Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Naujieji metai Sankt Peterburge 5d.

Naujieji metai – šventė, kurią žmonija myli labiausiai. Ji vienija ne tik šalis ir žemynus, bet ir sujungia dabartį su praeitimi, šiuolaikiškumą ir tradicijas...

 • Kelionė autobusu,
 • 4 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais, dviviečiuose/dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • vietinio rusiškai kalbančio gido paslaugos,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (privalomas), kai kurių vietovių ir objektų gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), miesto transporto bilietai, ausinukų nuoma, miestų turistiniai mokesčiai, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos, bilietai į mokamus objektus.
 • Rusijos Federacijos elektroninės vizos sutvarkymas 9 EUR./asm. arba užsipildyti anketą leidimui gauti savarankiškai - https://electronic-visa.kdmid.ru/klgd_home_en.html
 • Priemoka už vienvietį kambarį nuo 110 EUR.
 • ** Jekaterinos rūmų Puškine bilietai (užsakomi prieš išvykstant) – 20 EUR./asm.; vaikui iki 16 metų – 8 EUR.
 • **Jusupovo rūmų bilietai (užsakoma prieš išvykstant) – 18 EUR./asm.
 • **Pavlovsko rūmų bilietai (užsakoma prieš išvykstant) – 12 EUR./asm.; vaikams iki 18 metų – 8 EUR.
 • ** Ermitažo muziejaus bilietai (užsakomi prieš išvykstant) – 17 EUR./asm.; vaikui iki 18 metų – 9 EUR.
 • MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~70 – 100 EUR.

1 diena

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Latviją, Estiją. Išorinės ES sienos kirtimas Estijos Respublika – Rusijos Federacija. Pasienio formalumų sutvarkymas (gali užtrukti iki 2-4val.). Kelionė į Sankt Peterburgą. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Pažintis su šventiškai pasipuošusiu Sankt Peterburgu. Apžvalginė ekskursija autobusu: spindintis tūkstančiais žaižaruojančių girliandų Nevskio prospektas, Kazanės Dievo motinos soboras, Žiemos rūmai ir rūmų aikštė, kurios centre šalia aukščiausios pasaulyje Aleksandro kolonos puikuojasi gražuolė kalėdinė eglė, Admiralitetas, Dekabristų aikštė, paminklas „Varinis raitelis” Sankt Peterburgo įkūrėjui Petrui I-ajam. Vieno didžiausių pasaulio soborų – *Isakijaus soboro (Šv.Izaoko) lankymas. Jis nustebins puikiomis freskomis, mozaikomis, vitražais, o nuo 43 m aukščio *kolonados galėsite gėrėtis Sankt Peterburgo panorama. Vasiljevo sala ir jos architektūrinis ansamblis, Nevos krantinė su gausybe išpuoštų žaliaskarių eglučių, didieji Egipto sfinksai, Aurora, Petropavlovsko *tvirtovė ir jos architektūrinis ansamblis: Šv.Petro ir Povilo soboras, kuriame palaidoti visi Rusijos carai, pradedant Petru Didžiuoju. Grįžimas į viešbutį. Trumpas poilsis prieš Naujųjų metų šventę. Naujųjų metų sutikimas Žiemos rūmų aikštėje šalia pagrindinės gražuolės eglutės. Teatralizuota šou programa su Seniu Šalčiu ir Snieguole, gyva muzika, dangų nutvieskiančiais įspūdingais fejerverkais. Nakvynė viešbutyje.

3 diena

Vėlyvi pusryčiai. Ekskursijos po miestą tęsinys. Unikalaus „Petro Akvatorija“ muziejaus – maketo** lankymas. Čia išvysite Sankt Peterburgo miestą ir jo apylinkes miniatiūroje. Ekspozicija sudomins įdomiu apšvietimu, garso ir vaizdo efektais bei judančiais objektais – žmonių figūromis, laivais, vežimais. Centrinę ekspozicijos dalį užima maketas, pripildytas vandens, vaizduojantis Nevos ir Suomių įlankos akvatoriją, o pagal visą jo perimetrą išdėstyti Peterburgo architektūriniai ansambliai, atkurti taip, kaip jie atrodė XVIIIa. viduryje. Ekskursijos metu ne tik pasinersite į XVIII a. Sankt Peterburgo atmosferą, bet ir pamatysite kaip pasikeitė miestas per jo egzistavimą. Laisvas laikas, kurio metu siūlome aplankyti Spas na krovi” *cerkvę (Kristaus Prisikėlimo). Tai – nepaprasto grožio istorijos ir dailės paminklas. Vidaus interjere vyrauja itališkas marmuras, Rusijos akmenys, bronza, sidabras ir daugiau kaip 7000 kv.m. mozaikos – iš viso 308 mozaikiniai paveikslai. Taip pat pasivaikščioti Fontankos krantinėje šurmuliuojančioje naujametinėje mugėje. Čia galima įsigyti saldumynų, suvenyrų, meno dirbinių...Vakare siūlome ekskursiją „Sankt Peterburgas vakaro sutemose“, kurios metu grožėsitės šventiškai pasipuošusiu, girliandų šviesose spindinčiu miestu. Nakvynė viešbutyje.

4 diena

Pusryčiai. Kelionė į buvusias Rusijos carų užmiesčio rezidencijas Pavlovske ir Puškine. Caro Pavlo I vasaros rezidencijos Pavlovsko **rūmų lankymas. Tai įspūdingas XVIII a. parko ir rūmų ansamblis užimantis net 600 ha. plotą. Grožėsitės rūmų salėmis, įrengtomis pagal skirtingų tautų tradicijas, didžiule meno kūrinių kolekcija, asmeniniais ir paradiniais Pavlo I ir jo žmonos Marijos Fedotovos apartamentais, angliškojo stiliaus parku. Vėliau lankysite **Jekaterinos rūmus Puškine. Garsiojo italų architekto B.Rastereli XVIIIa. suprojektuoti baroko stiliaus rūmai pakerės savo didybe ir prabanga, bei legendomis apipintu „Gintaro kambariu”. Ekskursijos po rūmus metu pamatysite gintaro kambarį, didžiąją auksinę salę, baltąjį kabinetą, paveikslų galeriją... Grįžimas į Sankt Peterburgą. Nakvynė viešbutyje.

5 diena

Pusryčiai. Išvykimas iš Sankt Peterburgo. Kelionė per Rusiją. Išorinės ES sienos kirtimas Rusijos Federacija – Estijos Respublika. Pasienio formalumų sutvarkymas (gali užtrukti iki 2-4val.). Kelionė per Estiją, Latviją. Naktį grįžimas į Lietuvą.

Atstumas

Kelionės metu nuvažiuojama ~ 2200 km.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina