Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Nepamirštamas savaitgalis Barselonoje 5d.

Ispanijos šiaurės rytuose įsikūrusios Barselonos portretas – daugiau nei kontraversiškas. Čia šalia senosios romėniškosios tradicijos paminklų stūkso kerintys modernizmo epochos pastatai bei ryškiai išsiskiriantys avangardiniai šiuolaikiniai architektūros kūriniai. Barselonos senamiestis – tai viduramžių gotikos pastatų ir bažnyčių muziejus po atviru dangumi, jame išliko Romos laikų ir viduramžių miesto sienų liekanos. Čia įspūdinga A.Gaudi architektūra, Barselonos perlas – Šv.Šeimynos bažnyčia, ekscentriški S.Dali kūriniai, niekad nenurimstanti miesto arterija – La Rambla pėsčiųjų gatvė. Joje visuomet skamba muzika, nenutyla žmonių šurmulys. Pasivaikščiokite Barselonos gatvelėmis, prisėskite vienoje iš La Ramblos kavinių, paragaukite tradicinių kataloniškų patiekalų, išgerkite taurę vyno ir stebėkite gatvės artistus bei mimus. Pasižiūrėkite magišką Barselonos fontanų spektaklį, aplankykite Montseratą – didžiulį vienuolyno kompleksą, įsikūrusį ant įspūdingo Montserato kalno ir prigludusį prie 1235m aukščio fantastiškų uolų, kurių forma ir ritmika įkvėpė ne vieną menininką.

 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Barselona – Vilnius,
 • 1 × mažas rankinis krepšys lėktuvo salone (40 x 20 x 25 cm) (pagal aviakompanijos taisykles),
 •  nakvynės turistinės klasės viešbutyje dviviečiuose/dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose su pusryčiais,
 • kelionės vadovo, vykstančio iš Lietuvos, paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kelionės draudimu pasirūpink čia), pirmenybinis įlaipinimas ir 10 kg svorio bagažas (55 x 40 x 20 cm) – kaina nuo 50 EUR asmeniui (pirmyn-atgal), standartinė vieta lėktuve (sedėti kartu) – kaina nuo 26 Eur asmeniui (pirmyn-atgal), papildomo registruoto bagažo mokestis (teirautis agentūroje), miesto transporto bilietai, vietinio transporto bilietai iš/ į oro uostą (grupės pageidavimu už papildomą mokestį užsakome pervežimus), bilietai į mokamus objektus, ausinukų nuoma, vietinių gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), miesto mokesčiai (mokami viešbutyje 3 eurai asmeniui dienai), arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.
 • Priemoka už vienvietį kambarį nuo ~ 180 EUR.
 • Garsinis gidas visos kelionės metu - 10 EUR.
 • ** Šventosios šeimynos bažnyčia  ~ 29 Eur (įėjimo bilietas su audiogidu rusų, anglų, vokiečių kalba).
 • Išvyka į Figuerą ir Žironą ~40 Eur (organizuojamos susirinkus ne mažesnei kaip 20 žmonių grupei; nesusirinkus grupei turistams siūlomos vietinės Ispanijos turizmo agentūros paslaugos).
 • **Užsisakyti ir apmokėti - kelionės rezervavimo (sutarties sudarymo) metu savo agentūroje.
 • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: nuo ~70 Eur.

1 diena

Skrydis Vilnius – Barselona. Atskridę, vietiniu *transportu (grupės pageidavimu už papildomą mokestį užsakome pervežimus, kaina priklauso nuo grupės dydžio) vyksite į miestą. Esant galimybei, vakare siūlome pasigrožėti „grojančiais“ Barselonos fontanais. Tai įspūdingas šviesų, muzikos ir vandens šokis, pritraukiantis tūkstančius žiūrovų (galimybė lankyti fontanus priklauso nuo skrydžio laiko, sezoniškumo, bei dėl Covid -19 atšaukiamų pasirodymų). Apgyvendinimas viešbutyje. Nakvynė  viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. *Ekskursija po Barseloną pėsčiomis ir miesto transportu (grupės pageidavimu už papildomą mokestį užsakome autobusą 4 val., juo apvažiuojame tolimesnius, vienas nuo kito atokiau esančius objektus). Architekto A.Gaudi šedevrai. Vienas įspūdingiausių Katalonijos sostinės pastatų, pradėta, bet nebaigta statyti **“Šventosios šeimynos“ bažnyčia, spalvingasis Guelio parkas. Montžuiko kalnas, nuo kurio atsiveria miesto panorama, Olimpinis stadionas, Ispanijos ir Katalonijos aikštės, judrioji La Rambla gatvė, apie kurią sakoma, kad būtent čia galima pajusti Barselonos charakterį. Paminklas Kolumbui. Gotikinis kvartalas su žymia Barselonos katedra ir senoviniais karalių rūmais. Laisvas laikas, kurio metu pasirinktinai galite aplankyti: *P.Pikaso muziejų arba didžiausią mieste Citadelės parką. Esant galimybei, pageidaujantiems, vakare siūlome pasigrožėti ispanišku *Flamenko pasirodymu. Ispaniškasis flamenko - tai ne tik šokis, bet įtaigiai ir meniškai išreikštas gyvenimo džiaugsmas ir liūdesys.  Nakvynė  viešbutyje.

3 diena

Pusryčiai. Laisvas laikas Barselonoje arba ekskursija *traukiniu į *Montserato vienuolyną. Tai didžiulis vienuolyno kompleksas, jau beveik tūkstantį metų priklausantis Benediktinų ordinui, skirtas tamsiaveidei Montserato Madonai – Dievo Motinai, kurios medinė romaninio stiliaus statulėlė – brangiausia vienuolyno relikvija. Vienuolynas įsikūręs ant įspūdingo Montserato kalno ir prigludęs prie 1235 m aukščio fantastiškų uolų, kurių forma ir ritmika įkvėpė ne vieną menininką. Vienuolynas garsus berniukų choru ir įspūdingai jo atliekamu bažnytiniu himnu. Grįžimas į Barseloną. Laisvas vakaras mieste. Praleiskite jį La Rambla gatvėje, įsiliedami į džiugų jos šurmulį, „paskęsdami“ spalvų, kvapų ir garsų pynėje. Pajuskite subtilių Viduržemio jūros gėrybių skonį, užgerdami vyno taure ar šlakeliu kvapniojo Torres brendžio. Nakvynė  viešbutyje.

4 diena

Pusryčiai. Laisvas laikas Barselonoje arba ** ekskursija į Figueres – Salvadoro Dali gimtinę. *S.Dali teatro-muziejaus lankymas. Tai labiausiai lankomas muziejus Ispanijoje po Prado, žaisminga vieta, įkurta senajame Figuero teatre, kurio 24-iose salėse eksponuojami siurrealistiniai žymaus ispanų menininko darbai. Kelionę tęsiame į Žironą. Pažintis su miestu: viena gražiausių *katedrų Katalonijoje, Šv. Filipo bažnyčia. Pasivaikščiojimas senamiesčio gatvių ir laiptų labirintu po žydų kvartalą. Grįžtame į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

5 diena

Pusryčiai. Laisvas laikas Barselonoje (priklausomai nuo skrydžio laiko). Vietiniu *transportu (autobusu, metro) vyksite į oro uostą. Skrydis Barselona – Vilnius

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina