Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Nepamirštamas savaitgalis Barselonoje 4d.

Ispanijos šiaurės rytuose įsikūrusios Barselonos portretas – daugiau nei kontraversiškas. Čia šalia senosios romėniškosios tradicijos paminklų stūkso kerintys modernizmo epochos pastatai bei ryškiai išsiskiriantys avangardiniai šiuolaikiniai architektūros kūriniai. Barselonos senamiestis – tai viduramžių gotikos pastatų ir bažnyčių muziejus po atviru dangumi, jame išliko Romos laikų ir viduramžių miesto sienų liekanos. Čia įspūdinga A.Gaudi architektūra, Barselonos perlas – Šv.Šeimynos bažnyčia, ekscentriški S.Dali kūriniai, niekad nenurimstanti miesto arterija – La Rambla pėsčiųjų gatvė. Joje visuomet skamba muzika, nenutyla žmonių šurmulys. Pasivaikščiokite Barselonos gatvelėmis, prisėskite vienoje iš La Ramblos kavinių, paragaukite tradicinių kataloniškų patiekalų, išgerkite taurę vyno ir stebėkite gatvės artistus ir mimus. Pasižiūrėkite magišką Barselonos fontanų spektaklį ar aistringąjį flamenko. Aplankykite Montseratą – didžiulį vienuolyno kompleksą, įsikūrusį ant įspūdingo Montserato kalno ir prigludusį prie 1235m aukščio fantastiškų uolų, kurių forma ir ritmika įkvėpė ne vieną menininką.

  • Skrydis Vilnius – Barselona – Vilnius,
  • rankinis orlaivio bagažas (vienam keliautojui - 1 vienetas 10kg.),
  • 3 nakvynės viešbutyje su pusryčiais,
  • lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos,
  • ekskursinė programa,
  • kelionės dokumentų sutvarkymas.
  • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje, registruojamo bagažo mokestis, vietinio transporto bilietai iš/į oro uostą (grupės pageidavimu už papildomą mokestį užsakome pervežimus), miesto transporto bilietai, bilietai į mokamus objektus ((*)  ~70 Eur), vietinių gidų paslaugos, miesto mokesčiai (mokami viešbutyje 1-3 eurai asmeniui dienai), pietūs, vakarienės, arbatpinigiai, asmeninės išlaidos, papildomos pramogos, paslaugos.

1 diena

Skrydis Vilnius – Barselona. Atskridus į oro uostą vietiniu *transportu vyksite į miestą. Apgyvendinimas viešbutyje. Laisvas laikas arba esant galimybei vakare siūlome pasigrožėti Barselonos „grojančiais“ fontanais. Tai įspūdingas šviesų, muzikos ir vandens šokis, pritraukiantis tūkstančius žiūrovų (priklauso nuo skrydžio laiko ir sezoniškumo). Nakvynė  viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. *Ekskursija po miestą pėsčiomis ir miesto trasportu. Architekto A.Gaudi šedevrai. Vienas įspūdingiausių Katalonijos sostinės pastatų, pradėta, bet nebaigta statyti *“Šventosios šeimynos“ bažnyčia, spalvingasis *Guelio parkas. Montžuiko kalnas, nuo kurio atsiveria miesto panorama, Olimpinis stadionas, Ispanijos ir Katalonijos aikštės, judrioji La Rambla gatvė, apie kurią sakoma, kad būtent čia galima, pajusti Barselonos charakterį. Paminklas Kolumbui. Gotikinis kvartalas su žymia Barselonos katedra ir senoviniais karalių rūmais. Laisvas laikas, kurio metu pasirinktinai galite aplankyti: *P.Pikaso muziejų arba didžiausią mieste Citadelės parką. Vakare siūlome pasigrožėti ispanišku *Flamenko pasirodymu. Ispaniškasis flamenko - tai ne tik šokis, bet įtaigiai ir meniškai išreikštas gyvenimo džiaugsmas ir liūdesys.  Nakvynė  viešbutyje.

3 diena

Pusryčiai. Laisvas laikas Barselonoje arba ekskursija *traukiniu į *Montserato vienuolyną – tai didžiulis vienuolyno kompleksas, jau beveik tūkstantį metų priklausantis Benediktinų ordinui, skirtas tamsiaveidei Montserato Madonai – Dievo Motinai, kurios medinė romaninio stiliaus statulėlė – brangiausia vienuolyno relikvija. Vienuolynas įsikūręs ant įspūdingo Montserato kalno ir prigludęs prie vos ne 1235 m aukščio fantastiškų uolų, kurių forma ir ritmika įkvėpė ne vieną menininką. Vienuolynas garsus berniukų choru ir įspūdingai jo atliekamu bažnytiniu himnu. Grįžimas į Barseloną. Laisvas vakaras mieste. Praleiskite jį La Rambla gatvėje. Vaikštinėdami šia gatve niekada nepatirsite to paties, nes ji kiekvienu laiku kitokia. Įsiliekite į eismo triukšmą, paukščių čiulbesį, susimaišydami su gatvės muzikantais ir „paskęsdami“ tvyraujančiame gėlių kvape. Pajuskite Viduržemio jūros skonius: gardžiosios tapas – valgant krevetes ir sraiges; vyno taurę ar šlakelį karališkojo Torres... Nakvynė  viešbutyje.

4 diena

Pusryčiai. Vietiniu *transportu vyksite į oro uostą. Skrydis Barselona – Vilnius.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina