Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Nepamirštamas savaitgalis Madride, Tolede ir Segovijoje 5d.

Ant Manzanares upės kranto IX amžiuje tvirtovę statę maurai tikriausiai nesitikėjo, kad prabėgus daugiau nei tūkstančiui metų jų rankomis statyta tvirtovė išaugs į gigantišką Europos didmiestį, pavadintą Madridu. Šiandien tai didžiausias ir svarbiausias Ispanijos miestas, valstybės sostinė, garsi architektūrinių stilių įvairove: čia rasite griežtą gotiką, įstabaus baroko stebuklus, klasicizmą, renesansą, art deco, art nouveau... Madridas – taip pat ir džiaugsmingiausia Europos sostinė, kurios dvasią pajusite vaikštinėdami gatvėmis, ilsėdamiesi kavinėse ar baruose, kur prie kiekvieno gėrimo pateikia puikių tapas (užkandžių). Tai gali būti marinuoti moliuskai, tortilijos gabalėlis, sūris, kumpis, alyvuogės ar kiti gardėsiai. Aplankykite senąją istorinę Ispanijos sostinę Toledą, kurios senamiestis dėl puikiai išsaugotos viduramžių dvasios, kultūros ir architektūros įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, stebėkite koridą ar aistringąjį flamenko. Turėsite galimybę aplankyti neatrastąjį, senovinį miestą - Segoviją, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą.

 • Lėktuvo bilietai Kaunas – Madridas – Kaunas,
 • 1 × mažas rankinis krepšys (kuprinė) lėktuvo salone (40 x 20 x 25 cm) pagal aviakompanijos taisykles,
 • 4 nakvynės viešbutyje dviviečiuose/dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose su pusryčiais,
 • kelionės vadovo, vykstančio iš Lietuvos, paslaugos
 • ekskursinė programa,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas,
 • lėktuvų bilietų registracija ir administravimas.
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kelionės draudimu pasirūpink čia), pirmenybinis įlaipinimas ir 10 kg svorio bagažas (55 x 40 x 20 cm) – kaina nuo 50 EUR asmeniui (pirmyn-atgal), papildomas registruojamas 20 kg  svorio bagažas – kaina nuo 70 EUR, standartinė vieta lėktuve (sėdėti kartu) – kaina nuo 36 Eur asmeniui (pirmyn-atgal), papildomo registruoto bagažo mokestis (teirautis agentūroje), miesto transporto bilietai, vietinio transporto bilietai iš/ į oro uostą (grupės pageidavimu už papildomą mokestį užsakome pervežimus), bilietai į mokamus objektus, ausinukų nuoma, vietinių gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), miesto mokesčiai (mokami viešbutyje 1-3 eurai asmeniui dienai), arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.
 • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI:~130 EUR.
 • ** Išvyka į Toledą ~75 EUR (organizuojama susirinkus ne mažesnei kaip 15 žmonių grupei)
 • ** Išvyka į Segoviją ~85 EUR (organizuojama susirinkus ne mažesnei kaip 15 žmonių grupei)
 • ** Siūlomas papildomas mokamas paslaugas (pvz.: bagažas, ausinukai, mokami objektai, pramogas) bei išvykas būtina užsisakyti ir apmokėti iš anksto perkant kelionę internetu arba agentūroje. Prieš kelionę tokios galimybės gali nebūti, kaina gali kisti.
 • Priemoka už vienvietį kambarį nuo ~ 160 EUR.
 • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI:~130 EUR.

1 diena

Skrydis Kaunas – Madridas. Atskridę, vietiniu *transportu (grupės pageidavimu už papildomą mokestį užsakome pervežimą, kaina priklauso nuo grupės dydžio) vyksite į miestą. Apgyvendinimas viešbutyje. Apgyvendinimas viešbutyje. Laisvas laikas (priklauso nuo skrydžio laiko). Nakvynė  viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. *Ekskursija pėsčiomis ir miesto transportu po Ispanijos sostinę – Madridą - vieną įspūdingiausių Europos sostinių, kurios istorijos šaknys glūdi dar X a.  Aplankysite Saulės vartų aikštę, didingąją XVIIa. senamiesčio Didžiąją aikštę, kurioje vykdavo inkvizicijos teismai ir egzekucijos, Karaliaus rūmus, kuriuos pastatė pirmieji Burbonų dinastijos valdovai ir Sabatini sodus, Didžiąją gatvę. Kolumbo ir Ispanijos aikštės, Rekoleto ir Kasteljano bulvarai, Prado alėja, „Las Ventas“ arena (koridos), Debot šventykla, San Francisko Grande bazilika. Laisvas laikas, kurio metu siūlome aplankyti *Prado paveikslų galeriją (be gido), čia saugoma didžiausia Ispanijos tapybos kolekcija pasaulyje, kurios eksponatai apima XII–XIX a. Pageidaujantiems siūloma: *Flamenko šou. Ispaniškasis flamenko - tai ne tik šokis, bet įtaigiai ir meniškai išreikštas gyvenimo džiaugsmas ir liūdesys. Nakvynė  viešbutyje.

3 diena

Pusryčiai. Laisvas laikas mieste. Siūlome aplankyti *Thyssen-Bornemisza dailės muziejų ir susipažinti su viena reikšmingiausia pasaulyje privačia meno kolekcija; *Reina Sofia meno muziejų, kuriame eksponuojami Picasso ir kitų menininkų darbai. Arba **išvyka į Toledą – istorinę Ispanijos sostinę, puikiai išsaugojusią viduramžių dvasią, kultūrą ir architektūrą. Ekskursija po miestą, kuriame gyveno ir kūrė El Grekas: *Katedra – viena didžiausių krikščioniškojo pasaulio katedrų, El Greko namas – muziejus, sinagoga, San Chuan de Reyos vienuolynas. Nakvynė  viešbutyje.

4 diena

Pusryčiai. Laisvas laikas mieste arba **išvyka į Segoviją. Segovija – tarsi neatrastas senovinis miestas, kurio istorija prasidėjo 80 m. pr. m. e. Nuo 1985 metų ji įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Atvykus į Segoviją Jus apsups architektūriniai ir istoriniai paminklai. Segovijos *katedra - paskutinioji Ispanijos katedra pastatyta gotikos stiliumi. Tai įspūdingas architektūros šedevras, kurio pagrindinis nefas turi 105 metrus, o aukštis – 50. Langai papuošti vitražais, vartai – Šv. Mergelės atvaizdu. Vidus taip pat žavi įspūdingais meno kūriniais ir vidaus interjeru. Svarbiausias meno kūrinys – „Gulinčio Jėzaus Kristaus“ skulptūra. Romos akvedukas – Segovijos miesto simbolis, neatskiriama istorijos ir architektūros dalis, kuri patenka į svarbiausius lankomų objektų sąrašus. Romos akvedukas buvo pastatytas 2–1 a. pr. m. e. ir iki šiol išsilaikė bei džiugina turistus. Jo centre esanti arka sutampa su Segovijos miesto centru ir sudaro tarsi Triumfo arką. Esant galimybei aplankysite La Granja  *karališkuosius rūmus, įsikūrusius Sierra de Guadarrama kalnų papėdėje. Baroko stiliaus rūmai, statyti XVIIIa. dar vadinami „mažuoju Versaliu“ stebina prabangiu interjeru, įmantriais ornamentais ir puošyba. Šią karališkąją rezidenciją Pilypas V statė pagal prancūzų Versalio stilių.  Rūmus supa prancūziško stiliaus parkas, kuriame trykšta 26 fontanai. Nakvynė  viešbutyje.

5 diena

Pusryčiai (gali būti pusryčių dėžutės, priklauso nuo skrydžio laiko). Vietiniu *transportu (grupės pageidavimu už papildomą mokestį užsakome pervežimą, kaina priklauso nuo grupės dydžio) vyksite į oro uostą.  Skrydis Madridas – Kaunas.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina