Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Nepakartojamas savaitgalis Islandijoje – ledo, geizerių ir ugnies žemėje

 • 3 nakvynės turistinės klasės viešbučiuose, svečių namuose/ sodybose, privačiuose apartamentuose (su patogumais kambaryje arba dušu ir tualetu bendrose patalpose),
 • maitinimas: 3 pusryčiai,
 • kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos.
 • Tarptautinių skrydžių bilietai Vilnius/ Kaunas – Reikjavikas – Vilnius/ Kaunas (rankinis orlaivio bagažas vienam keliautojui 1 vienetas),
 • vietinio transporto bilietai iš/ į oro uostą (grupės pageidavimu už papildomą mokestį užsakome pervežimus),
 • bilietai į mokamus objektus,
 • pietūs, vakarienės,
 • medicininių išlaidų draudimas kelionės metu,
 • asmeninės išlaidos,
 • arbatpinigiai vairuotojams,
 • papildomos išlaidos,
 • MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~ 160 EUR.

diena. Skrydis į Reikjaviką.

Skrydis į Reikjaviką. Atvykimas į Keflaviko oro uostą. *Vietiniu transportu vykstame į Reikjaviką. Apgyvendinimas pasirinktos kategorijos viešbutyje, svečių namuose. Laisvas laikas Reikjavike. Nakvynė viešbutyje, svečių namuose.

diena. Tingveliro nacionalinis parkas – Geysir – Skalholt - Hvitos kanjonas - Kerida.

Pusryčiai. Laisvas laikas Reikjavike arba *visos dienos išvyka už papildomą mokestį po Reikjaviką ir Tingveliro nacionalinį parką. Apžvalginė ekskursija pėsčiomis po šiauriausią pasaulio sostinę, miestą, kuriame gyvena daugiau kaip pusė šalies gyventojų: savitos architektūros Halgrimo bažnyčia – aukščiausias statinys Islandijoje, miesto katedra, parlamentas „Altingi“, paminklas Amerikos atradėjui islandui Leifui Eriksonui, garsioji vandens saugykla „Perlanas“, miesto panorama. 

Išvykstate į Tingveliro nacionalinį parką. Tai Islandijos istorinė širdis ir Žemės geologijos ginesas. Pamatysite vietą, kurioje nuo X a. leisti įstatymų ir spręsti svarbiausių klausimų rinkdavosi islandų Altingas – pirmasis pasaulio parlamentas. Almanagjau lūžis (paprasto žmogaus plyšys) ir Oksaros (kirvio) upė. Šioje vietoje turėsite unikalią galimybę pamatyti tektoninius Vidurio Atlanto kalnagūbrio lūžius. Niekur kitur Žemėje nėra geresnio ir aiškesnio vaizdo, parodančio, kaip viena nuo kitos atitolsta dvi litosferos plokštės. Šiuo atveju – Šiaurės Amerikos ir Eurazijos.

Toliau vyksite į Geysirą. Pakeliui pamatysite Skalholt – buvusią Islandijos vyskupystę, šalies kultūros lopšį. Apie 1000 metų čia buvo islandų etnoso formavimosi centras. Čia įkurta pirmoji šalies mokykla, pirmoji spaustuvė, iš čia buvo skelbiamos reformacijos idėjos. Pamatysite bažnyčią, laikomą Islandijos vyskupų panteonu. Atvykstate į geizerių slėnį, kuriame pamatysite vieną galingiausių geizerių pasaulyje – Strokurą. Tai atrakcija ir unikalus gamtos reiškinys, kurio nepamačius negalima teigti, kad buvote Islandijoje. Atvykstate prie Hvitos kanjono, kuriame garma įspūdingas Gulfosso krioklys. Paminklas mergaitei, išgelbėjusiai krioklį nuo planuotos čia pastatyti vandens jėgainės. Iki krioklio pakopos pasivaikščiosite tarpeklio pakraščiu vedančiu takeliu. Nuo čia grožėsitės kvapą gniaužiančiu Gulfoso krioklio vandens purslų vaizdu. Toliau vykstate prie Keridos ugnikalnio kraterio, kuriame telkšo įstabus ežeriukas. Po kupinos įspūdžių ir turiningos kelionės grįžtate į nakvynės vietą Reikjavike. Nakvynė viešbutyje, svečių namuose.

diena. Reikjavikas - Žydroji lagūna.

Pusryčiai. Laisva diena savarankiškam Reikjaviko pažinimui. *Rekomenduojame pasijodinėjimą islandiškais žirgais Ishestar žirgyne Reikjavike arba *dienos išvyka už papildomą mokestį į Žydrąją Lagūną. Vykstame į Reikjaneso pusiasalį pasigrožėti pasaulinio garso Žydrąja lagūna (Blaa Lonid). Neįtikėtinai melsvos spalvos garuojantis vanduo iš 1000 m gylio žemės gelmių. Galimybė išsimaudyti ir įsiamžinti dieviško ir tuo pačiu pragariško vaizdo geoterminės jėgainės fone. Tai viena labiausiai turistų lankomų vietų Islandijoje. Grįžimas į nakvynės vietą Reikjavike. Nakvynė viešbutyje, svečių namuose.

diena. Reikjavikas. Grįžimas į Lietuvą.

Pusryčiai. Laisvas laikas Reikjavike. *Vietiniu transportu vykstate į Keflaviko oro uostą. Grįžimas į Lietuvą.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina