Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Naujieji metai Zalcburge - Mocarto mieste Alpių papėdėje 4d.

 • Paragaukite vyno senoviniame vyndarių miestelyje Diurnšteine.
 • Leiskite savo mintims ir svajonėms skrieti snieguotomis viršukalnėmis...
 • Užsukite į kavos namus Zalcburge, išgerkite puodelį kavos ir paragaukite burnoje tirpstančio obuolių pyrago.
 • Papasakokite nykštukams savo slapčiausias svajones Mirabelės soduose Zalcburge.

 

Naujieji metai – šventė, kurią žmonija myli labiausiai. Ji vienija ne tik šalis ir žemynus, bet ir sujungia dabartį su praeitimi, šiuolaikiškumą ir tradicijas...

 • Kelionė autobusu,
 • 3 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kelionės draudimu pasirūpink čia), kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), miesto transporto bilietai, ausinukų nuoma, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos, papildomos paslaugos.  
 • Priemoka už vienvietį kambarį nuo 59 EUR.
 • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~ 80 - 100 EUR.

1 diena

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją su trumpais sustojimais poilsiui. Nakvynė viešbutyje.

 

2 diena

Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Austriją. Kelionė romantiškuoju keliu Vachau slėniu aplankant Diurnšteiną – senovinį vyndarių miestelį. Vietinio *vyno degustacija. Atvykstate į Melką, kur aplankysite nuo 1089 metų veikiantį *Melko benediktinų vienuolyną. XI a. Bambergų dinastijos karalius Leopoldas II dovanojo vienuoliams rūmus, o šie juos pavertė įtvirtintu vienuolynu ir visos Austrijos kultūros bei mokslo židiniu. Ekskursijos metu vienuolyno bažnyčioje ir kitose patalpose pamatysite įspūdingas freskas, apsilankysite daugybę viduramžių rankraščių saugančioje vienuolyno bibliotekoje. Atvykimas į Zalcburgą – vieną gražiausių pasaulio miestų, klasikinės muzikos gerbėjų Meką. Pažintis su Mocarto miestu: Mirabelės sodas, skendintis gėlėse ir vešlioje žalumoje, nykštukų parkas, vyskupų rūmai. Pasivaikščiojimas viena gražiausių Europos senamiesčio gatvių - „Getreidegasse“. Čia žvilgsnį patraukia ne tik originalios iškabos, išlikusios ant senųjų namų dar nuo XVI a., bet ir jaukūs vidiniai kiemeliai. Mocarto namas – muziejus, miesto Katedra (pastatyta ankstyvojo baroko stiliumi), paminklas Mocartui. Šv. Petro vienuolyno kompleksas su bažnyčia, kapinaitėmis ir katakombomis. Miesto pilis – didžiausia išlikusi tvirtovė Europoje.

Naujųjų Metų sutikimas šokių, muzikos ir įspūdingų fejerverkų apsuptyje vienoje iš Zalcburgo aikščių.

Vėlai naktį išvykimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Austrijoje.

3 diena

Vėlyvi pusryčiai. Išvykimas į Halštatą. Halštatas – viena seniausių Austrijos gyvenviečių, menanti druskų kasyklų laikus. Kai kurie šaltiniai Halštato pradžią sieja su Akmens amžiumi, kiti – su Geležies amžiumi. Šis romantiškas miestelis įsikūręs didingų kalnų apsuptyje, prie didžiulio kalnuose esančio ežero. Halštatas įspūdingas kriokliu, krentančiu vos ne ant namų stogų, kurio vandens srovė žiemos metu pavirsta milžinišku ledo varvekliu, siauromis gatvelėmis, snieguotomis Dachšteino kalnų viršūnėmis. Laisvas laikas. Išvykimas į kurortinį Bad Ichl miestelį, garsų terminiais baseinais. Pageidaujantiems esant galimybei atgaiva *terminiuose baseinuose. Kelionė per Austriją, Čekiją. Vėlyvas atvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

4 diena

Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją su trumpais sustojimais poilsiui. Naktį grįžimas į Lietuvą.

Atstumas

Kelionės metu nuvažiuojama ~ 3800 km.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina