Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Naujieji metai Prahoje 4d.

 • Paslaptinga ir romantiška, istoriška ir dinamiška  - Auksinė Praha. Pasivaikščiokite po šį nostalgija dvelkentį miestą, paragaukite tradicinio čekiško alaus, sūrio kepsnio...
 • Nepraleiskite progos pasigrožėti įspūdingu Astronominiu laikrodžiu senamiesčio aikštėje, nuo Karolio tilto atsiveriančia pasakiška Prahos panorama, Vltavos upės ir jos pakrančių vaizdais...

 

Naujieji metai – šventė, kurią žmonija myli labiausiai. Ji vienija ne tik šalis ir žemynus, bet ir sujungia dabartį su praeitimi, šiuolaikiškumą ir tradicijas...

 • Kelionė autobusu,
 • 3 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais dviviečiuose/dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kelionės draudimu pasirūpink čia), kai kurių vietovių ir objektų gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), miesto transporto bilietai, ausinukų nuoma, miestų turistiniai mokesčiai, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos, bilietai į mokamus objektus.
 • Priemoka už vienvietį kambarį nuo 70 EUR.
 • **Naujųjų metų sutikimas plaukiant Vltavos upe nuo 130 EUR.
 • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~ 40 - 60 EUR.

1 diena

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją su trumpais sustojimais poilsiui. Attvykimas į nakvynės vietą Čekijoje. Nakvynė viešbutyje.

3 diena

Pusryčiai. Išvykimas į vynuogynų apsuptą Melniką, įsikūrusį Elbės ir Vltavos upių santakoje. Bohemijos karališkosios Melniko pilies, kurioje šiuo metu šeimininkauja kunigaikščių Lobkovicų palikuonys, lankymas: pilies menės, gyvenamieji ir amatų kambariai; Melniko Šv. Petro ir Povilo bažnyčios kripta, „kaulų namai“. Esant galimybei, vyno, kurio istorija čia siekia Šv. Liudmilos laikus, degustacija gotikiniuose pilies rūsiuose. Kelionė į Čekijos sostinę. Po pietų atvykimas į Prahą. Ekskursija po miestą: Hradčanų rajonas – XIVa. už išorinių pilies sienų įkurtas miestas. Loretos bažnyčia ir vienuolynas, Hradčanų aikštė. Prahos *Hradas (pilis) – Čekijos sostinės simbolis ir svarbiausias Prahos istorijos liudininkas: Prezidentūra, Hrado kiemai, didingoji Šv. Vito *katedra, kurios požemiai tapo Čekijos karalių mauzoliejumi, Karalių *rūmai – buvusių Čekijos kunigaikščių ir karalių rezidencija, Šv.Jurgio bazilika – viena iš seniausių išlikusių Prahos romaninių bažnyčių, *„Auksinė gatvelė“, menanti Franco Kafkos laikus, karališkieji laiptai. Prekybinis miesto centras – Vaclovo aikštė. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

4 diena

Pusryčiai. Išvyka į Karolio IV-ojo pilį *Karlšteine, kur XIVa. buvo saugomos imperijos brangenybės ir karūnavimo regalijos. Ekskursija po pilį. Karlšteinas, įsikūręs ant stačios uolos šlaito, dovanoja nuostabią panoramą į aplinkines jį supančias penkias kalvas. Besileisdami nuo kalno būtinai užsukite į nedidukes čekiškų suvenyrų krautuvėles. Esant galimybei, pageidaujantiems siūlome aplankyti Vaškinių figūrų *muziejų arba unikalų Betliejaus *muziejų. Po pietų grįžimas į Prahą. Ekskursijos po Senąjį miestą tęsinys: miesto vartai – Parako *bokštas, Rotušės aikštė su turtingą miesto istoriją menančiais pastatais, senoji rotušė su įžymiuoju astronominiu laikrodžiu, paminklas J.Husui, Kryžiuočių aikštė, Šv.Pranciškaus Serapiniečio bažnyčia, paminklas Karoliui IV-ajam, Karolio tiltas – vienas pirmųjų akmeninių tiltų Europoje, jungiantis Mala Strana su Senuoju miestu. Jūsų slapčiausi troškimai būtinai išsipildys, jei juos patikėsite ant tilto stūksančiai Šv. Nepomuko statulai! Prahos "Venecija" – Kampos sala, Mala Strana – sodų ir aristokratų rūmų rajonas.

Naujuosius metus siūlome sutikti **plaukiant Vltavos upe, grožintis dangų nušviečiančiais fejerverkais. Mėgstantiems linksmybių šurmulį – šokant naktiniuose klubuose ar tiesiog rotušės aikštėje būry draugų. Nakvynė viešbutyje.

5 diena

Vėlyvi pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Grįžimas į Lietuvą.

Atstumas

Kelionės metu nuvažiuojama ~ 3100 km

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina