Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Naujieji metai paslaptingoje Saremoje 3d.

 • Sarema – kadagiais kvepianti vėjo malūnų sala, gamtos sukurtas stebuklas. Sala į kurią norisi sugrįžti. Istorija ir gamtos grožis, švelnus jūros vėjas, Baltijos jūros bangos, neįprasti gamtos peizažai...
 • Apgyvendinimas ASA SPA HOTEL viešbutyje (https://asaspa.ee/en)
 • Įskaičiuota N.M.vakarienė!

 

Palydėkite Senuosius ir sutikite Naujuosius metus Saremoje! Saloje, garsėjančioje senovinėmis bažnyčiomis, vėjo malūnais ir unikalia gamta, kuri žiemą žavi savo atšiaurumu ir sniegynais. Tarsi Gerda ir Kajus keliausite per Ledo karalystę, o Naujuosius sutiksite šiltame, jaukiame viešbučio restorane, kur Jūsų lauks muzika, naujametinė vakarienė, SPA malonumai!

 • Kelionė autobusu,
 • 2 nakvynės viešbutyje su pusryčiais dviviečiai/ dviviečiais kambariais su pristatoma lova,
 • sauna,
 • vandens pramogos viešbutyje,
 • N.M.vakarienė kavinėje viešbutyje, 
 • kelto bilietai,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kelionės draudimu pasirūpink čia), kai kurių vietovių ir objektų gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), miesto transporto bilietai, ausinukų nuoma, miestų turistiniai mokesčiai, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos, bilietai į mokamus objektus.
 • Priemoka už vienvietį kambarį nuo 100 EUR.
 • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~30 EUR.

1 diena

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Latviją, Estiją. Atvykę į Virtsu uostą, keltu kelsitės per Sur Vain sąsiaurį į Muhu salą. Iš čia ir prasidės pažintis su Muhu ir Saremos salomis. Muhu sala pasitiks įstabiu žiemišku peizažu, apsnigtais akmenų luitais ir kadagynais. Pravažiuosite Šv.Kotrynos bažnyčią (XIIIa.) Liva gyvenvietėje, seniausią salose Emu vėjo malūną. Vaike Vain sąsiauriu, kuris skiria Muhu salą nuo Saremos salos, pateksite į Saremos salą – didžiausią Estijos archipelage. Kelionė per Saremos salą. Keliausite link *Anglos vėjo malūnų kalvos. Anglos kaimelyje, šalia vieškelio vėją gaudo penkių autentiškų malūnų sparnai. Šventiškai pasipuošusiame kultūros centre susipažinsite su vietiniais amatais. Atvykę į Saremos sostinę Kuresarę pradėsite ekskursiją po miestelį: miesto parkas, Rotušė, “važnia” (saugykla – archyvas).  Laisvas laikas Kuresarėje. Atvykimas į viešbutį Norintys galės vakarą praleisti ASA SPA HOTEL centre (už papildomą mokestį),  .  Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Aplankysite Saremos vyskupų pilį – tvirtovę, statytą XIIIa. Vaikščiosite pilies menėmis, pakilsite į apžvalgos aikštelę, nuo kurios atsivers vaizdas į apylinkes. Vėliau tęsite pažintį su Saremos sala. Kelionė į romantiškiausią Saremos vietą, prie  Pangos skardžio. Čia nuo 21 m aukščio pažvelgsite į Baltijos jūros platybes... Vėliau aplankysite ir apžiūrėsite vienintelį Europoje geriausiai prieinamą Kalio meteoritinį kraterį – ežerą. Vakare Jūsų lauks Naujametė šventė restorane : puikūs patiekalai, DJ leidžiama muzika, šokiai.  Nakvynė viešbutyje.

3 diena

Vėlyvi pusryčiai. Ryte pageidaujantys dar galės apsilankyti viešbučio SPA centre , atsigaivinti baseine. Išvykimas į Kuivastu uostą. Grįžimas į žemyną. Kelionė į Estijos vasaros sostinę Piarnu. Pasivaikščiosite pakrantės promenada, gražiausiame miesto parke, apžiūrėsite vieną iš garsiausių Piarnu statinių – raudonąjį bokštą, pastatytą XV am., švedų bastioną. Laisvas laikas kavos puodeliui. Kelionė per Estiją, Latviją. Naktį grįžimas į Lietuvą.

Atstumas

Kelionės metu nuvažiuojama ~1500 km.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina