Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Naujieji metai Minske 2d.

  • Naujieji metai – šventė, kurią žmonija myli labiausiai. Ji vienija ne tik šalis ir žemynus, bet ir sujungia dabartį su praeitimi, šiuolaikiškumą ir tradicijas...
  • Kelionė autobusu,
  • 1 nakvynė viešbutyje su pusryčiais dviviečiuose/dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose
  • grupės vadovo paslaugos,
  • ekskursinė programa,
  • kelionės dokumentų sutvarkymas.
  • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kelionės draudimu pasirūpink čia), kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), miesto transporto bilietai, ausinukų nuoma, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos, papildomos paslaugos, bilietai į mokamus objektus.
  • Priemoka už vienvietį kambarį nuo 25 EUR.
  • Baltarusijos viza ~ 25 EUR.
  • *Mokamiems objektams turėti ~ 25 EUR.

1 diena

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Atvykimas į Lietuvos – Baltarusijos pasienį (pasienio formalumų sutvarkymas, išorinės ES sienos kirtimas (gali užtrukti iki 2-4 val.)). Išvykimas į didikų Radvilų rezidenciją – Myro miestelį. *Myro pilis – įspūdingas vėlyvosios gotikos fortifikacinės architektūros paminklas, privati Iljiničių pilis, XVIa.pab. – XVIIIa. priklausiusi Radviloms. 2000-aisiais metais Myro pilis buvo įtraukta į UNESCO pasaulinio paveldo sąrašą. Kelionę tęsiame į Nesvyžių, kuris nuo 1513 m. buvo įtakingų magnatų Radvilų rezidencija. Apžiūrime šiai dienai geriausiai išlikusį LDK laikotarpio didikų *Nesvyžiaus pilies ansamblį su rūmų menėmis, nuostabiu parku ir Slucko vartais. 2005-aisiais metais Nesvyžiaus Radvilų architektūrinis, rezidencinis ir kultūrinis ansamblis buvo įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Kelionė į Baltarusijos sostinę Minską. Naujųjų metų sutikimas Minske: pramogos, koncertas, linksmybės ant ledo centrinėje aikštėje, prie paminklo „Minskas – miestas didvyris“. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Vėlyvi pusryčiai. Po pusryčių ekskursija po Minską autobusu: Minsko širdis – Pergalės paminklas ir Ivano Kupalos parkas, Sporto kompleksas, Ašarų sala su paminklu kariams afganams, „Verkiančio angelo“ skulptūra. Nepriklausomybės aikštė su architektūriniais paminklais: Centrinis paštas, Vyriausybės aikštė, „Šv.Simono ir Jelenos“ bažnyčia, elegantiškoji Komorovo turgavietė su skulptūrine kompozicija: saulėgrąžų pardavėja, kino operatoriumi, dama su šuniuku, miesto pasididžiavimas – požeminis centras „Sostinė“. Laisvas laikas. Ekskursijos po miestą tęsinys pėsčiomis. Aukštutinis miestas su XVII – XVIIIa. gotikos, renesanso, baroko, klasicizmo architektūros šedevrais: Šv.Dvasios barokinė katedra, Bernardinų bažnyčia ir vienuolynas, Šv.Mergelės Marijos bažnyčia, Jėzuitų vienuolyno kompleksas, miesto Rotušė, Svečių dvaro rūmai, Laisvės aikštė. Išvykimas iš Minsko. Atvykimas į Baltarusijos – Lietuvos pasienį (pasienio formalumų sutvarkymas, išorinės ES sienos kirtimas (gali užtrukti iki 2-4 val.)). Vakare grįžimas į Lietuvą.

Atstumas

Kelionės metu nuvažiuojama ~ 750 km.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina