Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Nepamirštamas savaitgalis Edinburge 4d.

  • Skrydis Kaunas – Edinburgas – Kaunas,
  • rankinis orlaivio bagažas (vienam keliautojui - 1 vienetas 10 kg.),
  • 3 nakvynės turistinės klasės viešbutyje su pusryčiais,
  • lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos,
  • ekskursinė programa,
  • kelionės dokumentų sutvarkymas.
  • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kelionės draudimu pasirūpink čia), registruojamo bagažo mokestis, vietinio transporto bilietai iš/į oro uostą (grupės pageidavimu už papildomą mokestį užsakome pervežimus), miesto transporto bilietai, vietinių gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), pietūs, vakarienės, arbatpinigiai, asmeninės išlaidos, papildomos paslaugos.
  • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~100 GBP;
  • **Ekskursija Glenkinchie viskio darykloje nuo 20 svarų/asm.)

1 diena

Skrydis Kaunas – Edinburgas. *Nuvykimas į viešbutį miesto transportu. Apgyvendinimas viešbutyje. Pažintis su Škotijos sostine Edinburgu. Lankysite įspūdingus *Holirudo rūmus, buvusią ilgametę Škotijos valdovų rezidenciją. Dabar rūmai oficiali Jos Didenybės Anglijos karalienės vasaros rezidencija. Rūmų istorija prasideda XII a., kuomet Edinburge jau buvo įsikūrę Škotijos monarchai. Šiuose rūmuose net šešerius metus gyveno Marija Stiuart, čia patyrusi didžiausias meilės ir išsiskyrimo dramas su savo vyrais. Kaip ir dera, greta rūmų yra įkurti rūmų sodai. Rūmų ir sodų apžiūra. Esant galimybei, galėsite aplankyti Falkirko ratą – įspūdingą inžinerinį statinį, pakeitusį anksčiau buvusius šliuzus. Jo esmė – rytinių Škotijos pakrančių sujungimas su vakarinėmis. Nakvynė  viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Tęsite ekskursiją po Edinburgą: lankysite ant bazaltinės kalvos esančią *Edinburgo pilį, kurioje saugomas Skono akmuo. Bėgant metams pilis atliko daugybę funkcijų: čia buvo tvirtovė, rūmai, kalėjimas. Apžiūrėsite Šv.Margaritos koplyčią statytą 12a., pilies menėse Škotijos karalių regalijas ir kitas relikvijas. Didžiojoje Menėje iki XVIIa. posėdžiavo Škotijos parlamentas. „Karališkąja mylia“ keliausite per viduramžišką senamiestį. Pamatysite 17a. biurgerių namus, parlamento rūmus, XVa. statytus Johano Knoho namus, apžiūrėsite *Šv.Gilo katedrą – svarbiausią tikinčiųjų šventovę Škotijoje, garsią vitražiniais langais, didingais vargonais ir rafinuota, dailiąja Usnies koplyčia. Pakilsite į Kaltono kalvą – nuo kurios atsiveria nuostabi Edinburgo ir jo apylinkių panorama: Arturo kalnas, Šiaurės jūra, senamiestis… Kalvos viršūnėje stovi Nelsono paminklas, pastatytas britų admirolo garbei. Būtent Nelsono laivynas 1805 metais iškovojo Trafalgaro pergalę. Paminkle įmontuotas garsusis laiko mechanizmas, kuris buvo naudojamas laivų chronometrų nustatymui. Nelsono bokštas panašus į apverstą teleskopą ir yra laikomas aukščiausiu tašku Edinburge.  Nakvynė  viešbutyje.

3 diena

Pusryčiai. Laisvas laikas Edinburgo senamiestyje. Siūlome aplankyti Škotijos nacionalinę *galeriją, kuroje eksponuojama žymių Škotijos dailininkų darbai, taip pat Rafaelio, Ticiano, Velaskeso, Ternerio, Mone, Van Gogo ir kitų garsių pasaulio dailininkų darbai. Norintiems pažinti Škotiją visapusiškai, kviečiame aplankyti **Glenkinchie viskio daryklą. Ekskursijos metu sužinosite kaip gaminamas škotiškas viskis. Nakvynė  viešbutyje.

4 diena

Pusryčiai. *Nuvykimas vietiniu transportu į oro uostą. Skrydis Edinburgas – Kaunas.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina