Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Nepakartojamas savaitgalis Odesoje 4d.

Odesa – tai miestas, kuris neleis Jums nuobodžiauti: turiningas savo architektūra, kultūriniu palikimu, daugelį kartų girdėtas juokingose istorijose. Mėgaukitės poilsiu prie Juodosios jūros, paragaukite jūros gėrybių viename iš pajūrio restoranų, apžvelkite miesto panoramą nuo Potiomkino laiptų, įminkite Odesos katakombų paslaptis, pasižiūrėkite spektaklį prašmatniuose operos ir baleto teatro rūmuose

  • Lėktuvo bilietai Vilnius – Odesa – Vilnius (gali būti su persėdimu Kijeve),
  • 1 × nemokamas rankinio bagažo vienetas (1 vnt. 7 kg., 55x40x20cm) (pagal aviakompanijos taisykles),
  • 3 nakvynės viešbutyje dviviečiuose/dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose su pusryčiais,
  • kelionės vadovo, vykstančio iš Lietuvos, paslaugos,
  • ekskursinė programa,
  • kelionės dokumentų sutvarkymas.
  • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kelionės draudimu pasirūpink čia), registruoto 23 kg. bagažo mokestis ~ 60 EUR. (pirmyn-atgal), miesto transporto bilietai, vietinio transporto bilietai iš/į oro uostą (grupės pageidavimu už papildomą mokestį užsakome pervežimus), bilietai į mokamus objektus, ausinukų nuoma, vietinių gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), miesto mokesčiai (mokami viešbutyje 1-2 EUR asmeniui dienai), arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės išlaidos.
  • Priemoka už vienvietį kambarį nuo ~ 60 EUR.
  • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~40 EUR.

1 diena

Skrydis Vilnius – Odesa (gali būti su persėdimu). Atskridus į oro uostą *vietiniu transportu vyksite į miestą. Apgyvendinimas. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Odesa – Juodosios jūros perlas, vienas gražiausių uostamiesčių Ukrainoje. Ekskursija po miestą: Derebasovskaja – mėgstamiausia odesiečių gatvė, čia visada šurmulys, pilna žmonių. Eidami šia gatve grožėsitės paminklais miesto įkūrėjui ispanui Chose de Ribasui, dainininkui Leonidui Utiosovui, kino filmo „Dvylika kėdžių“ personažams Ostapui Benderiui ir Kisai Vorobjaninovui. Ostapo Benderio aikštė, kurios centre stovi paminklas „12-tajai kėdei“. Apžiūrėsite architektūros šedevrą – Operos ir baleto teatrą, kurio išorė ir vidus sužavi savo elegantiška prabanga. Pasivaikščiosite Pajūrio bulvaru iki Potiomkino laiptų – 192 akmeniniai laipteliai kyla į 24 m aukštį. 1837 m. šiuos laiptus, kaip dovaną savo žmonai Elžbietai, pastatė princas Aleksandras Voroncovas. Laiptai tituluojami vienais gražiausių visoje Europoje, o nuo jų atsiverianti miesto panorama tiesiog stulbinanti. Laisvas laikas, kurio metu siūlome aplankyti Tolstojaus rūmus ir susipažinti su įspūdinga paveikslų galerija, surinkta pačio Levo Tolstojaus. Vakare, esant galimybei, lankysite Odesos *operos ir baleto teatrą. Nakvynė viešbutyje.

3 diena

Pusryčiai. Pažinties su Odesa tęsinys. 3 val. ekskursija į *Odesos katakombas – pačias ilgiausias ir klaidžiausias pasaulyje, jų ilgis – apie 2500 km. Tai beveik toks pats atstumas, kaip nuo Odesos iki Paryžiaus. Katakombų istorija ypač marga: iš čia esančių kasyklų pastatytas beveik visas miestas, čia slėpėsi ir nusikaltėliai, ir partizanai; vykdyta nelegali prekyba – prekiauta žmonėmis ir vergais, laikytas vynas; dalis katakombų siejamos su masonais, kita dalis tiesiog paversta rūsiais. Nedidelė katakombų dalis tarnavo kaip turtingųjų tuneliai, skirti kilmingoms ponioms pasiekti pajūrį nevarginamoms alinančio karščio. Sovietų valdymo metais katakombose įrengti bunkeriai, turėję apsaugoti žmones atominio karo metu. Apžiūrėsite katakombose įkurtą muziejų, pasivaikščiosite požemio labirintais. Laisvas laikas mieste, kurio metu siūlome aplankyti *Archeologijos muziejų, turtingą įvairių epochų eksponatais. Čia saugoma pati vertingiausia Ukrainoje egiptietiškų lobių kolekcija. Pageidaujantys galės aplankyti Odesos *delfinariumą. Vakarą siūlome praleisti vienoje iš Odesos užeigų, pasiklausyti gyvos muzikos, paragauti jūros gėrybių. Nakvynė viešbutyje.

4 diena

Pusryčiai. Priklausomai nuo skrydžio laiko *vietiniu transportu vyksite į oro uostą. Skrydis Odesa – Vilnius (gali būti su persėdimu).

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina