Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Nepamirštamas savaitgalis Amsterdame (aplankant Hagą) 4d.

Miestas pilnas kontrastų. Čia jis virpa gyvenimu, o po akimirkos ramus, savas ir prašmatnus, egzotiškas ir tolerantiškas. Amsterdamas yra tarsi senoviškas paveikslas pulsuojantis naujoviškumu. Kad pajustum Amsterdamo miesto dvasią užtenka apsilankyti “bronzinėje kavinėje”. Kokliais dengtos sienos yra beveik juodos nuo papirosų dūmų, galima girdėti, kaip pilamas alus, o biliardo kamuoliuko smūgius slopina linksmas juokas. Kanalų, laisvės ir menininkų miestas – taip apibūdina Amsterdamą keliautojai.

 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Amsterdamas – Vilnius,
 • 1 rankinio bagažo vienetas (55x40x23 cm) + 1 asmeninis daiktas (30x40x10 cm), iš viso – 8 kilogramus,
 • 3 nakvynės turistinės klasės viešbutyje dviviečiuose/dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose su pusryčiais,
 • kelionės vadovo,
 • vykstančio iš Lietuvos, paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas,
 • lėktuvų bilietų registracija ir administravimas.
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kelionės draudimu pasirūpink čia)standartinė vieta lėktuve (sėdėti kartu) – kaina nuo 36 Eur asmeniui (pirmyn-atgal), papildomo rankinio bagažo mokestis (už nedidelį 30 EUR mokestį galite vežtis iki 12 kg rankinio bagažo, pirmyn-atgal), papildomas registruotas bagažas 1 lagaminas (maks. 23 kg) - 80 EUR, (vietinio transporto bilietai iš/ į oro uostą (grupės pageidavimu už papildomą mokestį užsakome pervežimus), bilietai į mokamus objektus, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės išlaidos, papildomos paslaugos, miesto transporto bilietai Amsterdame, vietinių gidų paslaugos Amsterdame, Hagoje (ne lietuvių kalba), miesto mokesčiai (~4 EUR/dienai/asm., mokami viešbutyje).
 • Priemoka už vienvietį kambarį 120  EUR.
 • ** Visos dienos išvyka traukiniu į Hagą traukinio bilietas pirmyn - atgal ~ 65 EUR (kaina ne mažesnei kaip 10 žmonių grupei).
 • ** Vietinio vadovo paslaugos neįskaičiuoti į ekskursijos kainą.
 • ** Siūlomas papildomas mokamas paslaugas (pvz.: bagažas, ausinukai, mokami objektai, pramogas) bei išvykas būtina užsisakyti ir apmokėti iš anksto perkant kelionę internetu arba agentūroje. Prieš kelionę tokios galimybės gali nebūti, kaina gali kisti.
 • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~ 100 EUR.

1 diena

Skrydis Vilnius - Amsterdamas. Atskridę į Amsterdamo oro uostą, *vietiniu transportu vykstate į viešbutį. Apgyvendinimas viešbutyje. Po pietų pažintis su Nyderlandų sostine Amsterdamu: apžvalginė ekskursija po miestą *plaukiant vandens kanalais senaisiais jūreivių keliais.  Laisvas vakaras mieste. Nakvynė  viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Tęsite pažintį su Amsterdamu pėsčiomis: Dam (užtvankos) aikštė su žymiuoju laisvės paminklu, čia vyko daugybė istorinių dramų, Karalių rūmai, kurių fasadą puošia skulptūros, pabrėžiančios miesto jūrinę didybę, Naujoji bažnyčia – vieta, kur karūnuojami Olandijos monarchai, „Raudonųjų Žibintų“ kvartalas, Senoji gotikinė bažnyčia - seniausias miesto paminklas, Singel kanalo gėlių turgus, primenantis dailininko impresionisto paletę. Laisvas laikas, kurio metu siūlome ekskursiją į vieną seniausių deimantų gamyklų – muziejų “Coster” (grupei pageidaujant). Esant galimybei, muziejų lankymas pasirinktinai: *Rijks (jame eksponuojami XV-XVII a. olandų tapytojų kūriniai), *Van Gogo, kuriame eksponuojama apie 200 jo drobių ir 500 piešinių), *Modernaus meno.  Grįžimas į nakvynės vietą. Nakvynė  viešbutyje.

3 diena

Pusryčiai. Laisva diena savarankiškam Amsterdamo pažinimui arba **visos dienos išvyka traukiniu į Hagą. Haga – Nyderlandų vykdomosios valdžios sostinė. Čia įsikūrusi vyriausybė, karaliaus rūmai, diplomatinės atstovybės ir Tarptautinis teisingumo teismas. Pažintis su miesto centru: Olandijos Parlamentas, kur įsikūrę dveji Generalinių luomų rūmai, karalienės Beatričės rezidencija. Vakare grįžimas į Amsterdamą. Nakvynė viešbutyje.

4 diena

Pusryčiai (gali būti pusryčių dėžutės). * Vietiniu transportu vykstate į Amsterdamo oro uostą. Skrydis Amsterdamas – Vilnius.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina