Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Nepamirštamas savaitgalis Barselonoje (aplankant Figuerą, Žironą ir Montserato vienuolyną)

Ispanijos šiaurės rytuose įsikūrusios Barselonos portretas – daugiau nei kontraversiškas. Čia šalia senosios romėniškosios tradicijos paminklų stūkso kerintys modernizmo epochos pastatai bei ryškiai išsiskiriantys avangardiniai šiuolaikiniai architektūros kūriniai. Barselonos senamiestis – tai viduramžių gotikos pastatų ir bažnyčių muziejus po atviru dangumi, jame išliko Romos laikų ir viduramžių miesto sienų liekanos. Čia įspūdinga A.Gaudi architektūra, Barselonos perlas – Šv.Šeimynos bažnyčia, ekscentriški S.Dali kūriniai, niekad nenurimstanti miesto arterija – La Rambla pėsčiųjų gatvė. Joje visuomet skamba muzika, nenutyla žmonių šurmulys. Pasivaikščiokite Barselonos gatvelėmis, prisėskite vienoje iš La Ramblos kavinių, paragaukite tradicinių kataloniškų patiekalų, išgerkite taurę vyno ir stebėkite gatvės artistus bei mimus. Pasižiūrėkite magišką Barselonos fontanų spektaklį, aplankykite Montseratą – didžiulį vienuolyno kompleksą, įsikūrusį ant įspūdingo Montserato kalno ir prigludusį prie 1235m aukščio fantastiškų uolų, kurių forma ir ritmika įkvėpė ne vieną menininką.

 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Barselona – Vilnius,
 • 1 × mažas rankinis krepšys (kuprinė) lėktuvo salone (40 x 20 x 25 cm) pagal aviakompanijos taisykles,
 • 4 nakvynės turistinės klasės viešbutyje dviviečiuose/dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose su pusryčiais,
 • kelionės vadovo, vykstančio iš Lietuvos, paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas,
 • lėktuvų bilietų registracija ir administravimas.
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kelionės draudimu pasirūpink čia), pirmenybinis įlaipinimas ir 10 kg svorio bagažas (55 x 40 x 20 cm) – kaina nuo 50 EUR asmeniui (pirmyn-atgal), papildomas registruojamas 20 kg  svorio bagažas – kaina nuo 70 EUR, standartinė vieta lėktuve (sėdėti kartu) – kaina nuo 36 Eur asmeniui (pirmyn-atgal), miesto transporto bilietai, vietinio transporto bilietai iš/į oro uostą (grupės pageidavimu už papildomą mokestį užsakome pervežimus, kaina priklauso nuo grupės dydžio), bilietai į mokamus objektus, ausinukų nuoma, vietinių gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), miesto mokesčiai (mokami viešbutyje 3 eurai asmeniui dienai), arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.
 • Priemoka už vienvietį kambarį nuo ~ 200 EUR.
 • ** Šventosios šeimynos bažnyčia  ~ 39 Eur (įėjimo bilietas su gidu, kaina ne mažesnei kaip 15 žmonių grupei). Susirinkus mažesnei grupei, pageidaujant, kaina perskaičiuojama.
 • ** Guelio parkas ~ 21 Eur (įėjimo bilietas su gidu, kaina ne mažesnei kaip 15 žmonių grupei). Susirinkus mažesnei grupei, pageidaujant, kaina perskaičiuojama.
 • ** Išvyka į Figuerą, aplankant Dali muziejų ir Žironą ~ 90 Eur (organizuojama susirinkus ne mažesnei kaip 15 žmonių grupei). Susirinkus mažesnei grupei, pageidaujant, kaina perskaičiuojama.
 • ** Siūlomas papildomas mokamas paslaugas (pvz.: bagažas, ausinukai, mokami objektai, pramogas) bei išvykas būtina užsisakyti ir apmokėti iš anksto perkant kelionę internetu arba agentūroje. Prieš kelionę tokios galimybės gali nebūti, kaina gali kisti.
 • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: nuo ~70 Eur.

1 diena

Skrydis Vilnius – Barselona. Atskridę, vietiniu *transportu (grupės pageidavimu už papildomą mokestį užsakome pervežimą, kaina priklauso nuo grupės dydžio) vyksite į miestą. Esant galimybei, vakare siūlome pasigrožėti „grojančiais“ Barselonos fontanais. Tai įspūdingas šviesų, muzikos ir vandens šokis, pritraukiantis tūkstančius žiūrovų (galimybė lankyti fontanus priklauso nuo skrydžio laiko, sezoniškumo). Apgyvendinimas viešbutyje. Nakvynė  viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. *Ekskursija po Barseloną pėsčiomis ir miesto transportu (grupės pageidavimu už papildomą mokestį užsakome autobusą 4 val., juo apvažiuojame tolimesnius, vienas nuo kito atokiau esančius objektus). Architekto A.Gaudi šedevrai. Vienas įspūdingiausių Katalonijos sostinės pastatų, pradėta, bet nebaigta statyti **“Šventosios šeimynos“ bažnyčia, spalvingasis **Guelio parkas. Montžuiko kalnas, nuo kurio atsiveria miesto panorama, Olimpinis stadionas, Ispanijos ir Katalonijos aikštės, judrioji La Rambla gatvė, apie kurią sakoma, kad būtent čia galima pajusti Barselonos charakterį. Paminklas Kolumbui. Gotikinis kvartalas su žymia Barselonos katedra ir senoviniais karalių rūmais. Laisvas laikas, kurio metu pasirinktinai galite aplankyti: *P.Pikaso muziejų arba didžiausią mieste Citadelės parką. Nakvynė  viešbutyje.

3 diena

Pusryčiai. Laisvas laikas Barselonoje arba ekskursija *traukiniu į *Montserato vienuolyną. Tai didžiulis vienuolyno kompleksas, jau beveik tūkstantį metų priklausantis Benediktinų ordinui, skirtas tamsiaveidei Montserato Madonai – Dievo Motinai, kurios medinė romaninio stiliaus statulėlė – brangiausia vienuolyno relikvija. Vienuolynas įsikūręs ant įspūdingo Montserato kalno ir prigludęs prie 1235 m aukščio fantastiškų uolų, kurių forma ir ritmika įkvėpė ne vieną menininką. Vienuolynas garsus berniukų choru ir įspūdingai jo atliekamu bažnytiniu himnu. Grįžimas į Barseloną. Laisvas vakaras mieste. Praleiskite jį La Rambla gatvėje, įsiliedami į džiugų jos šurmulį, „paskęsdami“ spalvų, kvapų ir garsų pynėje. Pajuskite subtilių Viduržemio jūros gėrybių skonį, užgerdami vyno taure ar šlakeliu kvapniojo Torres brendžio. Nakvynė  viešbutyje.

4 diena

Pusryčiai. Laisvas laikas Barselonoje arba ** ekskursija (10 val.) į Figueres – Salvadoro Dali gimtinę. **S.Dali teatro-muziejaus lankymas. Tai labiausiai lankomas muziejus Ispanijoje po Prado, žaisminga vieta, įkurta senajame Figuero teatre, kurio 24-iose salėse eksponuojami siurrealistiniai žymaus ispanų menininko darbai. Kelionę tęsiame į Žironą. Pažintis su miestu: viena gražiausių *katedrų Katalonijoje, Šv. Filipo bažnyčia. Pasivaikščiojimas senamiesčio gatvių ir laiptų labirintu po žydų kvartalą. Grįžtame į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

5 diena

Pusryčiai (gali būti pusryčių dėžutės). Vietiniu *transportu (grupės pageidavimu už papildomą mokestį užsakome pervežimą, kaina priklauso nuo grupės dydžio) vyksite į oro uostą. Skrydis Barselona – Vilnius.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina