Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Naujieji metai meilės mieste Veronoje 5d.

 • Atraskite nepakartojamo grožio Veronos miestą, patenkinkite smalsumą, apžiūrėdami pastatus, kuriuose vystėsi Romeo ir Džiuljetos meilės istorijos veiksmas, vaikščiokite tomis pačiomis gatvėmis, kur vyko susirėmimai tarp didžiausių priešų – Montekių ir Kapulečių.
 • Venecija – kaip sena retro stiliaus ponia, ji išlaikyta, brandi, ją reikia pajusti visais penkiais pojūčiais: pamatyti, išklausyti, paliesti, užuosti ir nuolat ragauti.

 

Visais metų laikais Italija sklidina magijos, grožio, meilės alsavimo ir gyvenimo džiaugsmo. Sutikite Naujųjų metų naktį meilės mieste Veronoje... Padovanokite gurkšnį romantikos ir krislelį meilės sau, savo draugams ir artimiesiems

 

 • Kelionė autobusu,
 • 4 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais dviviečiuose/ dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kelionės draudimu pasirūpink čia), kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), miesto transporto bilietai, plaukimas į Veneciją, įvažiavimo mokestis į Zalburgą, Veroną ir Veneciją, miesto transporto bilietai, ausinukų nuoma, miestų turistiniai mokesčiai, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos, bilietai į mokamus objektus.
 • Miestų mokesčiai – 5 EUR.
 • Priemoka už vienvietį kambarį nuo 99 EUR.
 • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~70 EUR.

1 diena

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją su trumpais sustojimais poilsiui. Atvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Austriją. Atvykimas į Zalcburgą – vieną gražiausių pasaulio miestų, klasikinės muzikos gerbėjų Meką. Pažintis su Mocarto miestu: nykštukų parkas, vyskupų rūmai, pasivaikščiojimas viena gražiausių Europos senamiesčio gatvių – „Getreidegasse“. Čia žvilgsnį patraukia ne tik originalios iškabos, išlikusios ant senųjų namų dar nuo XVI amžiaus, bet ir jaukūs vidiniai kiemeliai. Mocarto namas – muziejus, miesto Katedra (pastatyta ankstyvojo baroko stiliumi), paminklas Mocartui. Šv. Petro vienuolyno kompleksas su bažnyčia, kapinaitėmis ir katakombomis. *Miesto pilis – didžiausia išlikusi Europos tvirtovė. Laisvas laikas, kurio metu siūlome aplankyti vieną seniausių vyninių Europoje, paragauti prelatiško vyno, pasimėgauti burnoje tirpstančiu obuolių pyragu. Išvykimas iš Zalcburgo. Kelionė per Austrijos, Italijos Alpes, grožintis pusnyse skendinčiais Alpių kaimeliais, kloniuose sukaustytomis upėmis ir ežerais, snieguotomis kalnų viršūnėmis. Vakare atvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

3 diena

Pusryčiai. Kelionė į Valpoličelos vyno *ūkį, kuriame  apžiūrite vynuogių džiovyklas, vyno rūsius, degustuojate vyną: unikalų Zenato vyndarių šeimos Valpolicella Classico Superiore DOC, raudonąjį „Vigneti di Torbe“, ir žymiausią Veneto vyną Amarone. Nedidelė užkandėlė: skanaujate Valpoličelo regiono dešros, sūrių ir naminės duonos.  Išvykimas į meilės sostinę Veroną – Romeo ir Džiuljetos miestą. Ekskursija po turtingiausią šiaurės Italijos miestą aplankant istorinį jo centrą, spalvingą turgaus aikštę, Sinjorijos aikštę su elegantiška Dantės statula, impozantiškais fasado raižiniais išpuoštą Katedrą, Romos Koliziejui dydžiu nedaug tenusileidžiantį, puikiai išsilaikiusį romėnų amfiteatrą, kuriame ir šiandien organizuojami grandioziniai muzikos koncertai bei operų pastatymai, Džiuljetos namą su garsiuoju balkonėliu.

Vakare Jūsų lauks įspūdingas Naujųjų metų sutikimas. Artėjant vidurnakčiui veroniečiai ir miesto svečiai renkasi Veronos širdyje – Bra aikštėje – šalia arenos. Likus kelioms minutėms iki vidurnakčio skaičiuosite akimirkas iki Naujųjų... Atsisveikinę su senaisiais metais, pasinerkite į Naujametį šurmulį. Grįžimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

4 diena

Vėlyvi pusryčiai. Kelionė į *Veneciją – unikalų savo padėtimi miestą pasaulyje. Venecija – Adrijos karalienė, vienas pasaulinės kultūros stebuklų, išsidėsčiusi ant kadaise pelkėtų lagūnos salų ir salelių. Vietoj gatvių - kanalai, vietoj automobilių - gondolos ir motorinės valtys, net autobusai – irgi valtys. Kažkas yra pasakęs, kad tai ne miestas, o marmuro, vandens ir oro pasaka, fantazija ant vandens. Apžvalginė ekskursija po Veneciją: šurmuliuojanti Šv. Morkaus aikštė, bažnytinės ir politinės valdžios simbolis – puošnioji bizantinė evangelisto *Šv. Morkaus bazilika su garsiuoju Aukso altoriumi, *varpinė, buvusios valstybės valdovų iškilioji rezidencija – Dožų rūmai, Rialto tiltas ir nuo jo atsiveriantys nuostabūs Didžiojo kanalo vaizdai, Venecijos gatvelių ir kanalų labirintai, tiltai. Laisvas laikas, kurio metu siūlome paklaidžioti siauromis gatvelėmis, pajusti jaudinančią didingo ir spindinčio viduramžių miesto atmosferą. Kelionė per Austriją, Čekiją (Slovakiją). Atvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

5 diena

Pusryčiai. Kelionė per Čekiją (Slovakiją), Lenkiją. Naktį grįžimas į Lietuvą.

Atstumas

Kelionės metu nuvažiuojama ~ 4700 km.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina