Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Naujieji metai Minske („Gala žvaigždžių“ koncertas) 2d.

  • Naujieji metai – šventė, kurią žmonija myli labiausiai. Ji vienija ne tik šalis ir žemynus, bet ir sujungia dabartį su praeitimi, šiuolaikiškumą ir tradicijas...
  • Kelionė autobusu,
  • 1 nakvynė viešbutyje su pusryčiais dviviečiuose/dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose
  • grupės vadovo paslaugos,
  • ekskursinė programa,
  • kelionės dokumentų sutvarkymas.
  • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kelionės draudimu pasirūpink čia), kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), miesto transporto bilietai, ausinukų nuoma, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos, papildomos paslaugos, bilietai į mokamus objektus.
  • Priemoka už vienvietį kambarį nuo 25 EUR.
  • Baltarusijos viza ~ 25 EUR.
  • *Mokamiems objektams turėti ~ 35 EUR.

1 diena

Ryte išvykimas iš Lietuvos. Atvykimas į Lietuvos – Baltarusijos pasienį (pasienio formalumų sutvarkymas, išorinės ES sienos kirtimas (gali užtrukti iki 2-4 val.)). Kelionė į „Šiaurės Atėnais“ vadinamą M.K.Oginskio dvarą* (UNESCO pasaulio paveldas) Zalesėje. Teatralizuota šventinė ekskursija po atrestauruotas rūmų sales, kurios metu susipažinsite su M.K.Oginskio ir jo šeimos gyvenimu. Išvykimas į Baltarusijos sostinę Minską. Nacionalinės Baltarusijos *bibliotekos „Almaz“ lankymas. Pasikelsite į apžvalgos aikštelę (72m), nuo kurios atsiveria nuostabi miesto panorama iš paukščio skrydžio. Vėliau keliausite į viešbutį trumpam poilsiui. 18 val. keliausite (pageidaujantys) į Minsko Didįjį operos ir baleto teatrą, kur Jūsų lauks įspūdingas naujametinis „Gala“ žvaigždžių koncertas*. Apsilankymas pagrindiniame Minsko kultūros centre nepaliks nė vieno abejingo. Teatras turi tikrai unikalų repertuarą, kurį sudaro apie 60 operų ir baletų pavadinimų iš įvairių epochų ir stilių. Per vieną sezoną kolektyvas parodo daugiau nei 240 spektaklių, kuriuos aplanko daugiau nei 250 tūkstančių žiūrovų. Be įspūdingo repertuaro, savo grožiu pakeri ir pats pastatas! Marmurinės grindys, masyvūs krištoliniai sietynai, paauksuoti turėklai, puošni salė, suprojektuota Romos amfiteatro pavyzdžiu. Po koncerto grįšite į viešbutį pasiruošti Naujųjų metų sutikimui. Naujųjų metų sutikimas Minske: pramogos, koncertas, linksmybės ant ledo centrinėje aikštėje, prie paminklo „Minskas – miestas didvyris“. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Vėlyvi pusryčiai. Po pusryčių ekskursija po Minską autobusu: Minsko širdis – Pergalės paminklas ir Ivano Kupalos parkas, Sporto kompleksas, Ašarų sala su paminklu kariams afganams, „Verkiančio angelo“ skulptūra. Nepriklausomybės aikštė su architektūriniais paminklais: Centrinis paštas, Vyriausybės aikštė, „Šv.Simono ir Jelenos“ bažnyčia, elegantiškoji Komorovo turgavietė su skulptūrine kompozicija: saulėgrąžų pardavėja, kino operatoriumi, dama su šuniuku, miesto pasididžiavimas – požeminis centras „Sostinė“. Laisvas laikas. Ekskursijos po miestą tęsinys pėsčiomis. Aukštutinis miestas su XVII – XVIIIa. gotikos, renesanso, baroko, klasicizmo architektūros šedevrais: Šv.Dvasios barokinė katedra, Bernardinų bažnyčia ir vienuolynas, Šv.Mergelės Marijos bažnyčia, Jėzuitų vienuolyno kompleksas, miesto Rotušė, Svečių dvaro rūmai, Laisvės aikštė. Išvykimas iš Minsko. Atvykimas į Baltarusijos – Lietuvos pasienį (pasienio formalumų sutvarkymas, išorinės ES sienos kirtimas (gali užtrukti iki 2-4 val.)). Vakare grįžimas į Lietuvą.

Atstumas

Kelionės metu nuvažiuojama ~ 750 km.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina