Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Nepamirštamas savaitgalis Maltoje 4d.

  • Lėktuvo bilietai Vilnius – Malta – Vilnius,
  • 1 × nemokamas rankinio bagažo vienetas (40 x 20 x 25 cm) (pagal aviakompanijos taisykles),
  • 3 nakvynės su pusryčiais 3* viešbutyje dviviečiuose/dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose,
  • lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos,
  • ekskursinė programa,
  • kelionės dokumentų sutvarkymas.
  • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kelionės draudimu pasirūpink čia), pirmenybinis įlaipinimas ir 10 kg svorio bagažas (55 x 40 x 20 cm) – kaina nuo 30 EUR asmeniui, papildomo registruoto bagažo mokestis (teirautis agentūroje), vietinio transporto bilietai iš/ į oro uostą (grupės pageidavimu už papildomą mokestį užsakome pervežimus), bilietai į mokamus objektus, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės išlaidos, vietinio lietuviškai (rusiškai) kalbančio gido paslaugos, miesto transporto bilietai, miesto mokesčiai (2-5 EUR/dienai/asm., mokami viešbutyje).
  • ** Visos dienos išvyka į Gozo salą ~ 75 EUR (kai į išvyką vyksta ne mažiau kaip 10 turistų. Kelto bilietas įskaičiuotas į kainą. Keičiantis keltų bilietų ir vietinio transporto bilietų kainoms – išvykos kaina gali keistis). Užsakoma ir apmokama iš anksto prieš išvykimą kelionių agentūroje.
  • Priemoka už vienvietį kambarį nuo 120 EUR.
  • MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~ 100 EUR. 

1 diena

Skrydis Vilnius – Malta. Viduržemio jūros viduryje, tarp Sicilijos ir Tuniso yra nedidelis žemės lopinėlis, vadinamas Malta. Mažą Maltos respubliką sudaro septynios salos, užimančios net 200 kartų mažesnį plotą nei Lietuva. Tik trys didžiausios salos – Malta, Gozas ir Kominas – yra gyvenamos. Nuo senų laikų savo įtaką Maltoje stengėsi plėsti įvairios tautos, nes kontroliuoti šį salyną reiškė valdyti visą Viduržemio jūros regioną. Saloje šeimininkavo finikiečiai, romėnai, arabai, normandai, ispanai. XVI amžiuje saloje įsiviešpatavo Šv. Jono (Maltos) riterių ordinas, atnešęs į salą savo kultūrą bei tradicijas. Atraskite savo akimis šalį esančią ant Rytų ir Vakarų kultūrų slenksčio, klajokite svajingomis vidu­ramžius ir senovės Romos laikus menančio­mis gatvelėmis... Atskridę į Maltos oro uostą, *vietiniu transportu vykstate į vieną iš Maltos kurortų. Apgyvendinimas viešbutyje. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Kelionė į senąją salos sostinę Mdiną, dar vadinamą „tyliuoju miestu“ - jos siauromis viduramžių gatvėmis beveik nevažinėja automobiliai. Tai vienas geriausiai išlikusių senovinių Europos miestelių. Viduramžių statiniai stovi greta puošnių barokinės architektūros pastatų, siauras gatveles šešėlyje slepia puošnūs Maltos kilmingųjų rūmai. Aplankysite barokinę *Šv. Pauliaus katedrą, vadinamą miesto širdimi. Pageidaujantys galės aplankyti Vilhenos rūmuose įsikūrusį *Nacionalinį gamtos istorijos muziejų, kuriame saugomas vienas iš įspūdingiausių eksponatų - 4 tūkstančių metų senumo mumifikuotas krokodilas iš Egipto. Grožėsitės nuo skardžio atsiveriančia pasakiška panorama. Vykstate į ekskursiją - pažintis su šalies sostine, miestu – tvirtove Valeta. Maltos sostinė – svarbiausias uostas, kuriame vyrauja baroko architektūra ir jį puošia nuo XVI a. išlikę pastatai. Sakoma, kad Valeta buvo statytas “džentelmenų džentelmenams”. Iš ties, tai yra pirmasis ant braižybos lentos suplanuotas ir pastatytas Naujųjų laikų miestas. Aplankysite pirmąją šio miesto *Dievo Motinos pergalės katedrą, pasigrožėsite Karmelitų bažnyčia ir didingais Ordino Didžiųjų magistrų rūmais, *Šv. Elmo fortu - miesto vartais, įtvirtinimais ir bastionais, *Šv. Jono katedra, *Šv. Povilo bažnyčia. Laisvas laikas Valetoje. Grįžimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

3 diena

Pusryčiai. Laisva diena poilsiui prie jūros arba **visos dienos išvyka į Gozo salą. Iš Maltos keltu kelsitės į Gozo salą (plaukiama apie 25 min.) Mažesnė, žalesnė ir šiek tiek kvepianti provincija  - taip keliais žodžiais galima apibūdinti Gozo salą, lyginant ją su didžiausia iš šio salyno salų, Malta. Vaizdingos pakrantės, megalito šventyklos, didinga citadelė – tai tik keletas salos įžymybių. Gozo sala – antroji pagal dydį Maltai priklausanti sala, nuo savo didžiosios sesės nutolusi 5 km. Manoma, jog pirmieji gyventojai, greičiausiai atvykę iš Sicilijos, saloje įsikūrė apie 5000 m. pr. Kr. Anot mitologijos, Gozo sala yra legendinė Kalipsės sala, paminėta ir Homero „Odisėjoje“. Iš uosto vykstate į pačiame salos viduryje esančią sostinę Viktoriją, dar vadinamą Rabatu, kuris išvertus į lietuvių kalbą, reiškia „priemiestis“. Pakilus ant kalvos apžiūrite Viktorijos viduramžių citadelę, nuo kurios sienų atsiveria visos salos panorama. Pasivaikštote sostinės gatvelėmis, apžiūrite XVII a. Šv. Jurgio bažnyčią. Vykstate iki netoliese esančios Vidinės jūros – prieš milijonus metų susiformavusio telkinio, kurį nuo jūros skiria aukštos uolos. Šią seklią lagūną su jūra jungia 100 metrų ilgio tunelis ola. Smagiausia pramoga – sėsti į vietinio gyventojo vairuojamą valtelę ir *praplaukti pro tuos urvus į Viduržemio jūrą. Plaukiant galima išvysti krokodilo, ryklio, netgi šypsenėlės uolas. Vykstame į uostą ir plaukiame atgal į Maltą. Sugrįžimas į kurortą. Nakvynė viešbutyje.

4 diena

Pusryčiai. Priklausomai nuo skrydžio laiko išvykimas *vietiniu transportu į Maltos oro uostą. Skrydis Malta – Vilnius.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina