilietai Romoje (vienas bilietas ~1,50 EUR), vietinių gidų paslaugos Romoje, Neapolyje, Pompėjoje (ne lietuvių kalba), miesto mokesčiai (~4 EUR/dienai/asm., mokami viešbutyje).
 • ** Vatikano muziejaus bilietus būtina užsisakyti iš anksto prieš išvykstant į kelionę s. ~ 24 EUR; v., asmenys iki 18 metų ~ 15 EUR (įskaitant išankstinį užsakymo mokestį). Mokama agentūroje Lietuvoje.
 • ** dienos išvyka į Neapolį – Pompėją užsakoma ir apmokama agentūroje prieš išvykstant į kelionę. Traukinio bilieto kaina ~ 90 EUR. Tikslinama prieš kelionę. Mokama agentūroje Lietuvoje. Lankomi mokami objektai ir vietinio vadovo paslaugos neįskaičiuoti į ekskursijos kainą.
 • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~ 100 EUR.
 • Priemoka už vienvietį kambarį 120 Eur.

1 diena

Skrydis Vilnius – Roma. Atskridę į oro uostą *vietiniu transportu vyksite į Romą. Apgyvendinimas viešbutyje. Nakvynė  viešbutyje.

diena **

Pusryčiai. Diena skirta savarankiškam miesto pažinimui arba dienos išvyka traukiniu į **Neapolį ir Pompėją. Išvykimas į antikinę Pompėją, miestą – muziejų. Ekskursija “Pompėja šiandien ir prieš 2000 metų”. Šis antikinis miestas buvo padengtas 6 – 7 m storio pelenų sluoksniu. Tai pati žinomiausia ir daugiausia susižavėjimo kelianti archeologinė vieta pasaulyje. Pasivaikščiojimas Pompėjos griuvėsiais – unikali patirtis: suvokimas, kaip gyventa senovės laikų mieste. Daugelį tada iš savo namų pabėgusių miestelėnų mirtis pasivijo prie jūros krantų. O tie, kurie bandė išsigelbėti slėpdamiesi namų rūsiuose, užduso užberti pelenų. Čia stulbina daugybė išlikusių namų, ir prabangių, ir varganų, kuriuose puikiai išsilaikė įrankiai, indai, krosnys ir netgi baldai – visa tai leidžia įsijausti į tų laikų tenykščių žmonių buitį. Susipažinus su Pompėjos archeologine vietove vykstame į *Neapolį, įsikūrusį Vezuvijaus kalno papėdėje. Ekskursija po miesto centrą: Plebiscito aikštė, bauginanti savo galybe Naujoji tvirtovė, Neapolio įlankos pakrantėje dominuojantys karališkieji rūmai, XIX amžiaus pabaigos prekybos centras – Umberto I galerija – pastatas, imituojantis metalo ir stiklo konstrukcijomis uždengtą sankryžą. Vakare grįžimas į Romą.  Nakvynė viešbutyje.

diena **

Pusryčiai. Susitikimas su *vietiniu vadovu. Ekskursija po antikinį amžinojo miesto *Romos centrą: Šv. Marijos Madžiore bazilika – pirmoji bažnyčia Mergelei Marijai Vakarų pasaulyje, išaugusi antikinės Junonos šventyklos vietoje (unikalios V-XIII a. mozaikos, sakralios relikvijos ir t.t.), didžiausias antikinio pasaulio pastatas *Koliziejus, dar vadinamas Flavijų amfiteatru, *senosios Romos visuomeninio gyvenimo centras – forumas, Kapitolijaus kalva su miesto merija, muziejais ir skulptūromis, Venecijos aikštė su B. Musolinio valdžios rezidencija, gigantiškas Tautos altorius, Trajano kolona, vaizduojanti imperatoriaus Trajano kovos su Dakija kelią, Marčelo teatras,  statytas I a. prieš Kristų. Žydų kvartalas, vadinama „Getto“, tiltas, pastatytas I a. prieš Kristų į vienintelę Tibro upėje esančią Tibro salą. Ekskursija į mažiausią pasaulyje valstybę – Vatikaną. Lankysite **Vatikano muziejų – vieną iš didžiausių pasaulyje meno lobynų (Rafaelio stancos – popiežių apartamentai, Mikelandželo freskos Siksto koplyčioje, kurioje renkamas popiežius, Pinakoteka – popiežiškoji paveikslų galerija ir kt.). *Šv. Petro bazilika - pagrindinė pasaulio katalikų bažnyčia: Mikelandželo “Pieta”, Berninio šedevrai, apaštalo Petro kapas, popiežių kapai, Mikelandželo suprojektuotas iškilus bazilikos kupolas. Laisvas laikas. Grįžimas į viešbutį. Nakvynė  viešbutyje.

4 diena

Pusryčiai. Pratęsite pažintį su Romos miestu: Ispanijos aikštė, Trevi fontanas, Chigi rūmai, geriausiai išsilaikęs antikinės Romos pastatas – Panteonas – „visų dievų šventykla“, Navonos aikštė su įspūdingais fontanais, Campo dei Fiori. Laisvas laikas. Nuvykimas vietiniu transportu* į Romos oro uostą. Skrydis Roma – Vilnius.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina