Nepamirštamas savaitgalis mados sostinėje Milane 4d.

 • Lėktuvo bilietai Vilnius/ Kaunas – Milanas – Vilnius/ Kaunas,
 • 1 × nemokamas rankinio bagažo vienetas (40 x 20 x 25 cm) (pagal aviakompanijos taisykles),
 • 3 nakvynės turistinės klasės viešbutyje dviviečiuose/dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose su pusryčiais,
 • kelionės vadovo, vykstančio iš Lietuvos, paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kelionės draudimu pasirūpink čia), pirmenybinis įlaipinimas ir 10 kg svorio bagažas (55 x 40 x 20 cm) – kaina nuo 50 EUR asmeniui (pirmyn-atgal), papildomo registruoto bagažo mokestis (teirautis agentūroje), vietinio transporto bilietai iš/ į oro uostą (grupės pageidavimu už papildomą mokestį užsakome pervežimus), bilietai į mokamus objektus, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės išlaidos, miesto transporto bilietai Milane, vietinių gidų paslaugos Milane, Veronoje (ne lietuvių kalba), miesto mokesčiai (mokami viešbutyje ~4 EUR asmeniui dienai).
 • ** Visos dienos išvyka traukiniu į Veroną. Traukinio bilieto kaina pirmyn - atgal ~ 50 EUR. Tikslinama prieš kelionę. Užsakoma ir apmokama iš anksto prieš išvykimą kelionių agentūroje.
 • Lankomi mokami objektai neįskaičiuoti į ekskursijos kainą.
 • Priemoka už vienvietį kambarį 120 EUR.
 • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~ 90 EUR. 

diena**

Skrydis Vilnius/ Kaunas – Milanas. Nuvykimas *vietos transportu į viešbutį Milane. Po įsikūrimo viešbutyje, siūlome pradėti pažintį su Milanu nuo skaniausios jos dalies!  Ar girdėjote, kad būtent milaniečiai dažnai po darbo skuba ne namo, o atsigaivinti aperityvu su draugais ar kolegomis? Aperityvas jau seniai yra tapęs miesto ritualu „Happy Hour“, kurio metu už *fiksuotą kainą gali ne tik išgerti apetitą žadinantį kokteilį/vyno taurę, bet ir paskanauti įvairių mini užkandukų. Vėliau Jūsų laukia pažintis su svarbiausia Milano bažnyčia šv. Ambrozijaus bazilika, kurioje yra palaidotas miesto globėjas vyskupas šv. Ambrozijus. Šis įspūdingas romaninio stiliaus V-IX a. kompleksas išpuoštas mozaikomis, kapiteliais atvežtais iš romėnų laikų pastatų, auksiniu altoriumi, o bazilikoje yra saugoma kolona su gyvate, kuri manoma priklausė Mozei. Po ekskursijos kviečiame pratęsti pažintį su grupe **vakarieniaudami (už papildomą mokestį). Siūlome ne tik paragauti tipiškų regioninių patiekalų, bet ir daugiau sužinoti apie šio krašto kulinariją. Grįžimas į nakvynės vietą. Nakvynė  viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Ekskursija po madų, finansų ir laikinąją Italijos karalystės sostinę – Milaną: gražiausia pasaulyje traukinių stotis, o iš čia metro vyksite pasižvalgyti po miesto širdį: Sforcų pilis ir ją supantis didžiulis Sempioni parkas bei puošianti Taikos arka, viduramžiška Pirklių aikštė, kurios viduryje yra miestiečius vienijęs šulinys, kunigaikščio Francesco Sforza XV a. atidaryta „Ca` Grande“ Didžioji ligoninė,  XIX a. architekto Giuseppe Mengoni suprojektuota Katedros aikštė, net penkis amžius statyta Katedra yra papuošta keliais tūkstančiais skulptūrų, kurių vienai paauksuotai Marijai net sukurta daina, šv. Stepono aikštė ir joje stovinti kiek makabriška šv. Bernardo Kauluose bažnyčia, kurios vidus „išpuoštas“ čia buvusių XI a. kapinių kaulais. Laisvas laikas **pietums, kurių metu norintys galės paskanauti karališku vardu pavadinto kepinio-picos Margaritos, sužinoti jos istoriją. Ekskursijos tęsinys: „Miesto svetaine“ vadinama Vittorio Emanuele II galerija, La Scala aikštė su Milane dirbusio Leonardo da Vinci skulptūra, muzikos šventovė *Alla Scala teatras, kuriame galima susipažinti su La Scala teatro istorija, pasigrožėti rodytų operų dekoracijų fragmentais. Laisvas laikas, kurio metu galėsite pasigrožėti „miesto terasa“ vadinamu Katedros stogu. Grįžimas į nakvynės vietą. Nakvynė  viešbutyje.

3 diena

Pusryčiai. Laisva diena savarankiškai tęsti pažintį su Milanu arba **visos dienos išvyka traukiniu ir vietiniu transportu į meilės sostinę Veroną - Romeo ir Džiuljetos miestą. Ekskursija aplankant istorinį centrą, spalvingą turgaus aikštę, Sinjorijos aikštę su elegantiška Dantės statula, impozantiškais fasado raižiniais išpuoštą *Katedrą, Romos koliziejui dydžiu nedaug tenusileidžiantį, puikiai išsilaikiusį *romėnų amfiteatrą - Areną, kuriame ir šiandien organizuojami grandioziniai muzikos koncertai bei operų pastatymai, Džiuljetos namą su *garsiuoju balkonėliu, impozantiškus Veronos valdovų Skaligierių kapus. Laisvu laiku galite apsilankyti užeigoje, kurioje buvo nufilmuotas filmas „Laiškai Džiuljetai“. Čia galėsite paskanauti miniatiūrinių rankų darbo pyragėlių „Pasticini“ bei žymiosios „Margaritos“ picos. Laisvas laikas. Vakare grįžimas traukiniu į Milaną. Grįžimas į nakvynės vietą. Nakvynė  viešbutyje.

diena**

Pusryčiai.  Priklausomai nuo skrydžio laiko *vietiniu transportu nuvykimas į Milano oro uostą. Skrydis Milanas – Vilnius/ Kaunas.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina