Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Nepamirštamas savaitgalis Edinburge 4d.

 

Edinburgas - į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą įrašyta Škotijos žemių sostinė, pelnytai galinti didžiuotis ne tik ypatingu grožiu, bet ir didžiuliu kultūriniu bei moksliniu paveldu.  Edinburgas - gimtinė ne vieno garsaus mąstytojo, rašytojo, mokslininko... Būtent iš šio miesto kilo garsus filosofas Deividas Hjumas, telefono išradėjas Aleksandras Belas, evoliucijos teorijos "tėvas" Čarlzas Darvinas. Tikrai ne vienas este skaitę garsiuosius Valterio Skoto romanus, narpliojote painiausias ir mįslingiausias bylas kartu su garsiausiu pasaulio sekliu Šerloku Holmsu, mėgavotės visą pasaulį užbūrusiomis "Hario Poterio" istorijomis, kurias rašytoja Džoana Rouling pradėjo kurti vienoje Edinburgo kavinukių. Tad jei esate neabejingi menui, istorinei romantikai ir ieškote nuostabaus miesto, Škotijos sostinė yra vieta, kurioje rasite viską, ko tik širdis geidžia.

 • Lėktuvo bilietai Kaunas – Edinburgas – Kaunas,
 • 1 × mažas rankinis krepšys lėktuvo salone (40 x 20 x 25 cm) (pagal aviakompanijos taisykles),
 • 3 nakvynės viešbutyje dviviečiuose/dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose su pusryčiais,
 • kelionės vadovo, vykstančio iš Lietuvos, paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kelionės draudimu pasirūpink čia), pirmenybinis įlaipinimas ir 10 kg svorio bagažas (55 x 40 x 20 cm) – kaina nuo 34 EUR asmeniui (pirmyn-atgal), standartinė vieta lėktuve (sedėti kartu) – kaina nuo 26 Eur asmeniui (pirmyn-atgal), papildomo registruoto bagažo mokestis (teirautis agentūroje), miesto transporto bilietai, vietinio transporto bilietai iš/ į oro uostą (grupės pageidavimu už papildomą mokestį užsakome pervežimus), bilietai į mokamus objektus, ausinukų nuoma, vietinių gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.
 • Priemoka už vienvietį kambarį nuo 135 EUR
 • ** Ekskursija Glenkinchie viskio darykloje ~ 27 Eur.
 • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~100 GBP.
 • UŽSISAKYTI IR APMOKĖTI - KELIONĖS REZERVAVIMO (SUTARTIES SUDARYMO) METU, SAVO AGENTŪROJE.

1 diena

Skrydis Kaunas – Edinburgas. Atskridus į oro uostą, vietiniu *transportu (grupės pageidavimu už papildomą mokestį užsakome pervežimus, kaina priklauso nuo grupės dydžio), vyksite į miestą. Apgyvendinimas viešbutyje. Nakvynė  viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Pažintis su Škotijos sostine *Edinburgu: lankysite ant bazaltinės kalvos esančią *Edinburgo pilį, kurioje saugomas Skono akmuo. Bėgant metams pilis atliko daugybę funkcijų: čia buvo tvirtovė, rūmai, kalėjimas. Apžiūrėsite Šv.Margaritos koplyčią statytą 12a., pilies menėse Škotijos karalių regalijas ir kitas relikvijas. Didžiojoje Menėje iki XVIIa. posėdžiavo Škotijos parlamentas. „Karališkąja mylia“ keliausite per viduramžišką senamiestį. Pamatysite 17a. biurgerių namus, parlamento rūmus, XVa. statytus Johano Knoho namus, apžiūrėsite *Šv.Gilo katedrą – svarbiausią tikinčiųjų šventovę Škotijoje, garsią vitražiniais langais, didingais vargonais ir rafinuota, dailiąja Usnies koplyčia. Pakilsite į Kaltono kalvą – nuo kurios atsiveria nuostabi Edinburgo ir jo apylinkių panorama: Arturo kalnas, Šiaurės jūra, senamiestis… Kalvos viršūnėje stovi Nelsono paminklas, pastatytas britų admirolo garbei. Būtent Nelsono laivynas 1805 metais iškovojo Trafalgaro pergalę. Paminkle įmontuotas garsusis laiko mechanizmas, kuris buvo naudojamas laivų chronometrų nustatymui. Nelsono bokštas panašus į apverstą teleskopą ir yra laikomas aukščiausiu tašku Edinburge.  Nakvynė  viešbutyje.

3 diena

Pusryčiai. Tęsite ekskursiją po *Edinburgą: lankysite įspūdingus *Holirudo rūmus, buvusią ilgametę Škotijos valdovų rezidenciją. Dabar rūmai oficiali Jos Didenybės Anglijos karalienės vasaros rezidencija. Rūmų istorija prasideda XII a., kuomet Edinburge jau buvo įsikūrę Škotijos monarchai. Šiuose rūmuose net šešerius metus gyveno Marija Stiuart, čia patyrusi didžiausias meilės ir išsiskyrimo dramas su savo vyrais. Kaip ir dera, greta rūmų yra įkurti rūmų sodai. Rūmų ir sodų apžiūra. Norintiems pažinti Škotiją visapusiškai, kviečiame aplankyti **Glenkinchie viskio daryklą. Ekskursijos metu sužinosite kaip gaminamas škotiškas viskis. Laisvas laikas Edinburgo senamiestyje. Siūlome aplankyti Škotijos nacionalinę *galeriją, kuroje eksponuojama žymių Škotijos dailininkų darbai, taip pat Rafaelio, Ticiano, Velaskeso, Ternerio, Mone, Van Gogo ir kitų garsių pasaulio dailininkų darbai.Nakvynė  viešbutyje.

4 diena

Pusryčiai (gali būti pusryčių dėžutės, priklauso nuo skrydžio laiko). *Nuvykimas vietiniu arba *užsakytu transportu (už papildomą mokestį, priklauso nuo grupės dydžio) į oro uostą. Skrydis Edinburgas – Kaunas.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina